Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Ertuğrul Öz'ü kaybettik

Motovento
    REKLAM ALANI
    Asiri_yakisikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattık YBR 'yi kaldık yaya
    Allah rahmet eylesin çok üzüldüm ailesine ve motor camiasına başşağlığı yakınlara sabır diliyorum.
    MSN: [COLOR="Blue"]meslay1981@hotmail.com[/COLOR]:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Akira,x,y,z sürekli etrafımızdan motorcular eksiliyor.artık birşeyler yapmamız gerekmiyor mu?
    Allah sevenlerine sabır,Akira'ya da rahmet versin... :(

Bu arada unutmayın İLK YARDIM HAYAT KURTARIR!
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Alışamadım Yokluğuna

Evet acı ama gerçek.Kıymetli dostum ve mesai arkadaşım Ertuğrul'a Yüce Allah(cc)tan rahmet kederli ailesine sabır diliyorum.Sanki bir rüya hala inanamıyorum.Gencecik yaşında nerden buldu bu kaza O'nu.Ne günlerimiz vardı.Tek tesellim bekar olması.O iyi bir arkadaş ve İyi bir makina mühendisiydi.Mekanı cennet olsun.

Lütfen motosiklet kullanıcıları Motora binerken sadece kendinizi değil arkanızda bırakacaklarınızıda düşünün.Çünkü çok zor bir durum.

Motosikleti
    mondialkt125
    allah rahmet eylesın yakınlarına sabırlar dılıyorum bıdah boyle uzuntu yasamayalım
    hadi gülümse

Hurricane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs150-19 Cruiser
    Abi inanamıyorum ya. Hepimizin başı sağolsun... Allah yakınlarına sabır versin.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, nasıl gittiğindir...

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Dalgın dörttekercilerin sorumsuzluklarının bedeli dikkatli ikitekercilerin hayatı olmamalı.Ne var ki,herzaman olduğu gibi homurdanmaktan başka bir sonuç çıkmayacak ve kardeşimiz öldüğüyle kalacak.Çok yazık...
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sürücü Serbest

Ve sürücü tutuksuz yargılanmak üzere serbest !!!
    Bazı arkadaşlar avukat görüşmeleri ile ilgili yorumlar yapmış ama ben gereksiz açıklamalar yapıp konuyu saptırmayacağım... Biz gerekeni yapıyoruz meraklanmayın...
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    umarım kazaya sebep olan şahıs suçsuz kalmaz.Tüm motosiklet severlerin ve ailesinin başı sağolsun..

sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin..

emre.dervisoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaldı..
    bugün sevgili kardeşim ertuğrul'un ailesini ziyarete gittik tiger ile. ateş düştüğü yeri yakıyor derler ya öyle bir durum ki anlatılması tarifsiz.. konuşmamak için kendimi zor tuttum. konuşsam belki gözyaşlarım görülecek, belki onların acısı daha da artacaktı.. imkanı olan arkadaşlarımız ziyaretlerine gitsinler. ben fırsat buldukça gideceğim.. yalnız olmadıklarını, bizlerin de onların bir evladı olduğunu hatırlatalım..

Motosikleti
    CBR 125R
    Allah rahmet eylesin:(

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin.

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    ALLAH RAHMET EYLESİN ailesine ve sevenlerine ALLAH sabır versin

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    üfya bune böyle haberlerden nefret ediyorum ,
    Allah rahmet etsin çok üzüçü bir olay şok oldum ,
    allah kımseye böyle acılar yaşatmasın

Motosikleti
    Honda CBR1000RR
    ALLAH rahmet eylesin, ailesine ve yakinlarina sabir ve bassagligi diliyorum...

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    hepimizin başı sağolsun... çok üzüldük.. allah rahmet eylesin
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

arkadaşlar ertuğrul abi benim akrabam dı çok üzüldük çok ağladık yozgatta annesinin babasının nasıl feryat ettiğini duysanız içiniz parçalanır bakın şu motor sevdasından vazgeçin allah korusun belki bigün sizin anneniz babanızda öyle feryet edecek. istermisiniz bunu hı.

İşte Ertuğrul abinin diyaloglarını buldum...

Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem başlık güncellenmiş iki tane daha yazayım.

Her şehirlerarası yola çıkmadan önce annem kapının önüne bir demet gazere kağıdıyla çıkar;

-Oğlum bunları göğsüne koy da rüzgar çarpıp hasta etmesin.
    -Yaw anne kaçyüz lira para verdik kotumalı mont pantolon aldık, bunlar rüzgar geçirmez.
    -Oğluumm. Sen hiç sözümüzü tutmuyorsun, sana alma dedik şunu, sen gelene kadar elimiz karnımızda(elimiz yüreğimizde diyecekti heralde) bekliyoruz bari bu dediğiğmi yap.
    -Peki anne.(Töbe töbee) Mont birgüzel açılarak gezeteler içerisine, mahalledeki alaylı bakışlar altında tıkıştırılır.
    -Hah yavrum, hadi selametle.

altında race motor göğsünde gazeteyle annenin kapsama alanından çıkana kadar la havle modunda gidilir. Sonra ilk köşe dönüldüğünde gazete çıkarılarak bagaja kaldırılır. Tabi birde eve geri gelmeden önce aynı köşede durup gazeteleri tekrar göğüsleme durumu var ki daha vahim

Her evden ayrılışımda annem arkamdan su döker. Bir keresinde tam ilerleyecekken motor stop etti ve annem bir maşrafa suyu şarr diye kafamdan aşağı boşalmıştı. Sırtım hep su olmuştu Gidene kadar K..m dondu

Canım annem. Yeterki senin için rahat olsun. Senin için koynumda ansiklopedi, sırtımda buz taşırım.

Az kalsın en güzelini unutuyordum...

Geçenlerde Tigermbz ile apar topar üniversitenin bahar şenliklerine gittik (üzerimizde motor monları var). Motoru şenlik alanı yakınına (Ortalık kalabalıklaşınca şenlik alanı içi oldu ya neyse). Bir yandan eğlenip bir yandan da motorun üzerine oturanları kışkışlıyorum. Derken bir hatunun bakışlarını üzerimde hissettim.

Hemen 6 nolu duruş ve 2 nolu bakış kombinasyonuna geçtim. Hatunla 15 dakika kadar kesiştikten sonra yanıma geldi (tabi bende o cesaret yok ya, kız bıktı artık salak salak bakışmaktan heralde)

-Pardn birşey sorabilir miyim ?
    -Tabi, buyrun (ahada geldi lem çıtır)
    -Sizin lakabınız tekteker mi ?
    -Hayıır
    -Haa tamam o zaman (kız yünü buruşturdu ve gitti )

Evet demeliydim, evet demeliydim, evet demeliydim

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    bende az önce gördüm onu vipır ama buraya koymaya gerek yoktu.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ertuğrul abi benim akrabam dı çok üzüldük çok ağladık yozgatta annesinin babasının nasıl feryat ettiğini duysanız içiniz parçalanır bakın şu motor sevdasından vazgeçin allah korusun belki bigün sizin anneniz babanızda öyle feryet edecek. istermisiniz bunu hı.
    acınızı sizler kadar hissediyor ve paylaşıyoruz..
    ama motordan vazgeçmek yaşarken ölmek olur bizler için .ölüm bi şekilde hepimizi gelip bulacak ..mühim olan yaşadığımız yıllarımızı dolu dolu yaşayabilmek .. içinizde bulunduğunuz ruh haline saygı duyuyoruz .. motorcu arkadaşları olarak ertuğrulu hep hatırlayacağız
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler