Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Kamberhan'i kaybettik...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Birkaç gün önce Windows'um göçtüğü için dünden beri internete giremiyordum, bugün girince perişan oldum.

Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık bu tür mesajlar yazmak içimi sıkmaya başladı. İnsan robot gibi aynı şeyleri yazdığını düşünüp daha da öfkeleniyor.
    Evet Cloud haklısın, ben de baş sağlığı yazıları yazmaktan ve cenazelere gitmekten çok sıkıldım. Özellikle tanıdığım kişiler olunca daha da üzülüyorum.

HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN!

Aşağıda temsili gösterim için fotosu bulunan benim kaskımın emniyet kilidini her açışta ve kapatışta benim aklıma geleceksin. Eminim her seferde birçok kişinin de aklına geleceksindir. Çok pisipisine gittin, çook!

Umarım artçısının sağlık durumu sorunsuz olarak düzelir. Kamberhan’ın ölümü ile normalde çok dikkat çekecekken arka planda kaldı. Aslında o da büyük bir travma ve şok geçirdi. Onda tahminen kask vardı, bilen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah rahmet eylesin...
    Sevenlerine sabır versin...

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Allah rahmet eylesin.
    Rabbım, geride kalan ailesine, dostlarına sabır versin.
    Vade bittikten sonra baş ağrısı bahane...
    Dualarımız Kamberhan(Erhan) için.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

TT532 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH RAHMET EYLESİN, Ailesine ve arkadaşlarına SABIR diliyorum,

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    allah rahmet eylesin ailesine sabır diliyorum mekanı cennet olsun
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

Motosikleti
    ramzey qm200gy
    allah mekanını cennet etsin.amin.

VENTUREROYAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VENTUREROYAL 1990 1300cc 98 hp 2004 kawasaki 636<
    KARDEŞİMİN TOPRAĞI BOL CENNETİ MEKAN OLSUN,NUR İÇİNDE YATSIN. anne baba ve kardeşine sabırlar versin.tüm MT Üyelerinin başı sağ olsun,ALLAHIM BİZE BU GİBİ DURUMLARI BİRDAHA YAŞATMA.

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Allah hiç bir ana babaya böyle bir acı yaşatmasın.
    Mekanın cennet olsun canım kardeşim.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Motosikleti
    Honda CBR 1100XX
    allah tahsiratını affetsin

Motosikleti
    honda ses dylan 150
    çok üzüldüm allah rahmet eylesin keşke dememek için çok dikkatli olmalıyız gencecik arkadaşamız nur içinde yat

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    yazacakk bişi bulamıyorumm yaa
    Allah rahmet eylesin.. toprağıı bol olsunn
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    Allah dan rahmet yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyorum...
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

Motosikleti
    250 mct
    allah rahmet eylesin yaaa....valla çok üzülüyorum şu kaza haberlerine ailesine sabır diliyorum :(

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    Allah rahmet eylesin.başımız sagolsun
    ANKARA MT

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum...

Ve arkadaslar lütfen kasklarınız çene kayışlarını kilitleyiniz pisi pisine ölümler canımızı çok acıtıyor.Genç arkadaslarımızı kaybetmek gerçekten çok kötü bir durum...Motor camiası adına gerçekten kötü bir kayıp...

26 Nisan günü Erhan Kardeşimizin ölümüyle sonuçlanan kazada artcı olan arkadaşımız Ani nin, kaval kemiğindeki kırık için 2 Mayıs günü yapılacak olan ameliyatta kullanılmak üzere A Grubu Rh (+) Pozitif kana ihtiyaç vardır.

3 Ünite olan ihtiyaç için kan vermek isteyen arkadaşlarım,İZMİR 9 Eylül Ünv. si Kan merkezine 05.12.1987 doğumlu Armeni Ani Akçeoğlu adına müracaat etmeleri rica olunur.

Hastane yetkililerinden aldığımız bilgi, A Grubu Rh Pozitif kan vermek zorunda olmadığımız, verilen herhangi bir kan grubu, uyuşan A grubu Rh Pozitif ile değiştirilebilineceği şeklindedir.

Salı gününe kadar zamanımız var.Verebilecek durumda olanların duyarlı olmalarını rica ederiz.

Ben geçen ay verdiğim için veremiyorum, yoksa bir saniye bile düşünmezdim.
    AKIN FİDAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dostlar hepimizin başı sağolsun gencecik bir fidanı yitirdik dualarımız bu son olsun diye allah ailesine sabır ihsan etsin.......

tüm sevenlerinin başı sagolsun

Allah rahmet eylesin. Yakinlarina ve ailesine ve tüm sevenlerine Allah sabır versin.

ruzgar_bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    Erhan , Kamerhan , Yatıramayhan , Dogrucu davut hepsi O

Aksamlari elektrikli ocakta makarnasini yapar , koca tabaga koyar uzerine bol miktar ketcap ve mayonez doktukten sonra bir bulamaca cevirir ve sapur supur yerken ya abi sende ye ya der. Aldigi 1000 rr in borcunu odemek icin kıt kanaat butce ile yasama sarilir. Gitari ile kafamizin icine eder , her sohbette dogrularin pesinden kosar , yalan varsa hic cekinmeden kisinin yuzune vurur , neseli , o koca 1000 lik motorunu evinin icine koyar ve yattigi yerden gorebilecegi sekilde yerini ayarlar , dostlarinin basina bir is gelmesinden korkar motorunu yatiramaz diye makaraya alinir , arada gaza gelir egzos bagirtarak uzar , arada suruculere tavolur 200Km gecer abi abi abla abla diyerek arar sorar dostlarini , artci olarak bir turlu poposunu sabit tutamaz ve riderini boyuna zorlar artci Erhan mii aman allahim ben birilerini hemen bulim dedirtir , dogrularinin disinda davranmaz guler eylenir elinden geldigince motoruna biner balik restoranda menemen yer hepsi O

Bizler elbette uzuluruz ancak hayat devam ediyor bir sekilde tatli hatiralari saklariz , aklimizin ve kalbimizin guzel bir kosesinde yerini buldururuz ona. Ailesi ise bununla yasamak ve hayatlarinin tam anlamiyla bir parcasi olarak bundan sonraki yasantilarina devam edecek.

