Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Yardim Lütfen!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Bir ailenin çöküşü ve karamsarlık içinde yaşamaya çalışmak,hayatın zorluklarına direnmek... Bu nasıl birşey, nasıl bir duygu ancak yaşayan yada yaşayanların yakınları anlayabilir.Anlatacağım Hikaye birçok insanın tanık olduğu şeyler aslında, yaşamın içinde olan şeyler.
    Ailece tanıştığım, çok sevdiğim,çok dürüst, onurlu, kişiliğinden asla ödün vermeyen,çalışkan,dürüst, içindeki yaşam sevincini hiç kaybetmemiş, güleryüzlü,sempatik, 25 yaşında ve dünya tatlısı 3.5 yaşında bir oğlu ile allahtan başka yardım edecek kimseleri olmayan bir bayan kardeşimiz.
    Eşinden çeşitli sebeplerden dolayı ayrılmış (şiddet,içki,kumar vb.) çocuğuyla birlikte onuruyla ve namusuyla yaşamın tüm zorluklarına göğüs germeye çalışmaktadır. Tüm duyarlı Motorsever dostlarımdan belki etrafımızda tanıdık yada kendi iş çevrelerimizden iş verebilecek insanların olduğunu düşündüğüm için bu topiği açmış bulundum.Bu kardeşimiz kişiliği ile, konuşmasıyla, modern giyim tarzı ile çalıştığı işyerini temsil yeteneğine sahip niteliktedir. Lise mezunu olup bilgisayar kullanabilmektedir. Bunun dışında iş tecrübesi olarak kısada olsa sekreterlik, müşteri temsilciliği gibi işlerdede çalışmıştır. İkamet yeri Küçükköy/Gaziosmanpaşa'dir.İstanbul merkez semtlerinde tek bir vasıtayla ulaşabileceği bir işyeri yada servisi olan bir işyeri bulunursa dünyanın en mutlu insanı bizler sayesinde olacaktır. Ben kendisine güvenirlilik açısından kefil olduğumu iş için yardım edecek duyarlı arkadaşlarada şimdiden teşekkürlerimi gönderiyorum.
    İlgilenen arkadaşlar bana msn adresimden, özelden yada 0535 9271141 nolu telden ulaşabilirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Merhaba aklıma bir fikir geldi ama ne kadar yardımcı olabilirim bilmiyorum.Eralp TEREM ismini hiç duydunmu ???Yada şöyle sorayım bu arkadaş motosiklet mağazasında çalışabilirmi??
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba aklıma bir fikir geldi ama ne kadar yardımcı olabilirim bilmiyorum.Eralp TEREM ismini hiç duydunmu ???Yada şöyle sorayım bu arkadaş motosiklet mağazasında çalışabilirmi??

Yeterki ortam müsait olsun. Birde yer olarak önemli tabiki ikamet çook fazla uzak değilse yada tek bir vasıta ile ulaşabilirse neden olmasın. İlgin için teşekkürler.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Tamam.int. sorun var anca döne bildim sana.Ben bir sorayım birazdan dönerim sana yada Eralp abiye bu konuyu okutayım olmazsa o senle irtibata geçer.Umarım yardımcı olurum.Görüşürüz.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Bu yaptığın çok güzel bir davranış, tebrik ediyorum seni. İstanbul'a elim fazla uzanmaz ama tanıdıklara sordururum uygun durumda iş var mı bildiğiniz diye. Helal olsun ne diyeyim
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam.int. sorun var anca döne bildim sana.Ben bir sorayım birazdan dönerim sana yada Eralp abiye bu konuyu okutayım olmazsa o senle irtibata geçer.Umarım yardımcı olurum.Görüşürüz.
    Sağolasın kardeşim umarım bir iş olanağı sağlanır kardeşimize. İlgilenen tüm arkadaşlarıma teşekkürler bu arada.

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Umarım koca siteden iş verebilecek biri bulunur...
    (günceeel )
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım koca siteden iş verebilecek biri bulunur...
    (günceeel )

İlgin için sağol canım. Bencede bu sorunu çözeceğiz bizim camiamız çook geniş çünki..

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    baba inş. yaa du bakalım bısıler ayarlarız elbet

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    jameika34 arkadaşım,yaptığın şey,çok gurur verici bir davranış.inan şu anda epeyi duygulandım.insan olduğumuzu hatırlatan bir davranış.umarım en kısa sürede kardeşimiz kendisi için hayırlı bir iş bulur yada mt aracılığıyla bulunur.ADANA'dan hepinize sevgilerimle.

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elimizden geleni yaparız bizde g.o.paşa küçükköydeniz

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Bu konu ile ilgili yakından ve uzaktan ilgilenen tüm motorsiklet camiasındaki dostlarıma teşekkür ediyorum.Herkes birşeyler yapmaya çalışıyor çok güzel bir şey inanın çook duygulanıyor insan. En kısa zamanda ümit ediyorum kardeşimiz bizler sayesinde bir işe yerleşecektir.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    imkan olsada yardımcı olsak ellerine yüreğine sağlık
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imkan olsada yardımcı olsak ellerine yüreğine sağlık
    Sağol dostum mutlaka yardım edecekler olacaktır.

Bazı arkadaşlarım sanırım tam anlayamamışlar bana cep tel'ime iş arayan arkadaşımız için mesaj bırakmışlar İstanbul dışı için ama arkadaşımız İstanbul'da ikamet ediyor sanırım daha dikkatli okurlarsa topiği yanlış anlaşılmaya maruz kalmayacaktır. Yinede yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum arkadaşlarıma

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    güncel..............................
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)