Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kaza!! belediye actı cukuru bende girdim helal olsun böyle işe

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Arkadaşlar bu sabah işten eve giderken bahçeköy orman yolunda( yaklaşık 70 km hızla ) her gun kullandıgım yolun en saglam virajına yaklaşık 25 cm derinliğinde bi çukur açıldığını farkettim. . .Ama biraz geç farkettiim. .
    Suç bendemi diye düşünmekten kendimi alamadım onun için buraya yazıyorum. . .Keskin bi virajın en gözükmeyen yerine şeridin tamamını kaplayacak şekilde bi çukur açmış sevgili sorumlu yöneticilerimizin elemanları. . .
    Ne virajın girişinde nede başka bi yerde en ufak uyarı levhası yok. .
    Bende kurtaramadım kendimi frenle biraz yavasladım ama yan girmektense dik bi şekilde dalıym cukura belki kurtarırım dedim malum zatın altıda alcak bıras gırerken pek bısı olmadıda cıkısı oldukca yuksek oldu. .
    Yere ınerken sol ayagımla motoru topladım kafamıda cama ve sol aynaya carptım bu esnada . . Sonra hemen acıle . . .film falan cekıldı kas ezılmesı 3 gun rapor ne işe gidebilicez nede okula yanı . . .
    hemen belediyeye gittim gereklı konusmaları yaptım o ona atıo sucu o baskasına ben daha ne dıım . . .Ben arabayla girdim bişey olmadı dedı zabıta bey. .. Biraz daha hızlı ve sanssız olsam cok daha buyuk sonuclardı allahtan ucuz atlattık. . Yol çalışmalarıda arabalara gore yapılıyormus yanı aman dıkat dıorum benettım sız etmeyın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Kardeş çok geçmiş olsun.Ya ne diyeyim inan söyleyecek çok şey var ama ne fayda.
    Bende giriyordum geçenlerde kanalizasyon kapağına,zor kurtardım ulan ne memleketmiş bu İstanbul be.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Geçmiş olsun, Allah beterinden sakınsın.

Şu amme hizmetini hakkı ile yapmayanlardan halk olarak ne zaman hakkımızı arayabileceğiz acaba?
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Motosikleti
    zat150
    Ben direk davayı açardım ama bendede suc var ehliyetsizim hala gecen sınavda zor geldı kaydolamadık bu sefrkıne olduk ama gec kalmısım cok saolun arkadaslar geçmiş olsun dileklerınız için aHHH BU EHLIYETSIZLIK DIYORUM HALA ALMAYAN ARKADASLARADA UYARI COK PISMAN OLDUM SIZ OLMAYIN

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çok geçmiş olsun arkadaşım...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    zat150
    saol dostum. . .. ........

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    geçmiş olsun bencede ucuz atlatmışsın
    Ride your way

Motosikleti
    zat150
    teşekkürler. . .. . . . . .. . .. 25

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    geçmiş olsun dostum
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Çok geçmiş olsun..
    Burası Türkiye burada insan hayatının bir değeri yok...
    Ancak bazı insanlar gibi avrupa insan hakları mahkemesine başvurursan haklı oluyorsun
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Motosikleti
    zat150
    Ehliyetim olsa garantisini veriyorum arkadaslar ana yok işte onun için elım kolum baglı anca beledıyede bıkac laf işte
    onlaruında soyledıgı cok gecmıs olsun ılgınız için ytesekkurler konuyu buyuksehıre ıletıcez. . . hastaneye gıtım geldım ahala bısı yok o cukur orda duruyor motorumda uyarı levhası olsa bırakıp onune gıtcektım

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Öncelikle geçmiş olsun immigrant.Ama bu konuda bazı söyleceklerim var.Bunları kişisel olarak alma.

Tabiki burda belediye birincil suçlu fakat ehliyetin olsun olmasın seninde dediğin gibi, çok keskin bir viraja 70 km gibi yüksek bir hızla girmekle sende ikincil suçlusun.Bunun nedenide hergün o yoldan geçmen,virajları ezberlemen.O yoldan ilk geçişinde aynı virajı kaçla dönmüştün hatırla. O çukur yerine viraja serpilmiş yapraklar bile dahada beter sonuçlara yol açardı emin ol.Başkasına suç atmak en kolay iş.Tabiki başta dediğim gibi, keşke belediyenin kendi içinde cezasını verebilecek bir mekanizma olsa da senin zararın karşılansa,hiç olmadı bir özür dilense.Fakat, bence bizlerde çok suçluyuz.