Sule gosterdigin cabalarin icin tesekkurler. Vefa boyle birsey.
    Artik Erhanimin evinde pizza partileri hic olmayacak kışın o sogugunda buz gibi evinde toplasip muhabbet edemeyecegiz , Sulenin hediye ettigi elektrikli battaniyeli cek yata dolusup battaniye altina girip hepbirlekte makara yapamayacagiz.

Artık hep birlikte TEKER DONDUREMECEGİZ hepsi o

Orada bulunan ve Erhana son yolculugunda son gorevini yapan herkese tesekkurler. Taniyanlar !! Herkes hakkini helal etsin hepimizin birbirimize cok hakki geciyor ondan helalligi oteki tarafta isticez sirada gorusucez.

Hakkim var ise helal olsun.
    Sonunda yatirdin kankacim motorunu artik sana YATIRAMAYHAN diyen diller kopsun
    Ancak Erhancim kurtulamazsin bu dunyada gorusemeyecegiz hepsi o !!!!!!
    Saygilar;
    Hakan Altiparmak

niye be abi olma<zki ama

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göçtüm millet 1 saattir işlere baslamak için herseyi ayarladım format attım pcye baslıcam tam bu haberi okudum etrafımdakilerden gizliyerek göz yaslarımı siliyorum kimse anlamasın ağladığımı.
    Sen pahalı race lastikleri yakma demişdin abi ama bilesin aldığımda Yazıcam adımı asfalta üstünde lastik yakıcam sende bıraktın bizleri geride ...

kaza hakkında ayrıntılı bilgiyi nerde buluruz dünkü kaza linkini bulamadım ben lütfen birisi bana kazanın nasıl olduğunu anlatsın ...

Arkadaslar bazi arkadaslarimiz kaza hakkinda detayli bilgi istemis, o yuzden bugun ekleme yapma geregi duydum... olayi kaza esnasinda beraber oldugu arkadaslardan birebir dinlemistik....
    Erhan arkadasimiz persembe gecesi 24:00 civari baska bi gruptan arkadaslarla beraber İnciralti istikametinden donerken,cift seritli dar yolda viraja girmis hizi cok olmasa bile karsidan gelen araci Çok gec farkederek aracin sag farindan carpmis...
    onunde seyreden sadece diger iki motosikletli arkadaslar varmis, zaten o yoldan gecenler bilirler o saatte pek yogun olmaz...

burda iki ihtimal oluyor, ya cift seritli yolu tek yon zannetmisti, ya da motoru viraja girerken disa dogru fazla acmisti... onde seyreden arkadas karsidan arac geldigini farkedip yolu biraz saglamis, ne olur ne olmaz belki karsidan alkollu bi surucu gelebilir diye temkinli olmak istemis... ve hususi olarakta acaba Erhan ne yapacak diye aynadan onun farlarini takibe almis, sadece duyduklari fren sesi ve artik farlarin onlari takip etmedigi:(

arac surucusunun hic bir sucu yok ve dedigi tek sey cok kararli bir sekilde uzerime dogru geliyordu, yani buradan da anliyacagimiz uzere, ODAKLANDIGI YERE DOGRU GIDIYOR olabilirdi, aksi halde sıyrılma sansi olabilir diger bi ihtimal sol taraftan vururdu, ama tam tersi karsi yonden gelen aracin sagindan vurmustu...
    kaskini da baglamadigi icin ilk carpmada kask basindan firlayarak, Erhan in basindan agir sekilde darbe almasina neden olmustu, her ne kadar artcisi Ani'nin bacaginda kırıklar olsada, Erhan in basindan baska hicbir yerinde hasar yoktu... cok uzucu bi durum... ama burdan cikarmamiz gereken buyuk bi ders var iste...

1) ne olursa olsun, Erhan kendi motorunu degil bi arkadasimizin motorunu kullaniyordu, ister istemez kendi motoru olmadigi icin hakimiyet zorlugu cekmis olabilir...
    2) Odaklandigin yere gidersin teorisi, ne yapip edip bunun derslerini almaliyiz ve de kendimizi egitmeliyiz cunku bi cogumuzun basina gelmis bi durum...
    3) Aci bir olayla yine farkettik ki hizimiz ne olursa olsun kaskimizi ihmal etmeyip usenmeden baglamaliyiz...
    4) Motosiklet hicbir zaman dalginligimizi affetmez...

arkadaslar bizim hayatimiz sadece iki teker arasinda, o yuzden lutfen full koruma, ve gerekli tedbirleri alarak binelim, ruh halimiz bozukken ve de dalgin oldugumuzda, yogun is gunlerinden sonra mumkun oldugunca teker cevirmemeye dikkat edelim....
    ve her ne olursa olsun surus teknikleriyle ilgili seminer ve egitimleri ihmal etmiyelim... bu zevki yasiyorsak risklerini ve keyfini tam anlamiyla bilelim... Bazi seyler basimiza gelmeden ve sevdiklerimizi aci sekilde kaybetmeden de ogrenilebilir....

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! LUTFEN LUTFEN LUTFEN ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)