Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kawasaki En500 aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçen haftalarda Kawasaki En500 aldım. Birazdan edirneden t.dağ ya gidicem. 140km sabahta dönücem 280km olucak toplamda. Hava durumunda havanın iyi olacağı yazıyor ama geçiş yağmurlarına yakalanabilirim. Kısmet olurda sağsalim edirneye dönersem motoru yorumlucam sizlere. Hakkınızı helal edin
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    helal olsun abıcım
    allah kaza bela vermesınnnn
    yolun,farın her seyın acık olsun...

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    15dk önce yolculuğum bitti. Motor tık demedi, çok seri çok performanslı 150km üstü zorluyor ama okadar olucak genelde 100-110km ile gittim. Yol tutuşu viraj kabiliyeti süper motorun. Sollamalarda çok seri. Cidden kalite belli ediyor
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    sag saglım döndune sevındım abıcım....peki sence 150 km ustunu nıye zorluyor abıcım...150 km yı benım 350 lik jawama hiç zorlanmadan yapıyor yapıyor..senın 500 lük makınanın en az 170e zorlanmadan gelmesı lazım...abıcım sen rektefe konusunu iyi düşün...durum da zaten onu gösterıyor...yanı 500 makıne 150 yi zorlamazkı....onda 220 gösterge yok mu...

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Sevgili bahadinli, benim motorumda 180km gösterge var. Son hızı 174km. Zorlaması normal bence. Jawayla herşeyi kıyaslamasan iyi edersin bence Çünkü artık yeni teknoloji ile motorlar üretiliyor. Hoş benim makinamda 15yıl önceki teknoloji. İyi dileklerin için tekrar teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gercı modelden modele hız göstergesı var dogru ama..ben 220 göstergeyı sanırım 2000 yada 98 modelde görmustum....genede o makınanın 150 den sonra zorlaması bıraz garıp..zaten 92 den berı rektefeye gırmemıs bence rektefe olması lazım abıcım....peki tamırcıye rektefe konusunu sordun mu abıcım..yada motoru aldın kişiye bı sor ....bakalım onlar ne dıyecek o konuda...jawayı 150 ıle kıyaslamamın nedenı...benım motor rektefelı ve motor acılmıs durumda ve 150 yi zorlanmadan görüyor...350 lık makına..yanı garıbıme gıden senın 500 luk makına nasıl 150 den sonra zorlanıyor onu demek ıstıyorum....senınkı hem japon hemde bygırı yuksek bı makına......neyse abıcım allah hayırlısını nasıp etsın kaza bela vermesın....

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz gec yazıyorum ama olsun, yeni motorun hayırlı olsun hemso, iyi günlerde kazasız belasız kullanırsın insallah...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    yeni motorun hayirli olsun usta ama dikkat et sanirim bu motorun parcasi fazla yok.daha once yine ayni kawasakinin beynini calmislar.motor bayagi yatmisti parca aranirken,en sonunda parca bulunamayinca platinliye cevirmislerdi ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

slm

Alıntı Jazzbass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçen haftalarda Kawasaki En500 aldım. Birazdan edirneden t.dağ ya gidicem. 140km sabahta dönücem 280km olucak toplamda. Hava durumunda havanın iyi olacağı yazıyor ama geçiş yağmurlarına yakalanabilirim. Kısmet olurda sağsalim edirneye dönersem motoru yorumlucam sizlere. Hakkınızı helal edin
    aldığın motor hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan kardeşim yalnız biraz 280 km yolu abartmışsın sanki.van a veyahut kars a gidiyormuşun gibi helalleşiyorsun edirneden t.dağa gidiyon.allah kaza bela vermesin yolun uzağıda yakınıda bir,ama altındaki motor çok iyi gözün kapalı türkiyenin heryerine gidersin onunla,125 cc lik çin motoruyla gitmediğim yer kalmadı türkiyede,bir düşün kavasaki ile nerelere gidilir dünyada,iyi günlerde kullan jazzbass.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    walla bascı kardeşim bende yeni gördüm hayırlı olsun kazasız belasız tadını cıkarman dılegıyle

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    eee artık mt basçılar olarakta bir buluşma ayarlarız

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Moderatör arkadaşların affına sığınarak eski topiğime birkaç birşey eklemek isterim.

ümmet abi, çok sağol hayırlı dileklerin için.

bulosele, abi uğra bigün dükkana Trakya İletişim edirnede bu balıklamanın yanı tanışalım artık

hedowich, teşekkür ederim sağolasın

lordskeldan, yazın gelicem oralara. Yada sen gel buraya hafta sonu program yapıyoruz eğleniriz dostum.

Saygılar

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    hayırlı olsun güle güle kullan...
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    kazasız belasız güle güle kullan inş

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    hayırlı olsun güle güle kullan
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun,,bende abime bakıyorum en500.ayıptır sorması kaca aldın
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jazzbass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulosele, abi uğra bigün dükkana Trakya İletişim edirnede bu balıklamanın yanı tanışalım artık
    tamam abi, ilk fırsatta ugruyorum...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)