Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Canım kardeşim, öpüyorum iki yanaklarından. Tekrar çok geçmiş olsun
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi ve tum arkadaslar,

23 mayisda taburcu edildikten bir hafta sonra 30 mayisda tekrar yattim hastaneye.

evden sonra hastaneye yatmak zor gelmisti ama aliştik işte. 20 gun gecti gitti.
    gecen cuma bir ameliyat daha oldum dizimden. dizimi kapatmak icin 4ncu kez bicak altina yattim. ameliyat basarili gecti.

şimdi birazdaha sabredip çıkacam hastaneden. sonra biraz zaman gectikten sonra ayaga kalkmak icin ilk adimlari atmaya baslicaz.

hepiniize tekrar tekrar tum desteginizden ilgi ve alakanizdan dolayi tesekkur ederim.

hangi motoru kullandıgımız degil, motoru nasil kullandıgımız önemli kazasiz bir motor hayati icin. bunu unutmamanınızı rica eder - hepinizin tedbirli olmasini umarim...

haydi hayırlısı kanka...herşey gönlünce olsun dostum...dualarımız seninle...bak yanımda kızım var oda ellerini açtı...sübhaneke okuyor senin için...sevgiler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    speed 150 naked
    çok büyük geçmiş olsun Allah cümlemizi kazadan beladan korusun
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Valla sevindim.... Umarım bir an önce ayağa kalkarsın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    yazdıklarını okurken o kadar sevindimki..Bende 2 ay önce kaza yaptım seninkinin yanında hiç bir şey kalır ama banada çok şey öğretti kazam, kısa sürelide olsa yürümeye yeni başlama aşamalarından geçtim..tabi her şeyin bir sonu var hiç kötü düşünmedim tıpkı senin gibi. Bu kadar olumlu olman çok güzel bir şey hep koru bu halini hiç bir zaman ümitsizliğe kapılıp yılma, zor olanı atlatmışsın zaten.
    Çok geçmiş olsun, biraz sıkılacaksın yatmaktan , zoru atlatmışsın zaten tatile çıkmışsın gibi farzet şimdi
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok geçmiş olsun arkadaşım.iyi olmana sevindim.
    bişey söylemek istiyorum ama kimse alınmasın.son günlerde kazalarda bir artış var vede çoğu racer tipi motorlar.racer tipi kullanan arkadaşlar lütfen biraz dikkatli ve yavaş gidelim.artık geçmiş olsun ve başsağlığı yazıları yazmak istemiyorum açıkçası.Allah hepimizi kazadan beladan korusun.unutmayın birinize bişey olunca hepimizin canı yanıyor...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07

… ve tekrar ayaktayım.

… ve tekrar ayaktayım.

Gerçi bir manga adam yardımıyla bu fotoğrafı çektirmiş olsam da yine de bilmem kaç gün sonra sol ayağım üzerinde durabilmek çok güzeldi…

Hepimiz, kimi zamanlar aldığımız hatalı kararların sonuçlarına bir şekilde katlanma mecburiyeti içerisindeyiz. Kimi zaman bir şirketi zarar ettirir bu kararlar kimi zaman ise, benim durumum gibi, kendimizi ve birçok başka insanı üzen olaylara sebebiyet verir. Ama şu bir gerçektir, ne zarar eden bir şirket nede bendeniz için yaşam sona ermiş değildir. Son nefesimizi verene kadar hayat devam ediyor. Her zaman inişler ve çıkışlar var hayatta (evet biliyorum hep y=2x olsun istiyoruz hayat – ama maalesef y=cos(x) tir hayat).

İşte bugün atılan bu küçük adım, artık yavaş yavaş inişin tamamlandığını ve hatta yükselişe geçildiğinin bir göstergesi. Atılan bu küçük adım büyük bir gelişmenin işareti. Sizlerin müthiş desteğinin bir eseri…

Zor günlerin geri de kaldığı, her yeni günün bir öncekinden daha iyi olduğu bu günler hızla geçiyor. Ameliyat yaralarımın iyileşmesi ve eski gücümü tekrar kazanmak için yapılan çalışmaların ardından 6 Ağustos’ da Ankara’ ya protez imalatı için gidip bir sonraki fotoğrafta iki ayağım yerde poz verecem sizlere.

Sizlere bunca zamandır esirgemediğiniz desteğiniz için teşekkür ediyor ve sizlerden bir ricada bulunmak istiyorum – yanlış olduğunu bildiğimiz olayların başımıza getireceği zararların gerçekleşme ihtimalinin sıfırdan büyük olduğunu unutmayarak ve bunları ciddiye alarak atalım adımlarımızı.

Saygılar
    M.Kemal
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Tekrar geçmiş olsun ve geçmiş olmuş burdan oyle gorunuyo ılk fotoları haberı gordugumuzde cok uzulmustuk ama sımdı senı bu sekılde ayakta ve gülerken gormek cok sevındırıcı hayata bı calım daha mkcelikkol Allah senı ve bızı bu sekılde uzucu olaylardan korusun en yakın zamanda senı kendı basına ayakta gormek dılegıyle iyi dogdun dıyorum

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Heytt bee.. Kemal abim hoşgeldin sefalar getirdin.. Çok sevindim..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    … ve tekrar ayaktayım.

Gerçi bir manga adam yardımıyla bu fotoğrafı çektirmiş olsam da yine de bilmem kaç gün sonra sol ayağım üzerinde durabilmek çok güzeldi…

Hepimiz, kimi zamanlar aldığımız hatalı kararların sonuçlarına bir şekilde katlanma mecburiyeti içerisindeyiz. Kimi zaman bir şirketi zarar ettirir bu kararlar kimi zaman ise, benim durumum gibi, kendimizi ve birçok başka insanı üzen olaylara sebebiyet verir. Ama şu bir gerçektir, ne zarar eden bir şirket nede bendeniz için yaşam sona ermiş değildir. Son nefesimizi verene kadar hayat devam ediyor. Her zaman inişler ve çıkışlar var hayatta (evet biliyorum hep y=2x olsun istiyoruz hayat – ama maalesef y=cos(x) tir hayat).

İşte bugün atılan bu küçük adım, artık yavaş yavaş inişin tamamlandığını ve hatta yükselişe geçildiğinin bir göstergesi. Atılan bu küçük adım büyük bir gelişmenin işareti. Sizlerin müthiş desteğinin bir eseri…

Zor günlerin geri de kaldığı, her yeni günün bir öncekinden daha iyi olduğu bu günler hızla geçiyor. Ameliyat yaralarımın iyileşmesi ve eski gücümü tekrar kazanmak için yapılan çalışmaların ardından 6 Ağustos’ da Ankara’ ya protez imalatı için gidip bir sonraki fotoğrafta iki ayağım yerde poz verecem sizlere.

Sizlere bunca zamandır esirgemediğiniz desteğiniz için teşekkür ediyor ve sizlerden bir ricada bulunmak istiyorum – yanlış olduğunu bildiğimiz olayların başımıza getireceği zararların gerçekleşme ihtimalinin sıfırdan büyük olduğunu unutmayarak ve bunları ciddiye alarak atalım adımlarımızı.

Saygılar
    M.Kemal
    yakışıklılıktan bir şey kaybetmemişsin.
    karizma hala full...

tekrar geçmiş olsun kardeşim.
    güçlü adammışsın vesselam.

öperim yanaklarından.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    tekrar tekrar çok geçmiş olsun!!!

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Seni tekrardan ayakta görmek çok güzel. Yüzün daima böyle gülsün. Tekrar tekrar geçmiş olsun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok geçmiş olsun, yüzün hep böyle gülsün

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    mkcelikkol
    Abi süpersin
    Gülüşünü yüzünden hiç eksik etme

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah sevdiklerinize bagıslamıs sizi. masallah ne kadar güzel iyileşmissiniz ve yüzünüzde gülümsemeler. Allah eksik etmesin.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    bunca kötü günden ve üzücü sabır gerektiren haftalardan sonra tekrar gülücüklerle aramızda olman MT de olman çok güzel,tekrar hoşgeldin allah seni ailene ve bizlere bağışladı
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

atakan5255 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF_ 150 istanbul
    çok geçmiş olsun kardeşim inşallah en kısa zamanda seni altıncı aşamada görürüz....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    Geçmiş olsun Allahtan Acil şifalar dilerim

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    tekrar tekrar çok geçmiş olsun kardeşim

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun topiği baştan sona okudum hayran olunacak bir arkadaşsın.Herkes senin kadar çabuk iyileşemezdi bunu sabır ve tevekkülünle başarmış olman çok güzel valla çok büyük yüreğin varmış dostum.
    Tekrar geçmiş olsun...

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)