Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Cbr600f Sonunda Aldim :)

Motovento
    REKLAM ALANI

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    hayılı olsun motor süper gözüküyo kısmetse yakında bende alıyorum bi tane.tavsiyem üstündeki performans eksoaunun tatlı sesini biraz daha duyurayım diye fazla sürat yapma. ama otoban lar emrinde kazasız güzel sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayalet_124 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey racing + yamaha ybr 125 + mz 251
    öncelikle bu mutlu haberini bizimle paylaştığın için teşekkür ediyorum.hayırlı olsun.sana tavsiyem motora fazla yüklenme.racing motorlar hassastır.tabi honda fazlasıyla kaliteli ve sağlam bir marka ama ona ne kadar nazik davranırsan oda o kadar sağlam ve uzun ömürlü olur.motosiklet etrafa hava atmaya uygundur ama bu onu yıpratır.cilasını eksik etme bakımlarını tam yap iyi bak vb.umarım onunla iyi dost olursun.motoru hissetmenin en iyi yolu budur.(bu arada bizede bir tur verirsin artık değilmi).ama gerçekten en iyi motosikleti seçmişsin bence.tebrikler.
    ilerde bende almyı düşünüyorum.kullandıkça detaylarını bizimle paylaşırsın değilmi..

sağol dostum iyi temennilerin için teşekkür ederim sanada daha iyisi inşallah.ama dediğin gibi seste bi tatlı çıkıo hee insan bi iki gürültü yapıo yani
    Alıntı iskenderunlu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayılı olsun motor süper gözüküyo kısmetse yakında bende alıyorum bi tane.tavsiyem üstündeki performans eksoaunun tatlı sesini biraz daha duyurayım diye fazla sürat yapma. ama otoban lar emrinde kazasız güzel sürüşler

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmez inşallah..
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    hayırlı olsun, motorun çok güzelmiş. ben de çok seviyorum cbr ı. nazarsız kazasız bin inşallah. frenlemeye çelışman çok iyi bence, gaza bastın mı fırlıyor alet ama durdurabilmek daha önemli.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    var arkadaşım var. sana en büyük tavsiyem bademciklerini aldır kurtul.[/QUOTE]

baba süpersin

tderida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '99 Blackbird; '03 Blackbird; 02 Gsx750F; '93ZZR60
    hayırlı olsun, bence 1000 km kadar arkana kimseyi alma derim. özellikle de hanımı. Tek başına iken hata affetmez bi de artçın varken daha tehlikeli...hadi kazasız belasız sürüşler
    Bir mum diger bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez

çok sağol dostum teşekkürler.inşallah sende alırsın bitane.valla ben iyice alıştım sayılır ehliyetide aldım ama makiana delii uçuyooönerilerin için tekrar sağol teşekkür ederim saygılar.
    Alıntı hayalet_124 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle bu mutlu haberini bizimle paylaştığın için teşekkür ediyorum.hayırlı olsun.sana tavsiyem motora fazla yüklenme.racing motorlar hassastır.tabi honda fazlasıyla kaliteli ve sağlam bir marka ama ona ne kadar nazik davranırsan oda o kadar sağlam ve uzun ömürlü olur.motosiklet etrafa hava atmaya uygundur ama bu onu yıpratır.cilasını eksik etme bakımlarını tam yap iyi bak vb.umarım onunla iyi dost olursun.motoru hissetmenin en iyi yolu budur.(bu arada bizede bir tur verirsin artık değilmi).ama gerçekten en iyi motosikleti seçmişsin bence.tebrikler.
    ilerde bende almyı düşünüyorum.kullandıkça detaylarını bizimle paylaşırsın değilmi..
    çok sağol dostum allah razı olsunn başımla
    Alıntı heyferhatbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmez inşallah..

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun kazasız belasız kmler diliyorum. gülegüle kullan motorunu...darısı başıma inşallah

hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah darısı tüm olmayanların başına bu arada video da acayip ha ritmik
    :bounce:

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    hayırlı olsun arkadaşım inşallah bizde bi rr alabiliriz
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

DuRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YMH ViraGo 250
    ben bir chopper kullanıcısıyım fakat hep gözüm honda cbr da kalmıştır, hatta lise hayatım boyunca duvarda cbr 900rr posteri taşımıştım sana hayırlı sürüşler diliyorum kendim için de inşallah birgün diyorum..

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Başlık amacına ulaşmıştır
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)