Farkındamısınız bilmiyorum ama forumlardaki kaza topiklerinde hep karşı taraf,yol,yaya vs. suçlu.O arabanın veya yayanın bizi görmeme,yolun kaygan olma ihtimalini düşünmeyen,gerekli önlemlerini almayan bizlerse hep masum.Peki benim yolda gördüğüm hatalı veya önlemini almadan motosiklet kullananlar ?? Onlarda uzaydan gelmedi.Eminim ki onlarda şu anda bazı forumları okuyorlardır.

Bu yazıma alınan,dudak büken,dahada sert tepkiler veren olucaktır ama bu bizlerinde aslında birçok yerde hatamız olduğu gerçeğini değiştirmez.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    zat150
    Kaiser üstüne alma olmaz zaten ben kendi hatamıda görmek için bu baslıgı actıgımı belirttim objektıf baktıgın için saol yalnız su var
    Sende bilirsin hatta forumlardada viraja girme muhabbetlerinde yazar virajın sonunu gör goremıosan hızını kes yawasla falan benım gırıs hızım 70km diil herhalde yanlıs anlasıldı hızımı dusurdum 50 ye kadar ama o cukurun gozukmeme sebebı su kı bızım buralarda kat kat atılan asfalt meshurdur su bıle olsa azcık kendını bellı eder yaprak arac vesaıre . . .Bu cukur farkedılmıyo altıda asfalt. . .ama bende kesınlıkle hatalıyım orda baska bısıde olabılırdı .benım o manevrayı yapıp kurtulmam gerekırdı ama olmadı işte

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    hepimizin muzdarip olduğu konu
    yol yeni asfaltlanır... vakit geçer logar kapaklarının etrafı traşlanır ve öyle bırakılır... bir arkadaş bunu gördüğünde iş işten geçmiştir.... motor kalır.. sürücü gider... sürücü tedbirlidir, lakin ana yoldur, trafik akmaktadır...

gözümün önünde olan olaydır... arkadaş ufak sıyrıklarla atlatmıştır... motor zarar görmüştür... karşınızda muhatap var mı ?? bilemem adam yerine koyup konuşmaya mı tenezzül etmezler yoksa söyleyecek lafları mı yok onu da bilemem...
    istanbul da olan bilir ne kadar asfalt o kadar arıza...
    hep merak ederim ne zaman bu memlekette insan muamelesi göreceğim diye (vergi tahsilatları haricinde)

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun.............

Motosikleti
    zat150
    sonrasını anlatmadım daha
    sarıyer devlet acil bolumu o halde bı suru yer dolastırdılar seke seke butun hastaneyı tueladım hersey tamam cıkıcam işşyerıne vermek için raporu aldım kaselet dedıler kaseletmeye gıttım kasecı abı yemek mmolasında ogle molasıymıs acılde beklettıler bıde guzel memleketımın sıstemını bı kuramadılar yazık buyuk sehırlerde yasayan bızlere dıyorum

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bununla geçmiş olsun.Yanlız o zabıta diye ortada gezen arkadaşlara trafik kontrol yetkiside verildi.Eğer trafikte sadece araba önceliğini düşünüyolarsa bundan sonra vay halimize.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Kaiser benim eklemek istediğim şu tamam olaya objektif bakayım demişsin ama.Diyelim ki trafikte ağır ilerliyoruz önümüzde araç var çukurda önde göremiyoruz.Peki o zaman ne olacak yine bizmi dikkatsiz oluyoruz ? Hayır bence o çukuru oraya açanda suç,düşünmeden.Bize ruhsat çıkıyorsa bu memlekette ve ehliyet isteniyorsa,bizde vergimizi veriyorsak kusura bakmayın ama bizide düşünmek zorundalar yok öyle şey. Ben geçen gün Maltepe'ye gelirken az kalsın logara giriyordum.Logar kapağı yoktu.Hızlı mı gidiyordum ? Hayır.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    öymen çok büyük geçmiş olsun bunada şükür demek lazım sonuçları daha ağır olabilirdi aman biraz daha dikkat et
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    gecmis olsun. yazın bizede ders oldu .
    bu ulkede isini sansa bırakmıyacaksın . karsıdan gelen deli. her virajda da yag yada cukur var mis gibi davranacaksın anlaşılan.
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)