Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bugün Bende Hakkın Rahmetine Kavuşuyordum Arkadaşlar.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Bugün öğle saatlerinde (aydemir) ali abi'yi ziyarete gidiyorduk 2 motor ben ve better27 benim motor yeni oldugundan biraz basalım dedik motor açılsın maksadıyla yol bomboştu tek yön bir yoldu dümdüzdü zaten en son km saatine baktıgımda 130 km 'ye dayandıgını gördüm daha sonra yola bakmamla beraber kendimi keskin ve acayip bi virajın içerisinde buldum ne yapabilirdim ki o süratte o an artık gittim dedim kendi kendime gözümün önü karardı azraili gördüm vizörden bi anda gaz kesemedim hazırlıksız yakalandım sevgili arkadaşlar son anda motoru yatırdım yatırmasına ama orta refüjü 30 cm farkla sıyırmışım çok şükür....Motoru geç yatırmamın sebebi ise teredütte kaldım bir an için orta refüjün dışına mucur taşları savrulmuş yaklaşık 1 metre kalınlıgında yola taşmış anlıyacagınız arkadaşlar viraj sağa doğru dünüyordu bide bende en sol şeritteyim kafanızdan bi canlandırın en sol serittesiniz sağa doğru keskin bi viraj ve mucurların yola taştıgı bir yol ne yapardınız ??? arkadaki abi (better27) geriden geliyordu allahtan o farketmiş virajı yavaşlamış kendisi benim o hızla viraja girdiğimi görünce moturu şimdi yatırır demiş ama ben yatırmamışım şimdi yatırır demiş yine yatırmamışım dediğim gibi km ye bakıyodum mucura girdim artık işim bitti dedim içimden...
    kıl payı farkla mucura girmedende son anda kurtuldum 2 saniyelik düşünme zamanım içerisinde düşündüm ama o hızda mucurda yan yatarak giden bi motor düşündüm kafamdan imkansızdı savrulurdum mucurlu kısmı geçince hafif kavisli dönüş yaptım ama çok sert bi dönüş oldu üstüne üstlük havada çok rüzgarlıydı atlattık çok şükür...Siz Siz olun hız yapmayın abicim vallahi billahi ölüm ensemizde falso vereceğimiz anımızı bekliyor bu falsoyu vermiyelim ne olur kusura bakmayın zamanınızı çaldım hakkınızı helal edin sizlere kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum allaha emanet olun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    aman dikkat cok geçmiş olsun..
    [B]All this pain is an illusion[/B]

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    geçmiş olsun
    kazasız sürüşler herkese bundan sonra

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    cok geçmiş olsun.ii yırtmışsın .ama her zaman bu kadar sanslı olamazsın
    haberin olsun

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hele bi soluklan yeğenim Geçmiş olsun. Gözünü yoldan ayırmamak işte bu yüzden önemli.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun hacı.................
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Çok Geçmiş olsun...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    harun 'harun ah harun ne diyeyim sana allah(c.c)korumuş yinede helal olsun'ki sıyrıldın.
    mesajın süper sürat akıllı sakin sakinçözmüşsün zaten sevgili kardeşim...
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    geçmiş olsun. kazasız belasız sürüşler...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    çok benzerini ben de yaşadım. mersin de adnan menderes bulvarından babil yoluna dönüş virajında. ama benimki arkamdaki arabanın beni sıkıştırmasıydı. ben de yatırdım. ama bu konuda beni ve motosikletimi kurtaran en önemli şey : KORUMA DEMİRİ + KASK + ELDİVEN + DİZLİK

Kardeşlerim, korumalıksız çıkmayın yola. gerçekten de ölüm hiç de uzak değil. ya da sakatlanmak, işinizden olmak ve SEVDİKLERİMİZİ ÜZMEK...

ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok benzerini ben de yaşadım. mersin de adnan menderes bulvarından babil yoluna dönüş virajında. ama benimki arkamdaki arabanın beni sıkıştırmasıydı. ben de yatırdım. ama bu konuda beni ve motosikletimi kurtaran en önemli şey : KORUMA DEMİRİ + KASK + ELDİVEN + DİZLİK

Kardeşlerim, korumalıksız çıkmayın yola. gerçekten de ölüm hiç de uzak değil. ya da sakatlanmak, işinizden olmak ve SEVDİKLERİMİZİ ÜZMEK...

ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN...
    arkadas cok haklı gecenlerde adanada olan kazayı hatırlayın
    abimiz sakatlanmıştı(yine kötü oldum)

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun yoorum.80'i geçmezsin sanırım artık.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    gecmis olsun... işte hayat.. bazen goz acip kapayincaya kadar gecer diyorlar ya, iste oylesinden bisey, azrail bi yoklamis... Allah korusun...

dizlik kullanmadigim 3 seferde de yere yapistim, gecen gunlerde cok aptalca bi kaza yaptim ve diz kapagim mahvoldu.. 3 gun oynatamadim... simdi belki de ameliyat olacagim... hala daha iyi degil...

ihmali affetmiyor, tedbirli olmak lazim, ha canim cok yandi, sakatlandim, direksiyonum yamuldu, yeni aldigim grenaj kırıldı, vs vs... yine de biniyorum, binecegimde ama bu sefer her zamanki gibi full koruma... iyi ki kafamda kask vardi yoksa o da patlardi...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    çok geçmiş olsun, bu gibi olaylar bazen benim başıma da geliyor
    çok dikkat etmek lazım, bir an gözü yoldan ayırmakla bişey olmaz diyoruz ama işte ne olursa o anda oluyor zaten...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Geçmiş olsun
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    arkadaşım anladığım kadarıyla sen o yolu pek bilmiyordun. eğer öyleyse asıl hatayı bilmediğin yolda hız yapmakla yapmışsın.
    neyse büyük geçmiş olsun. o hızlarda iyi atlatmışsın. verilmiş sadakan varmış.

herkese kazasız sürüşler

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    çok büyük geçmiş olsun yaşananlardan ders çıkarmak lazım allaha emanet ol
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Çok geçmiş olsun.En sol şeritteyken nasıl kurtarmışsın hala anlayamadım ama can havliyle motoru nasıl yatırmışsan artık Ama böyle kurtarmalar iyidir aslında,insanın aklını başına getirir.Bende dün gece çevreyolunda 110 la giderken sağ aynamın biraz aşağı baktığını gördüm.Elimi bırakıpda ayarlamak istemiyorum bi yandan da aklım takıldı sürekli gözüm onda.Önümdeki kamyondan bir kağıt parçası düştü ve ben direk üstünden geçtim önüme değil aynaya baktığım için.Önemsiz geliyor değilmi ?Ya o kamyonun düşen kasa,karton vs olsaydın ??? O hızla düşünemiyorum bile. Boş ve uzun yolda dikkatler daha çok dağılıyor anlıycağınız.Kazasız günler herkese.Ben bir İzniğe gidip geliyim bu arada dikkatli dikkatli
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    büyük geçmiş olsun. artık bir horoz mu tavuk bi şey kurban et.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)