Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Tehlikesi

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADAŞLAR MERHABA BEN YENİ KATILDIM HEPİNİZİ OKUDUM HEMEN HEMEN AMA HIZ TUTKUNLARI İÇİN SÖYLÜYORUM:LÜTFEN DİKKATLİ OLUN MOTOR TARAFTARI DEĞİLİM AMA,MALESEF KARDEŞİMDE ARANIZA KATILDI .O KADAR DA HIZLI MOTOR OLMAMASINA RAĞMEN KORKULARIM VAR.HERKEZE SELAM...
    :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Hoşgeldin abla.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Biz hız tutkunu değiliz yok öyle bişiy değiliz değilizz değilizzz

bende_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    birisi hız mı dedı ? ? ?

Umarim Hiz Tutkunu Olmadiğiniza Inanmak Istiyorum Lütfen Dikkatli Ve Yaşlilar özellikle çocuklar Için özen Gösterin.tabiki Kendi Caniniz Için Saygilar........

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Taraftar değilsin ama aramıza katıldın! Bence sen motora karşı çıkmadan evvel iyi düşün gençlerde söylenenin tersini yapma durumları var malum. Kontrolsüz güç felaket getirir bunu her zaman söylüyoruz. Kardeşinize söyleyin motosiklet kullanırken en önemli unsur güvenliktir hız çok daha sonra gelir.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taraftar değilsin ama aramıza katıldın! Bence sen motora karşı çıkmadan evvel iyi düşün gençlerde söylenenin tersini yapma durumları var malum. Kontrolsüz güç felaket getirir bunu her zaman söylüyoruz. Kardeşinize söyleyin motosiklet kullanırken en önemli unsur güvenliktir hız çok daha sonra gelir.

Ne hızı bıyıklı.Bendeki motora bir baksana.En fazla 130
    Ablam motor karşıtıdır benden duymuş gibi olmayın
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

KARDEŞİİİİİİİİİİİİİİİİİM CANIM BENİM BAK SENİ KOLLUYORUM NE GÜZEL DEMİ HIZA HAYIR DİKKAT EVET.SLOGAN BU AMA BENCE SAT O MOTORU3GEL SANA ARABA ALALIM............................MUCK

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    aramız hoşgeldiniz . ( küçük harfle yazarmısınız.)
    bizler dikkatli olmaya çalışıyoruz tabiki sürat felakettir onun da farkındayız. iyi temennileriniz için teşekkür ederiz.
    tek sorun ozkansava diye bir arkadaş var onun aklına giremedik her zaman sürat videolarını koyuyor buraya.
    (anında adamın ayağını kaydırırım ehheh )
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

evet (ozkan sava)içinde hız var ben de ondan korkup uyarı yapıyorum sanırım çok rahatsız edicem onu.pişman olacak ve de deli sitede beni istemicek ama benim için önemli diill ben görevimi yapıyorum.KARŞIYIM YA NE OLACAKSA OLSUN.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    wala ne yalan söylim hız manyagıyım aklım basıma gelene kadarda öle kalcam hız bi tutkudur yaw ..

Motosikleti
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramız hoşgeldiniz . ( küçük harfle yazarmısınız.)
    bizler dikkatli olmaya çalışıyoruz tabiki sürat felakettir onun da farkındayız. iyi temennileriniz için teşekkür ederiz.
    tek sorun ozkansava diye bir arkadaş var onun aklına giremedik her zaman sürat videolarını koyuyor buraya.
    (anında adamın ayağını kaydırırım ehheh )
    vay hain trenox.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    hoşgeldin aramıza

Motosikleti
    Kawasaki Er5 '99
    motosikletin tehlikeli olup olmadığı çok tartışılır bir konu. Bir kaza geçirip arabada sıkışabilirsiniz, araba da sütten çıkmış ak kaşık değil . Kontrolsüz güç felaket getirir denmiş biraz açıklamak isterim bunu,

Her şeyden evvel motosiklet herhangi bir araçtan çok daha ciddi bir nesne .
    Ama bir o kadar da zevkli. Bu aracı nasıl ölüm tehlikesi olmaktan çıkaracağımızın cevabı basit.
    Birincisi eğitim. Ehliyeti aldığınızı varsayıyorum. Ya olabildiğince kaynak okuyup bilgilenecek ya da kurslara gideceksiniz(örn. Bmw Rider Academy).
    İkincisi, trafikte kesinlikte nötr olacaksınız. bu alet 100 yapıyo 110 yapar mı acaba diye kadrana bakarken kamyonun birine dalmayacaksınız (Allah korusun)
    Trafikte çok dikkatsiz ve kurallara uymayan insanlar var. Kendinizi görünmez kabul edin. Kesinlikle bu araba şeridini bırakamaz, yasak, beni görür nasıl olursa demeyin. Diyelim ki birine sinirlendiniz. Hemen unutun, yapamıyorsanız çekin sağa biraz bekleyin.

İki şerit arasından gitmeyin, şeridinizi kullanın. Belki o an yapabileceksiniz gibi görünebilir. Ama şahsen defansif kullanmayı amaç edinmiş biri olarak hiç tavsiye etmem.

Sağdayken sola yakın, soldayken sağa yakın gidip şeridinizin sadece size ait olduğunu belli edin. Yine de biri yanınıza aşırı yaklaşıp geçmek isterse yol verin ki güvende olun.

Şunun şurasında 4 ay oldu motor kullanalı, bu kadar konuşmak ne haddime
    Birisi DD linklerini atarsa iyi olur.
    Okuduğunuz için teşekkürler

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    valla ne desem hız felakettir (CANIM İSTİYOR NE YAPAYIM HUYUM BATSIN)hız olamamaz(HADİ BE ) ben desemde içimden hep bu cümleler geçiyor

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Hiz Yeri Ve Zamaninda GÜzeldİr
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben manyak gibi otomobil kullanan iki ayağı el şekline dönüşmüş hayvanat ve sirk cambazı gibi motor kullanan soytarılara karşıyım.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin aramıza
    hoşbulduk teşekkürle r

Alıntı AcEmİİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletin tehlikeli olup olmadığı çok tartışılır bir konu. Bir kaza geçirip arabada sıkışabilirsiniz, araba da sütten çıkmış ak kaşık değil . Kontrolsüz güç felaket getirir denmiş biraz açıklamak isterim bunu,

Her şeyden evvel motosiklet herhangi bir araçtan çok daha ciddi bir nesne .
    Ama bir o kadar da zevkli. Bu aracı nasıl ölüm tehlikesi olmaktan çıkaracağımızın cevabı basit.
    Birincisi eğitim. Ehliyeti aldığınızı varsayıyorum. Ya olabildiğince kaynak okuyup bilgilenecek ya da kurslara gideceksiniz(örn. Bmw Rider Academy).
    İkincisi, trafikte kesinlikte nötr olacaksınız. bu alet 100 yapıyo 110 yapar mı acaba diye kadrana bakarken kamyonun birine dalmayacaksınız (Allah korusun)
    Trafikte çok dikkatsiz ve kurallara uymayan insanlar var. Kendinizi görünmez kabul edin. Kesinlikle bu araba şeridini bırakamaz, yasak, beni görür nasıl olursa demeyin. Diyelim ki birine sinirlendiniz. Hemen unutun, yapamıyorsanız çekin sağa biraz bekleyin.

İki şerit arasından gitmeyin, şeridinizi kullanın. Belki o an yapabileceksiniz gibi görünebilir. Ama şahsen defansif kullanmayı amaç edinmiş biri olarak hiç tavsiye etmem.

Sağdayken sola yakın, soldayken sağa yakın gidip şeridinizin sadece size ait olduğunu belli edin. Yine de biri yanınıza aşırı yaklaşıp geçmek isterse yol verin ki güvende olun.

Şunun şurasında 4 ay oldu motor kullanalı, bu kadar konuşmak ne haddime
    Birisi DD linklerini atarsa iyi olur.
    Okuduğunuz için teşekkürler
    teşekkür ederim tüm motosiklet manyaklarını bilgilendirdiğiniz için.selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler