Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Ertuğrul Öz'ü kaybettik

Motovento
    REKLAM ALANI
    kando5561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ölüm elbette cok kötü..birde yüz yüze tanıdığın arkadaşın ölmü cok acı arkadaşlar...belki siz burdan tanıyorsunuzz..ama bizim arkadaşımız canımızdı..cok ta değerli bir insandı..motosiklet kullanırken cok dikkatli,giyim kuşamına dikkat eden örnek bir motorcuydu...ondan hic beklenmezdik böyle birşeyy..
    kader diyorumm..ve 4 tekerliklileri kınıyorumm..
    motosiklet.net i ve üyelerini cok teşekkür ediyorumm..görüyorumki arkadaşımıza sahip cıkmışlar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Yzik Olduuuuuu

Ahhhhh...Ahh
    Kaç gündür özlemini çektiğim siteme neşe ile giriyorum ve alınabilecek en acı haberle karşılaşıyorum. Boğazım düğümlendi, nutkum tutuldu, nefesim daraldı.

Ne düşüneceğimi, ne yazacağımı bilemiyorum.
    Motorsiklet.NeT'e üye olduğum günden buyana Ertuğrulun tüm yazı ve yorumlarını keyifle okudum çünkü, Ertuğrul ana dilini doğru kullanan ve yazan az sayıda kişilerden biri idi. Asla kırıcı olduğunu okumadım.

Ertuğrul gibi bir arkadaşımız yitirdiğimiz için hepimizin başı sağolsun.
    Erturul'a Allahtan rahmet diliyorum. İnşallah mekanı cennet olur.
    Ailesine de peygamber sabırı diliyorum.

phorever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Yakınlarına ve tüm motor camiasının başı sağ olsun...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir dost daha yitirdik.. Allahtan rahmet sevenlerine ve ailesine sabir dilemekten ba$ka elden bi$ey gelmiyor..
    Hergun boyle uzulmeye devam edicez, elden bi$ey gelmiyo diye diye..!
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

comet-666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -----------
    Allahtan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.
    Mekanı cennet olur inşallah.
    Hepimizin başı sağolsun.

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Allah acılı ailesine sabır versın kendisine de rahmetini esirgemesin (amin)
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

BRAVA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Allah rahmet eylesin.Geride kalana sabır verir inşallah.Kaza bu ancak herkesi daha fazla dikkatli olmaya davet ediyorum.İnşallah bu son olur.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    allah rahmet eylesin cok üzüldüm yaa geride kalanlara baş saglıgı dilerim...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    10 gündür mt ye giremiyordum , demin açar açmaz gördüm başlığı :( Nette aynı ortamda bulunduğum bir çok kişinin ölüm haberini aldım , hiç biri bu kadar derinden etkilememişti.Ben Ertuğrul'u 40 45 yaşlarında biri sanıyordum.Hatta anime sever olması biraz ilginç gelmişti. Yaşının büyüklüğünü yazdığı mesajlardaki olgunluğuna , yardım severliğine ciddiyetine bağlamışım demek ki.

Mekanı cennet olsun , kederli ailesine tüm sevenlerine sabır dilerim.

Her ölüm erken, çok üzgünüm ne desem boş.Şu foruma daha kaç kişinin mesajlarını sürekli takip ediyorum a ertuğrul , ulan tanımasam da bıraktın gittin bizi... senin gibi kaç kişi vardı be şu forumda paylaşımcı , efendi , yardımsever bıraktın gittin be bizi.aşkolsun sana.gittiğin yerde huzurlu olursun umarım.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah'tan rahmet, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum..

Burada şahsen sohbet ettiğimiz bir arkadaşımızın şu andan itibaren aramızda olamayacağı gerçeğini kabullenmek gerçekten çok zor ve üzücü.. Ölümün soğuk yüzüyle karşı karşıyayız maalesef..

Başımız sağolsun..

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğum Günü...

Bu Gün Doğum Günü Olanlar
    Doğum Günülerini Göster
    Baki(Almanci) (37), I-BEN (30), tameralpay (29), Ertuğrul_Öz (26), ethem resat (25), karakoncolos (24), gurden (24), mondialcii (15)

Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Motosikleti
    Hyusong GT 250R
    Allah Rahmet eylesin... Geçenlerde de Alanya dan bir abimizi kaybetmiştik..... :( Bu kazalar böyle nereye kadar bilemiyorum. Çok üzülüyorum... :((((

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hukukcuların Fikri !!!

