Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Mt İzmir 1.yaş günü (resimler Sayfa 1 ve 4 )

Motovento
    REKLAM ALANI

Nice yıllara arkadaşlar.Allah birlikteliğinizi-birlikteliğimizi bozmasın.Amin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili barış...
    keşke burnunun dibindeki buluşmada sende olabilseydin.. bilioruzki imkan olsaydı sende gelirdin ama önemi yok nasılsa çok yakında hep birlikte olacagız...
    S&S
    abi yapma burnumun dibi dediğin yer 300 km ...duyannda zannedecekki siz arka sokakta toplandınız ben gelmedim ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu yıl böyle oldu seneye inşallah BARIŞ -KILIÇBALIĞI ve tüm dostlar bir arada oluruz sizlerdende devamını bekliyoruz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    güzel eğlenmişiz tebrik ederim nice senelere

valla forum 2003 yılında kurulmuş geçmişe bakıldığında bu anlaşılıyo...ben yeri ayarlasamda ..marmariste mt 4. yaş günü yapsak mesela söle 2 gün all inclusife ...türkiyenin her yerinden mt li arkadaşlar gelse ...ne sinerji olur beee
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

sen yeri ayarla geleceğim,söz.( ama içki yok )

şimdi 4. yıldönümünü gazozla kutlamayız gibime geliyo hoş ben alkol kullanmam ama o gece için biraz kullanırım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ben de ben de

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle keyifli kadrolarla yemek de yenir, içki de içilir, insan tuvalette bile eğlenir.
    4. Yil organizasyonunu 4 gözle bekliyoruz sevgili BBRR

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    niye marmariste ???????? yine işi beleşe getirecen demi kurnazzz

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yapma burnumun dibi dediğin yer 300 km ...duyannda zannedecekki siz arka sokakta toplandınız ben gelmedim ...
    yaw 300 km. dediin nedirki.. 150 km. yol gittik otel cıkısında sırf 2 saatlik mangal partisi için senin gibi motorcuya hede bile seninki gibi motorla çocuk oyuncağı olması lazım.. neyse sen seneye bizi agırlarsın nasılsa all inclusive marmariste.. biz geliriz 300-500-1000km.farketmez..
    S&S

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ah ah aaaaah amma eğlenmişsiniz resimler biitğinde öyle dalmışımki şaşırdım birde izmirli olucağız burnumuzun dibine gidemedik inşallah seneye katılırız

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    yahu marmaris-izmir arası 274km yıl dönümü gecesi kuşadasındaydı dahada yakın yani yaklaşık 80 km buda demektirki marmaris - kuşadası 194 km daha ne olsun burnunun dibi tabiii

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili dostlarım, böyle bir orgz. baslamadan önce ve basladıktan sonra çok düşündük, ince eleyip sık dokuduk, dostlarımıza güvendik, özellikle hemen hemen her aksam florya da görüştüğümüz(namı diğer florya gurubu) ama!!!!!!!!!!neyse.

öncelikle, şehir dışından bizleri yanlız bırakmayan hep yanımızda olan eşsiz,kalender, dost canlısı (bukadarmı olur sanki hepsi ağız birliği yapmışcasına ama demekki kana kanı çekiyor) thai-ziya, zühtüpasa-alican, raceiski-iskender, kırmızı-özge, vedatkaya-vedat sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır yüreğinizin ve gönlünüzün zenginliği sağlığınıza yansısın, sizleri seviyorum.
    büyük insan abimiz güreli-rahmi güreli, dönüş sonrası okadar insanı ağırlaman kurban kestin zannettim, çok teşekküür ederim ve ellerinden öperim, sağlıcakla kal,
    bizi bu gezide yanlız bırakmayan değerli büyüyümüz foto anıt-selattin ve değerli eşi ağbi çok teşekkür ederim, ellerinden öperim, saygılarımla,
    telefonları ve siteden yazıları ve o gece bizi çiçeği ile onurlandıran site adminimiz erhan çok incesin desteğin için teşekkürler,
    ve orada olamayan siteden bize testek veren tüm mt.liler, bizlerleydiniz tabiki gönlümüz hep beraber olmaktı ama malesef herşey her istediğimiz gibi olamıyor
    sizinde her şey gönlünüzce olsun destekleriniz için teşekkürler,
    yapılan her orgz. yeni orgz.lara gebedir bekleyin dostlar,
    sağlıcakla kalın tüm sağlık ve neşe sizlerle ve yakınlarınızla ailelerinizle olsun,
    sevgi ve saygılarımla,

