Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fazer600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o bir kamyon vstrom 650 dl
    535 662 81 21 arkadaslar bu benm numaram bugn saat 22:00 sıralarında kendısını gorebıldım ve suan durumu ıyıı herkese cok tesekkr edıor ve ben dun de soledıgım gıbı burada kaza ıle ılgılı seyler yazmak ıstemıorm ısteyenler benden bılgı alabılr ben mustafa caner kaya kemalın en yakın arkadaslarından bırıyım

imistanbullu tekrar tesekkr edıorm kana geerek yok ıhtıyac yok suan ve hkemalın kan grubu b rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki dr 650 dakar
    geçmiş olsun acil şifa diliyorum ve lütfen herkes full kormalı gezsin bütün arkadaşlarımız bizim için çok değerli.

elimizden gelen bi yardım olursa seve seve koşarım tekrar geçmiş olsun

fazer600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o bir kamyon vstrom 650 dl
    eywallah oktay abı ben mustafa
    ama fazer mustafa

zagortenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-6
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz önce hastanedeki arkadaşlarımla görüştüm. Malesef sağ bacak dizden aşağı kaybedilmiş. Ancak tam olarak durumunu doktorlardan öğrenmek lazım. Sol bacak diz kapağı kurtarılmaya çalışılıyormuş. Tahmini ameliyat süresi 8 saat diye söyledi arkadaş. Sanırım düşündüğümden de kötü bir durumda ayağı. Kafasında kask varmış. Kaza sonrası bilinci de yerindeymiş. Çantamı getirin falan demiş.

Allah cümlemizi kazadan korusun. Lütfen yavaş gidelim korumalarımızı takalım arkadaşlar. Bu işin şakasının olmadığı çok üzücüde olsa tekrar hatırlanmış oldu.

Görüşmek üzere.
    Bu işin şakaya gelmediğini hepimiz biliyoruz.Lütfen daha dikkatli olalım.

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    büyük geçmiş olsun nereye gidersek gidelim daima korumalarımız üstümüzde olsun .geçenlerde 500 mt mesafe için korumaya gerek yok dedim ve daha 100 mt gitmeden anden yola fırlayan birine çarmamak için kaldırıma çıktım ve ayağımı sakatladım.
    lütfen biraz daha dikkatli olalım
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Mustafanın KemaL i görüp durumunun iyi oLdugunu söyLemisi yürekLere birazda oLsa su serpti...
    Umarım en kısa zamanda iyileşip bu şoku ve psikoLojiyi atLatır da tekrar günLük hayatına döner...
    Born To Be wild,Live to Ride...

susir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Gecmis olsun, acil sifalar dilerim...
    \'05 YBR

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Çok geçmiş olsun. Umarım iyileşir ve hiç birşeyi kalmaz. Bu olay zihinde kötü bir olay olarak kalır. Allah yardımcısı olsun.
    Okan ACAR

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur

Çok üzüldük

Arkadaşın daha yeni gezi yazısını okumuştum , vay be demiştim robocop gibi geziye gidiyor nasıl rahat ediyor içinde diye .Gezdikleri yerleri gezmiş kadar güzel anlatıyorlardı .Ama bilinçli bir arkadaş boyle yapar diye düşündüm .

İçim burkuldu , ne denir bilemiyorum . Bukadar aklı başında bir arkadaş bile bir anlık şeytana uyması sonucu bu kazayı yapabiliyorsa bu tip duyguları olan herkesin motorunu satıp bisiklet alması hayırlı olacak diyorum , motorların kanuni hız sınırlarının mantıklı olduğunu düşünmeye başladım .

Suçun kimde olduğu bu zamandan sonra hiç önemli değil , Arkadaşın bundan sonraki yaşamı zor olacak , inşallah psikolojisi sağlamdır hayata daha bir güçlü sarılır belki yaptıklarını kendi anlatır , birgün gelir burda hız yaptım ölmedim diyenleri yerden yere vurur.

SS lere laf atmakta bence yersiz , Geçen gün yanımdan GS1200 geçti aynama dirseği değdi biraz sallandı ama hızını kesmedi ve ben 120 ile giderken onu gözden kaybettim en sağ şeritten sol şerite trafik içinde makas atarak giden bir GS , daha ne diyeyim bilemiyorum

Yani bana çarpsa kendine olacaktı olan ama vicdanım beni hiç rahat bırakmayacaktı .

Tekrar büyük geçmiş olsun , diyecek birşey yok şimdilik sabretmekten başka yapacak birşey yok , kendisine büyük geçmiş olsun allah ailesine bağışlamış.

Üzgünüm birşey diyemiyorum !

Özgür

TT532 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KEMAL arkadaşım çok çok geçmiş olsun, umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun! Seni Seviyoruz ve hep yanındayız..

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    Geçmiş olsun... Acil şifalar diliyorum..
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Motosikleti
    Hyosung RT 125 Karion
    Art arda acı haberler geliyor. Geçmiş olsun. Allah onu sevdiklerine bağışlamış. Bir an önce iyileşmesini ümit ediyorum.

BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    çok büyük geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum....
    [B]ASLOLAN HAYATDIR...HAYAT DA BEŞİKTAŞ[/B]

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok büyük geçmiş olsun umarım biran evvel iyileşir sevenlerinin yanına döner
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Üzücü haberi şimdi gördüm, elim ayağım tutmuyor. Adana'da sevgili Mustafa'nın düzenlemiş olduğu bir geziye Mersin'den katılmış ve kendisiyle tanışmıştım, üzüntüm sonsuz. Kendisine acil şifalar,ailesine de sabır diliyorum.

Motosikleti
    CBR 600 F
    çok büyük geçmiş olsun, allahtan acil sifalar dilerim..

Arkadaşlar eminimki şu an bu yazıyı okuyan herkes benim arkadaşı tanımadıgım halde icinde olduğum uzuntuyu yürekten paylaşıyordur. sizlerden ricam lütfen herkes çok daha dikkatli olsun ki üzüntülerden çok mutlulukları paylaşalım.
    [B][I][COLOR="blue"][LEFT]DERYA[/LEFT][/COLOR][/I][/B]

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Çok geçmiş olsun Kemal arkadaşımıza...
    Acınızı paylaşıyoruz..
    Ducatista:)

Motosikleti
    Henüz Yok :(
    Abi Kalbimizdesin İnşallah İyileşir Buralara Erken Dönersin ;)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çokk büyük gecmiş olsun..insallah bu kadarıyla kurtulur.acil şifalar dilerim

Geçmiş olsun dileklerimi iletirken Allah c.c dan acil şifalar sağlıklı mutlu günleri getirmesini niyaz ederim.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)