Avukatlar ile yapılan görüşmelerde;
    ''Bahsi geçen olayda, Öndeki aracı güvenli mesafeden takip etmemiş gibi görünüyor. Şerit değişimi olsa bile Arkadan gelen, her an önde giden aracın bir hata yapabileceğini, aniden durabileceğini veya dönüş yapabileceğini dikkate alarak güvenli mesafeden fazla yaklaşmayacak diyor kural. Hiç kimse uymuyor ama kural böyle. O nedenle arkadan gelen her zaman daha fazla kusurlu oluyor. Şöyle düşünüyor hukuk, şerit değişimi olsa bile Arkadan gelen arada yeterli mesafeyi bıraksa idi öndekini hatasını görüp gereken önlemi alabilirdi. Bu öndeki araç tamamen kusursuz demek değil, ama kusuru çok az çıkar. İhlal edilen kuralların ağırlığına göre hakim 2 ile 6 sene arasında bir ceza verir. Verilen cezanın 3/4 ü nü yatar. Ancak paraya çevrilme ihtimali de var. Örnek, 2 senede 1 yıl 6 ay. Hiç kural ihlali yoksa beraat olabilir tabi. Kazanın oluşu ve Savunmaya bağlı herşey''

Artık Hukuk İçin Söylenecek Bi Söz Bulamıyorum....
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı Cyberm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avukatlar ile yapılan görüşmelerde;
    ''Bahsi geçen olayda, Öndeki aracı güvenli mesafeden takip etmemiş gibi görünüyor. Şerit değişimi olsa bile Arkadan gelen, her an önde giden aracın bir hata yapabileceğini, aniden durabileceğini veya dönüş yapabileceğini dikkate alarak güvenli mesafeden fazla yaklaşmayacak diyor kural. Hiç kimse uymuyor ama kural böyle. O nedenle arkadan gelen her zaman daha fazla kusurlu oluyor. Şöyle düşünüyor hukuk, şerit değişimi olsa bile Arkadan gelen arada yeterli mesafeyi bıraksa idi öndekini hatasını görüp gereken önlemi alabilirdi. Bu öndeki araç tamamen kusursuz demek değil, ama kusuru çok az çıkar. İhlal edilen kuralların ağırlığına göre hakim 2 ile 6 sene arasında bir ceza verir. Verilen cezanın 3/4 ü nü yatar. Ancak paraya çevrilme ihtimali de var. Örnek, 2 senede 1 yıl 6 ay. Hiç kural ihlali yoksa beraat olabilir tabi. Kazanın oluşu ve Savunmaya bağlı herşey''

Artık Hukuk İçin Söylenecek Bi Söz Bulamıyorum....
    hukuk mu?türkiyede varmı öyle birşey???
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

fatoşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 RT
    kelimeler yetmiyor anlatmaya..
    sevenlerine büyük sabır dilemekten başka.....
    birimiz daha gitti.. ve biz arkasından bakakaldık...
    çok üzgünüm....

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    ertuğrul kardeşimiz bugün yaşasaydı 26. yaşını kutluyor olacaktı doğum gününe 1 hafta kala seni kaybet çok hüzün verici dostum
    keşke burda olsaydın da doğum günü tebriklerini kabul etseydin
    seni rahmetle anıyoruz sevgili kardeşim unutulmayacaksın kalbimizdesin
    huzur içinde yat dostum
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    Allah rahmet eylesin.Toprağı bol,mekanı cennet olsun.

Abime...

Abim benim,mutluluk kaynağım,kankam,herşeyim....Sen de gitin.Böylemi kutlayacaktık doğum gününü.Yarım kaldık be abim...
    o dört ayaklı canavarlardan hiç korkmazdın sen,BANA BİŞEY OLMAZZZZZZ......... derdin,gülerdik hep...söylerdik; Abim kork onlardan diye.
    yakaladı işte seni,hem de en sevdigin oyuncağınla oynarken...
    Dudaklarıma buz gibi geldi ama,bu dünyada son kez öptüm kokladım seni,sen uyurken beyazların içinde...
    Allah mekanını cennet etsin.bukadar sevenı olduğunu,sizleri arkasında görmek bizi birkez daha gururlandırdı.
    Hepimizin başı sagolsun.Dualarınızı eksık etmeyın.
    Bizim canımız yandı ,başka canlarda yanmasın...... ....

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Bu yaşadıklarınızın aynısını ben de 3 ay önce yaşadım, ben de bu travmayı hala atlatmaya çalışıyorum, onun için iyi çok iyi anlıyorum ve acınızı en derinden paylaşıyorum. Allah sizlere uzun ve sağlıklı, sevenlerinizle birlikte bir yaşam versin. Barış abinin dediği gibi, 'Ölüm Allahın emri, ayrılık olmasa...', ama çare yok...
    Saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok derinden yaşadığınız acınızı paylaşıyoruz. Allahtan sizlere sabırlar ihsan eylemesini diliyoruz. Başımız sağolsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler