Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

İzmirde Üzücü Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Allah acil şifalar versin.geçmiş olsun
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Acil şifalar diliyorum...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

Motosikleti
    ramzey qm200gy
    Geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim.

weboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erhanım'a ALLAH acil şifalar versin. Tekrar aramıza dön bir an önce. İnanıyorumki İyileşeceksin.

Motosikleti
    kymco venox 250
    gecmiş olsun ALLAH,tan acil şifalar temennimiz

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Dualarımız seninle Erhan, bizi bırakıp gidecek değilsin heralde di mi? Burda seni tanıyan tanımayan binlerce insan seni beklerken, bırakıp gidecek değilsin herşeyi arkanda.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Arkadaşımıza üzüldüm.....Ani de sitemizin üyesi...Ve benimde msn den arkadaşım....Ona da çok üzüldüm....Umarım bir an önce iyileşir....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    erhanım kankam ne yaptın sen yaa daha çarşamba akşamı gördüm seni.... biliyorum ki iyileşeceksin biliyorum ki aramıza tekrar döneceksin dualarım seninle kankam. bi an önce iyileş ve aramıza dön. biz seni bekliyor olacağız. seni seviyoruzz
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

candyksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah acil şifalar versin,aramıza dönsün bir an önce.
    seni kıracak insanlar her zaman olacaktır.öyleyse güvenmeye ihtiyacın var.sadece dikkatli ol.

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu an hepimiz hastanedeyiz arkadaşlar
    malesef erhanın durumu ciddiyetini koruyor. erhan kaskını takmış kaza sırasında ama kilidini kapatmadığı için çarpışmanın etkisiyle kafasında çıkmış ve vücudunda başka bir hasar yok en ciddi hasar kafasında yüzünün üzerine darbe almış. çok kanaması oldu. burada oturduğum yerde oturamıyorum elimden geleni yaptım ama başka birşey yapamıyorum. çok üzgünüm. erhanı sabah ilk gördüğümde şoka girdim. yüzünün bütün kemikleri kırılmış.doktorlar pek ümitli konuşmuyorlar ama biz sürekli dua ediyoruz. ümidimizi kaybetmedik. hadi erhan ne olur toparla kendini canım benim seni böyle görmek kahretti beni. arkadaşlar lütfen dikkatli olalım korumamızı giyelim. ben kimseyi böyle görmek istemiyorum sabahtan beri ömrümden ömür gitti. ailesinin yanında ağlayamıyorumda. metanetli olmaya çalışıyorum ama. onların yanından ayrılınca ağlama krizine giriyorum. arkadaşlar erhanın halini bir görseniz yani anlatamıyorum kelimelerle. o güzelim yüzü o cıvılcıvıl halleri.....aman Allahım yaaaaa daha ne yazayım yani sizler dikkat edin bari bu haberleri okumayalım inanın çok üzgünüm anlatacak kelime bulamıyorum. gelişmelerden haberdar ederim sizi. umarım iyi haberlerini alırız erhanın

Allah yardımcısı olsun acil şifalar...

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    o iyi olacak o aramıza dönecek. kesinlikle inanıyorum buna
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef erhanın durumu ciddiyetini koruyor. erhan kaskını takmış kaza sırasında ama kilidini kapatmadığı için çarpışmanın etkisiyle kafasında çıkmış ve vücudunda başka bir hasar yok en ciddi hasar kafasında yüzünün üzerine darbe almış. çok kanaması oldu. burada oturduğum yerde oturamıyorum elimden geleni yaptım ama başka birşey yapamıyorum. çok üzgünüm. erhanı sabah ilk gördüğümde şoka girdim. yüzünün bütün kemikleri kırılmış.doktorlar pek ümitli konuşmuyorlar ama biz sürekli dua ediyoruz. ümidimizi kaybetmedik. hadi erhan ne olur toparla kendini canım benim seni böyle görmek kahretti beni. arkadaşlar lütfen dikkatli olalım korumamızı giyelim. ben kimseyi böyle görmek istemiyorum sabahtan beri ömrümden ömür gitti. ailesinin yanında ağlayamıyorumda. metanetli olmaya çalışıyorum ama. onların yanından ayrılınca ağlama krizine giriyorum. arkadaşlar erhanın halini bir görseniz yani anlatamıyorum kelimelerle. o güzelim yüzü o cıvılcıvıl halleri.....aman Allahım yaaaaa daha ne yazayım yani sizler dikkat edin bari bu haberleri okumayalım inanın çok üzgünüm anlatacak kelime bulamıyorum. gelişmelerden haberdar ederim sizi. umarım iyi haberlerini alırız erhanın

[COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    söyliyecek söz bulamıyorum arkadaşımızın halini kafamda canlandırınca bile için bi tuhaf oluyo... böyle bekleyişleri biraz bilirim tanrı yardımcımız olsun erhanı bize bağışlasın....
    Bacoman

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    beynimden vurulmusa dondum hemen hastaneye geliyorum ..
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhanı ne bilirm ne tanırım , hepiniz gibi gözlerim doldu, zor tutuyorum kendimi , insallah düzelir sevdiklerine döner , ne yazılabilirki

Motosikleti
    shanary 110 cup
    çok üzüldüm yaaa Allahtan acil şifalar dilerim arkadaşlar dikkat edin yaa bu haberleri okuyunca korkuyorum yaa motor almaktan

olumdanscisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bugun askerı servıste konuşuluyordu erhan arkadasımız ve ben şok oldum cok uzuldum durumu kötü imiş allahım ona yardım et onunla toplantıda bır kere karşılaştım cıvıl cıvıl guler yuzlu dost canlısı arkadaslar bu gun ıs yerındede herkes cok kotu ıdı.arkadaslardan duydugumu aktarmak ıstıyorum sanırım beyın olumu gercekleşmiş allah gerıde kalanlara sabır versın

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    çok Geçmiş olsun Acil şifalar..

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Bu durumda çok fazla söz söylemek gereksiz geliyor bana...Dularaımız kardeşimizle birlikte....
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler