Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Kurtarmaya giderken Özenç'e çarptılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    Bıraksalardı atlasaydı ...
    bu tür laflarinizi dogru buluyor musunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    umarım en kısa sürede iyileşir. annesinin dediği çok doğru, her nekadar itfaiye aracında geçiş üstünlüğü olsada çevre güvenliğini sağlamadan ben itfaiyeyim zaten yol verecekler diye düşünmesi nekadar tecrubesizce bir davranış
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı boxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben özençin kuzeni çağrı...özenç cuma akşamüzeri geçirdiği talihsiz kaza sonucu yoğunbakımda yatıyor...kaza esnasında oluşan beyindeki kılcal kanamalar ve ödem ctesi sabahı durdu...şu an için sabit bir seyirde...anestezi ile uyutulan özençi bgn ilk defa biraz doz düşürülerek vücud tepkileri ölçüldü,verdiği tepkiler ve gidişat iyi...beyinde hasar yok,fonksiyonlar yerinde gibi gözüküyor..ancak doktorlar inatla hayati tehlikeyi atlattı demiyorlar...gidişatı iyi ancak hayati tehlike için henüz birşey söyleyeyiz diyorlar...

tüm iyi dilerkleri için özenç adına teşekkür ederim...olay yerinden geçerken gören arkadaş eğer özençin ambulansa kaldırıldığını gördüyse,kaskını kimin aldığını ,nerde olduğuınu biliyor mu?aramalarımıza rağmen kaskı bulamadık...şimdiden yardımları için teşekkür ederim
    Çağrı tekrar çok geçmiş olsun. Haberi duyunca kanım dondu. Özencin bu durumu atlatacağına yürektek inanıyorum. Kısa zamanda motoruna atlayıp aramıza katılacaktır. Özencin durumundaki gelişmeleri bizlere bildirirsen sevinirim.

Özence acil şifalar diliyorum dualarımız onunla.

zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaza yapan arkadaşımıza acil şifalar diliyorum ve burada cıkarılması gereken ders türkiyede motor kullanmak cok büyük dikkat grektiriyor vede mutlaka ve mutlaka KASK ve koruyucu kıyafet kullanmak düşünsenize kaza yapan arkadaşımızın başında kask olmasydı belki aramızdaolmayacaktı

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    allah ailesine yardımcı olsun kendisinede acil şifalar..

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bence bu olaydaki en önemli nokta birinin hayatını kurtarmak için başkalarının hayatını tehlikeye atmanın nasıl bir anlayış olduğu... Çelişkili bir durum. İnsanlar o anda içinde bulunduğu durumu fark edemiyor herhalde. Arkadaşımıza çok büyük geçmiş olsun diliyorum. Umarım en kısa sürede eski sağlığına kavuşur.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    ben özençin kuzeni çağrı...özenç cuma akşamüzeri geçirdiği talihsiz kaza sonucu yoğunbakımda yatıyor...kaza esnasında oluşan beyindeki kılcal kanamalar ve ödem ctesi sabahı durdu...şu an için sabit bir seyirde...anestezi ile uyutulan özençi bgn ilk defa biraz doz düşürülerek vücud tepkileri ölçüldü,verdiği tepkiler ve gidişat iyi...beyinde hasar yok,fonksiyonlar yerinde gibi gözüküyor..ancak doktorlar inatla hayati tehlikeyi atlattı demiyorlar...gidişatı iyi ancak hayati tehlike için henüz birşey söyleyeyiz diyorlar...

tüm iyi dilerkleri için özenç adına teşekkür ederim...olay yerinden geçerken gören arkadaş eğer özençin ambulansa kaldırıldığını gördüyse,kaskını kimin aldığını ,nerde olduğuınu biliyor mu?aramalarımıza rağmen kaskı bulamadık...şimdiden yardımları için teşekkür ederim
    Boxer, son durumu nasıl, umarım iyi haberlerin vardır.

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... birinin hayatını kurtarmak için başkalarının hayatını tehlikeye atmanın nasıl bir anlayış olduğu...
    kesinlikle yapilmamasi gereken birsey zaten!

ilk yardimin temel kurali önce kendi güvenligin, sonra cevrenin güvenligi ve ancak ondan sonra yardima ihtiyaci olan kisinin emniyeti ve güvenligidir. birine yardim etmek icin baskasini ve kendini tehlikeye atmanin hic anlami yok. yardima ihtiyaci olanlarin sayisini arttirmak disinda bir ise yaramaz ...

mo-zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    Acil şifalar diliyorum.. Umarım en kısa sürede aramıza döner
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    çok büyük geçmiş olsun. acil şifalar dilerim.

son derece talihsiz bir olay insan sasıl olur demekten kendini alamıyor
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

umut ben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125

umarım bi an önce sağlığına kavuşup aramıza katılır

Merhaba çağrı o gü bende ordan geçiodum daha öncede dediğim gibi özençi ambulansa alırlarken görmedim ama ben ordayken motoru polis çekici aracının en arkasındaki kaldıraç demiriyle bağlıyıp kaldırıyolardı.Kask polis çekici aracının arka kasasnını üstündeydi siyah bi kask markasını hatırlamıyorum ama orda duruyodu ve camı kırılmış resmen 8 olmuş diebilirim ama kask aracın arka kasasının üstündeydi bulunamadığına göre aklıma gelen ordan yolda giderken kasislerde falan düşürmüş olabilecekleri.Tekrar çok geçmiş olsun ve lütfen bizleri bilgilendirmeyi unutma.
    Bazı insanlar bir şeyi o kadar çok isterler ki, o şeyi elde edememek korkusuyla yaptıkları her şey, onlara o şeyi kaybettirir !..

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    allah acil sifa versin.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

inanmıyorum ya böyle adamları asmak lazım sen kimsin de birini kurtarmak için diğerini ölüm kalım savaşına sokuyorsun Allah kimsenin başına böyle şeyler vermesin bu motosikletten böyle hanzolar yüzünden soğuyorum ailem de karşı çıkmaya başlıyor

paradiseizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pancar motoru
    İnanın duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum çok üzgünüm inşallah aramıza tekrar döner acil şifalar diliyorum

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Allah yardımcısı olsun inşallah iyileşir ve tekrar aramıza döner...
    Okan ACAR

ailgazdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250 siyah
    ozenc kardes, allah acil sifalar versin...
    umarim bu mesaji okuyup "cok sukur artik iyiyim" diyecegin gunler yakindir
    [FONT="Impact"][/FONT] [COLOR="Black"][/COLOR] [SIZE="5"][/SIZE]Atakan:bounce:

0 RH +

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

son durum

arkadaşlar son durum şöyleymiş arkadaşının söylediği kadarıyla

"arkadaşlar çok iyi bir haberim var!!!Özenç kendine gelmiş bugün ve bilinci yerindeymiş konuşmuş doktorlar da çok ii konuşmuşlar ödem küçülmüş sanırım bu gece yada yrn sabah bakcaklarmış solumu kendi yapıomuş işallah yakına da toparlıcak... "

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar son durum şöyleymiş arkadaşının söylediği kadarıyla

"arkadaşlar çok iyi bir haberim var!!!Özenç kendine gelmiş bugün ve bilinci yerindeymiş konuşmuş doktorlar da çok ii konuşmuşlar ödem küçülmüş sanırım bu gece yada yrn sabah bakcaklarmış solumu kendi yapıomuş işallah yakına da toparlıcak... "
    süperrr

sağol bu arada

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyileştiğinde ziyarete gideriz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok Şükür Allah a Sevenlerine Bağışladı Onu

En Kısa Zamanda Tamamen Toparlanır İnşallah

Allah Yardımcısı Olsun Acil Şifalar Versin Amin

T_uruncu Teşekkürler

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)