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kelimelerin kifayetsiz olduğu an işte böyle bir şey..Hepinizi çooook seviyorum..
    Biz birbirimize koşulsuz düşkünüz..koşulsuz paylaşıyoruz dostluğumuzu..canlarım..
    Zühtupaşa,görmeden sevmiştik ya tanışınca sana hayran olmamak elde değilmiş,iyi ki geldin.iyi ki de Ziya yı da getirdin..TAİ sen ne sevimli ne dost canlısı biriymişsin..PAŞAM fotoğraflar içinde ayrıca teşekkür ederim.Bunu saymıyoruz tekrar bekleriz.Çok güzel anılar bırktınız bizlere..kulaklarınız çınlıyor mu?
    Kırmızı,Vedatkaya,İskender..sizlerde bizler için kmlerce yol geldiniz..hepinizi çok seviyorum.harika insanlarsınız.sizlerle beraber olmaktan ve sizleri yakından tanımaktan onur duydum.
    Rahmi abicim,sana ne demeli ?Derya gibi engin yüreğini nasıl anlatmalı?sanıyorum o sıcacık gülen gözlerinlden tanır herkes seni..ellerine sağlık..hürmetler..sevgiler kucak kucak..
    Selaattin abicim,Kerime ablacım sizleri de çok sevdik.hoş sohbetlerinizden sanıyorum artık vazgeçemeyeceğiz.bundan sonra MT iZMİR gezilerinde sizleride yanımızda götrmek ister sevgi ve saygılar sunarım..
    Şimdi......gelelim..benim fedakar,vefakar benim can dostlarım İzmir MTnin vazgeçilmezleri..yıldönümüze gelen ,gerek gelemeyip telefon ve telgrafla katılan tüm arkadaşlarıma gönulden teşekkür ederim.sağolun..iyi ki varsınız..Hepberaber nice yıldönümlerine..
    SON OLARAK..Bizi bu organizasyonun başından beri desteklerini esiegemeyen ve yıdönümü gecesi gerek gönderdikleri çiçeklerle ve telgraflarla bizleri onurlandıran site adminimiz ERHAN ERDİLve yönetimdeki tüm moderatörlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.saygıve sevgilerimi yolluyorum..

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    evet izmir güzeldi tekrar emeği geçen ..
    ve bizleri karşılayıp ilgilenenler..
    bizi gecenin bi yarısı bile ayranla elleriyle besleyenler..
    iyki varsınız sizlerle bu güzel yıldönümünü paylaşmaktan gurur duydum..
    şimdi birdahaki yıldönümü için 1 senemi bekliicez yaw.. vakit geçermi şinci..

yaw arkadaşlar yani diğer iller bu yıldönümleri kışa denk gelmez dimi..
    hani yaz olsunda rahat rahat motorla gelelim..
    malüm motor sitesi..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125 (inşallah)
    çok kıskandım arkadaşlar. çok eğlenmişsiniz sizin adınıza sevindim.

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cumartesi benim için çok yoğun bir gundu ;önce eyup cocuk yuvası ziyareti vardı. orda cocuklarla oyuna daldım ucagı kacırıyordum..hemen atladım taksiye bu seferde trafik inanılmaz sıkısıktıı ve ben anca ucagın kalkış saatinde orda olabildimm artık bi sonrakine bilet alırım diyodumm derken bir anons yapıldı ve ucak 45 dakkika rotar yapmışş ve izmire geldiimmm
    kuşadasından beni kenan karsıladı ve oteldeydim artık
    izmir grubunda tam bir aile ortamı vardı .herkes cok sıcaktı
    yazılarını hep takıp ettigimm kuvva ve akrep ablamla tanıştım gercekten cok keyifli guzel bi akşamdıı cok eglendimm
    gece yaptığımız ayran turu bambaskaydı ozelliklede kenan ve onurun kostumlerii o resimleri malesef siteye koyamıyorumm kenan benii tehdit ediyoooo bencede koymamak en iyisi aslında guzelim topiği kitletmeyelimm
    ömer abim ve sevgili eşi ve tatlı kızları gulce sizleride tanıdıgım için cok mutluyum
    ertesi gunki mangal partisini kaçırdım .çünkü pınarbasına yarışlara gittim beni yarışlara goturen vedat!a o mecera dolu yolculuk için cok tesekkur ederim yarışlar gercekten nefes kesiciydii
    akşamkii lunaparkı unutmadım tabiii istesemde unutamıyorumm hala boynum agrıyoo
    kenan hadi lunaparka gidelimmm
    karakız burcu beni evinde agırladığın için sanada cok tesekkür ederimm
    yaa bunları yazarkende sunu fark ettim ben izmiri ve sizleri şimdiden coookk ozledimm iyiki gelmişim ve sizleri tanımışım. benim içn süper bir hafta sonuyduu
    sizleride istanbulda gormek isterizz....

ve babeface erhan beni havaalanına yetiştirdiğin için , dış hatlardan iç hatlara benimle koştuğun ve dostuğun içinde cok tesekkürlerr
    ve suan adını yazmadığımm tüm izmir mt hepinizi cok seviyoruummm
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA:bounce:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kırmızı bende dün eyüp çocuk yuvası ziyaretinin fotoğraflarına bakıyordum,orada seni görünce dumur oldumUçakla geldi heralde dedim ama aklım yinede karışıktıÇünkü çok uç uca denk gelmesi lazım diye düşündüm.Hatta eski avatarındaki gibi altında bir uçan süpürge mi var diye bile düşünmeye başlamıştım

Eeee İstanbul MT nin yıl dönümü gecesi yok mu?Hazır moda girmişken bütün MT lerin bir yıl dönümü partisini yapmak lazım...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    önce marmaris MT var barış kardeşim bizi misafir edecek onların 4 senesi geride kalmış bakalım marmariste kaç motorcu varmış gidelim görelim yanlız parti mekanı marmaris olmasın en az 90 km şehir dışında olmalı öyle arka sokakta falan olursa gelmesi kolay YOL YAPMAK LAZIM arada ramazan var bitsin hele hem sezon kapanmış olur
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler