Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Adanalı KEMAL kardeşimize tekrar HOŞGELDİN diyelim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar herkese bir kez daha merhaba, sizlerin bu destegi ile hayirlisiyla bir an evvel ayaga kalkacam.

yarin ki ameliyat oncesi yatmadan bir bakmak istedim ve tesadufen fark ettim bu topici.

cok mutlu oldum. yarin daha yuksek bir moralle girecem ameliyata.

sunu hic unutmamak lazim. hayat herzaman suprizlerle dolu olacak. iyi ve kotu surprizler. inanc ve sabirla asilmayacak zorluk olmadigini bilmek size yeterli olacaktir.

Ataturkunde dedigi gibi “Muhtac oldugun kudret, damarlarinda ki asil kanda mevcuttur”

biz bir aile olarak hep birbirimize destek olacagimizi benim olayimda ve bundan onceki durumlarda gostermis olduk

hepinize tesekkurler

gorusmek uzere

dostum eğer Allaha inancın sağlamsa ve gönülden ise üstünden gelemeyecğin problem olmaz...Yüce Allah herşeyin en iyisini bilir...herşeyde bir hayır vardır diyorum...Adanaya seni ziyarete gelmek isterim kısmetse...Allaha emanet ol....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    kemal abicim şimdilik görüşmek üzere inşallah yarın iyi haberlerini alırız.kendine iyi bak

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Dualarımız seninle Kemal...

İnşallah ameliyatın çok başarılı geçecek.

Kısa zamanda atlatacaksın...

tderida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '99 Blackbird; '03 Blackbird; 02 Gsx750F; '93ZZR60

Geçmiş olsun!

Selamlar Kemal kardeşim, gezi yazılarını başından beri takip ederim.geçmiş olsun, içinde bulunduğun durumla mücadelen ve taşıdığın inançla herbirimize yaşamla ilgili dersler veriyorsun. MT seninle gurur duyuyor.
    Bir mum diger bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    arkadaslar malesef ameliyat basarisiz gecti
    dizimdeki yara kapanmadigi gibi birde sol bacagimda 2 yara daha olustu. Bunlardan biri iyilesirken digeri beslenme problemi yasiyor ve yavas yavas curuyor. sol bacagimdan bir - iki ameliyat daha gerekebilir.

durumun boyle olmasi beni uzdu ve moralim, motivasyonum bozuldu. bu durum gecici - bir iki gune toparlarim kendimi. sizlerden Allah razi olsun. yanimdasiniz ve beni destekliyorsunuz

bu gunler geride kalacak - sabir ve inancla

saglicakla kalin
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    dizimdeki yara kapanmadigi gibi birde sol bacagimda 2 yara daha olustu. Bunlardan biri iyilesirken digeri beslenme problemi yasiyor ve yavas yavas curuyor. sol bacagimdan bir - iki ameliyat daha gerekebilir.

durumun boyle olmasi beni uzdu ve moralim, motivasyonum bozuldu. bu durum gecici - bir iki gune toparlarim kendimi. sizlerden Allah razi olsun. yanimdasiniz ve beni destekliyorsunuz

saglicakla kalin
    Allah şifa versin dostum....ben 2 kere ameliyat oldum...oda kulaktandı...ameliyat sonrası kendime zor gelmiştim...hastaneye Allah kimseyi düşürmesin hocam...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Kafana fazla takmamaya çalış mcelikkol, zor olduğunu biliyorum ama dayanmaktan başka yapacak bişey yok sonuçta... İnsanlar kanserden kurtuluyorlar morallerini yüksek tutarak, sen zaten zor olanı başardın gerisi daha kolay.. Moralini hep yüksek tutmaya çalış arkanda bir sürü arkadaşın dostun var biliyorsun...

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Çok geçmiş olsun. Çok fazla ders alınması gereken bir yazı. Aramıza tekrar katılmak çok sevindirici. Mete abi paylaşım için teşekkürler bende yeni gördüm yazıyı.
    Okan ACAR

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saglicakla kalin
    Yüce Allah cc. yardımcın olsun bu ameliyat başarısız geçtiyse diğerinde hallolacaktır moralini yüksek tutman dileğiyle dualarımız seninle...

paris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660X 2009
    kemal tekrar ama tekrar aramıza hoşgeldin

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    buyuk geçmiş olsun adrenalin ihtiyacı hisseden arkadaşlar dikkatli okusun ....
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    adaş büyük geçmiş olsun ameliyatında başarılı geçer inşallah.bende senden birkaç gün sonra kaza geçirdim ve üzerimde korumalar olduğu için daha şanslıydım ayak bileğimde ve omuzumdaki kırıklarla atlattım.
    aramıza tekrar hoşgeldin
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Ne kadar garip yasam denilen sey az önce kamberhan (Erhan) için gözyasları dökerken o yaslar arasından suratım gülmeye basladı Kemal hocamızın Sağlığının iyiye gittiğini okuyunca Hoşgeldin Kemal abi

Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9 B
    geçmişler olsun,akacak kan damarda durmuyor ama tedbirli olmakta da fayda var

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    hoşgeldin kemal abi..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

muammerakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun...yazdıkların ayrıca çok ama çok düşündürücü ve üzerinde durulması gereken yazılar.ne kadar da üzülsek bu aslında acı çeken gibi asla olmaz.maalesef bize gelince...bu yazdıklarını sadece hak vererek okuyacağız...ama asla uygulamayacağız...özelikkle race arkadaşlar...600lük ve 1000 likleri kullanan arkadaşlar.

Motosikleti
    hayırlsı olur inşallah
    Ya kemal abi gerçekten GEçmiş olsun bir an önce inşallah iyileşirsin ve seni tekrar yooolarda görmek beni gerçekten onurlandırır her ne kadar mobilete binsemde özeniyorum abi Seni Seviyorum tanımasamda :D

abi şimdi nasılsın ya kamberhanıda kaybettik çok uzulduk yaa .durumun nasıl.??

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Hoşgeldin Kemal kardeşim, seni aramızda tekrar, eskisinde de güçlü görmek çok güzel.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    ohh be nekadar süreden sonra mt' de iyibir haber
    ...............--hOşGeLdİn--.................

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)