Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kaza Sonrası Motorumun Hali ve Hayatımı Borçlu Olduğum "Kask" ın ÖNEMİ!

Motovento
    REKLAM ALANI

Büyük geçmiş olsun,sen de bişey olmasın da.Allah başka kaza göstermesin.Keşke trafikteki sürücüler motosikletlere brz dikkat etselerde kazalar azalsa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun... umarım ilk ve son olurr
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    250 mct
    kardeş çok geçmiş olsun ya geçende mesaj attım ben sana motorla ilgili... bilmiyorudum kaza yaptığını.ayıptır sorması kaçtan sattın motoru

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2.900 Ytl Arkadaşım.
    ...........................

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Len naaptın öyle motora?....O kadar özenmiştik metinle yaparken...Üzüldüm bak şimdi... .

Ama sana bişey olmaması sevindirdi....Çok büyük geçmiş olsun..... 1 - 2 gün metin in oraya gitmemek lazım
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    geçmis olsun dostum
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    geçmiş olsun kardeş........................
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len naaptın öyle motora?....O kadar özenmiştik metinle yaparken...Üzüldüm bak şimdi... .

Ama sana bişey olmaması sevindirdi....Çok büyük geçmiş olsun..... 1 - 2 gün metin in oraya gitmemek lazım
    Sorma Abi Talihsizlik,Allah Korudu, Hem can olarak Hem mal olarak İyi yırttım Trafik Raporunu aldım, Metin usta 2 güne toparlar Yarın Abim Çağırcak bakalım gelip alcaklar garajdan motoru 3-4 gune parçalar gelir 2 güne toparlarız demiş bakalım inşallah. Herşeyden öncesi Motoru alacak eleman a helal olsun toparlanır alıcam motoru demiş.

Arkadaşlar Çok teşekkür ederim. Korumasız Asla Yola Çıkmayın.
    İyi günler.

Motosikleti
    Honda vfr800
    cok gecmis olsun , aman korumasiz surmeyelim su veletleri

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    çok büyük geçmiş olsun.........
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM verilmiş sadakan varmış
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    tekrar gecmıs olsun abıcım.....yahu ben okadarda tahmın etmıyordum ne olmus öyle motora...gercektende ucuz atlatmıssın abıcım......

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    gecmis olsun ama aklinda olsun dostum..bi dahaki sefere..motorunla kafadan vurma..oyle durumda yatir motoru..birak girsin arabanin altina..neyse gecmis olsun..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun dikkat etmek lazım kasap çok türkiyede

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Allah korumuş...nasıl oldu dostum kaza...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Geçmiş olsun arkadaşım.Bende 1 saat önce kaza geçirdim araba önüme kırdı bi anda ve ben frenlere asıldım ama kacmaya fırsat bulamadan yerde buldum kendimi korumalı olmam sayesinde kask,mont,pantolon,eldiven.Motorumda bişe yok sol baş parmağımda hafifi bi acı sadece.Arac hundai getz idi ama plakasını göremedim basıp gitti şeerefsizler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumuş...nasıl oldu dostum kaza...
    Rapor ek teki gibidir ;

06 AD ... Plakalı Oto sürücüsü Turgut Reis Caddesin"den Anıt Caddesi Tandoğan Kavşağı İstikametine dönüş Yapmak isterken Eşdeğer Kontrolsüz kavşak Olan Anıt Caddesi - Turgut Reis Caddesi Kavşağına geldiğinde Düz Yoluna Devam eden araçlara İlk geçiş Hakkını verip Diğer Araçların geçişini tamamladıktan sonra dönüşünü yapması gerekirken Aksine hareket ettiği kazada 2918 sayılı Kanunun 84.maddesinde Yer alan Kod:6 Kural ihlali görüldüğü, 06 ZNJ 09 Plakalı Motosiklet sürücüsünün kural ihlali görülmediği kusur bulunmadığı tespit edilmiştir.

Kişi Bı anda Onume fırlardı durdu ılerledı durdu ılerledı fren yaptım ama iş işten geçmişti.

Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım.Bende 1 saat önce kaza geçirdim araba önüme kırdı bi anda ve ben frenlere asıldım ama kacmaya fırsat bulamadan yerde buldum kendimi korumalı olmam sayesinde kask,mont,pantolon,eldiven.Motorumda bişe yok sol baş parmağımda hafifi bi acı sadece.Arac hundai getz idi ama plakasını göremedim basıp gitti şeerefsizler
    Aman dikkat et nolur. İyi aile Çocukları çok ne yazıkki, Memleketimizde İnsan canına verilen değer belli.

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    kardeşim geçmiş olsun allah korumuş

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rapor ek teki gibidir ;

06 AD ... Plakalı Oto sürücüsü Turgut Reis Caddesin"den Anıt Caddesi Tandoğan Kavşağı İstikametine dönüş Yapmak isterken Eşdeğer Kontrolsüz kavşak Olan Anıt Caddesi - Turgut Reis Caddesi Kavşağına geldiğinde Düz Yoluna Devam eden araçlara İlk geçiş Hakkını verip Diğer Araçların geçişini tamamladıktan sonra dönüşünü yapması gerekirken Aksine hareket ettiği kazada 2918 sayılı Kanunun 84.maddesinde Yer alan Kod:6 Kural ihlali görüldüğü, 06 ZNJ 09 Plakalı Motosiklet sürücüsünün kural ihlali görülmediği kusur bulunmadığı tespit edilmiştir. Bu seni kandırmasın çünkü bir gerçek varsa oda senin mağdur olduğundur.

Kişi Bı anda Onume fırlardı durdu ılerledı durdu ılerledı fren yaptım ama iş işten geçmişti.İşte onun saçma hareketlerini ne güzel anlatıyorsun gördün hafızanda kayıtlı peki neden bu olumsuz hareketleri öngöremedin? Ama senin için iş işten geçmişti çünkü senin kaportan vücudun.

Aman dikkat et nolur. İyi aile Çocukları çok ne yazıkki, Memleketimizde İnsan canına verilen değer belli.
    Kimse senin canına annen,baban ve kendin kadar dağer veremez
    Lütfen ne olursun kırılma,senin başına gelen bu talihsizlikten hep beraber ders çıkaralım.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen ne olursun kırılma,senin başına gelen bu talihsizlikten hep beraber ders çıkaralım.
    Yok abi estafurullah sözlerinde sonuna kadar haklısın Tecrübe İnsanın Tek parayla kazanamayacağı şeydir. Tecrübelerini dinlemekten Paylaşmandan Mutluluk duyarım saol.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler