Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcu ve bayan olmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    silverdiver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    foresight-- beat
    bayan motor sürücü TC de olmasss...kendinisi kandırmayınıss
    çok isteyen warsa trafiğe kapalı alanda kullansın derim
    ben bile 25 senedir korkoruuum trafikte
    ama işi ilginç kılan da korkunun cazibesin de diilmii
    kullanmaya dewam derim son olarak
    <%)))))))))))><<< ::pcgum:: ***ReBeL***::pcgum::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKLG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cinsiyetle alakalı değil
    insanlıkla ilgili bişey bu...

Büyük geçmiş olsun...
    [B]sadece kazanmaya oynayanlar kazanır...[/B]

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    hayatımıza renk katan bir çok güzellik, yine başka insanların iğrenç duygu ve düşüncelerine yenik düşüyor. ama kimi sapıklıklar işi son raddesine getiriyor. elbetteki çoğunluğa maaletmemek lazım olayları. bahsettiğiniz saplantılar ve psikolojik bozuklukları çevremizde bir çok insanda görebiliyoruz. ya zevklerimizden vaz geçeceğiz, yada doğrumuzu inandıra bilmek için sürekli bi çıkış yolu arayacağız.
    başınızdan geçen olay bir erkeğe yapılmış olsaydı üzülürdüm,ama bir bayanın başından geçmesi beni dahada üzdü. (bayanların bu tür olaylarda daha savunmasız olduğu için.)
    tekrar geçmiş olsun. ama motosiklet sevdanız bu olaya yenik düşmesin
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    gercektende bu cınsıyetle ılgılı degıldır emınım o şahıs saten dengesızmışki o hareketlerı ve davranısları yapmş
    çok gecmış olsun
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    RR 250 e-9
    arkadaşım geçmiş olsun,bu tür hayvan oğlu hayvanlar,memleketin her yöresinde ne acıdırki bol bol var bunlar insan kılığında olduğu için olay yaşanana kadar anlaşılmıyor,gecen hafta balmumcudan 1. köprüye girdim saat 2 civarı yol sakin tenha tam köprünün ortasında orta şeritten 80km ile giderken, bu senin karşına çıkan ayıdan aynısı ama bu taksi kullana biliyor,hareket şu, aracın sağ camını açtı, sağdan gitsene lan diye bagırıyor,arka koltukta temiz yüzlü bir beyfendi var, çok acı, ayı ile aynı aracı paylaştıgı için neyse beni sıkıştırmak sureti ile bariyerlerin dibine kadar geldim, ayı hala bağırıyor, köprü çıkışta seni bekliyorum dedim ve gazı açtım çıkışta polis birimi var orda polise durumu anlatırken beni gördü ve 100 mt ilrden geri geri geldi,plakasını aldığım için tabiki ve sonra o kabadayı ayı kedi gibi oldu eşşek kadar adam benden nasıl özürdiliyor görmelisiniz,ona sadece dedim ki ne seningibi efelik yaparım nede senin gibi yalvarırım yaşından utan.bu memlekette bu olaylar bir kuşak daha gider.

Tüm arkadaşlara yanıtları için teşekkür ederim. Öncelikle tabii ki bu olay beni motora binme sevdamdan vazgeçiremedi, bu motosikleti çok uzun zaman bekledim ben, önce yakınındakileri ikna etmek gerekiyor ama iş bitmiyormuş sonrada sokaktaki yurdum erkeklerini!? Neyse bu olaydan sonra hergün en az 3 saat motosikletime biniyorum ama ceplerim dolu Bu ne demek derseniz biber gazı spreyi ve elektrik akımı veren küçük bir cop. Birisi boşluğuma bıçak dayadığında yapabileceklerimi düşündüm en yasalı bu göründü gözüme. Bu arada bayan sürücülerle ilgili anlatılan herşeyi erkek sürücülerde yapıyor ama biz bugünde şeridi ortalamış giden bir arabaya korna çaldım yol istedim sonrada baktımki sürücü erkekmiş diye feryat etmiyoruz çünkü bu komik olamak demek. Karşı şeritlere fırlayan, duraklara girip masum insanları öldüren,gecekonduların içine giren, park halindeki arabasını kaldırırken geri geri gidip arkada oynayan çocuğu ezenler heeep erkek bu ülkede. Maalesef yaptıkları hatalar o kadar basit kalmıyor.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    geçmiş olsun. çok üzücü bir olay gerçekten.
    bu ülkede bunlara şaşırmıyoruz artık sanırım, normal gelmeye başladı çünkü.
    polisin bişey yapmayacağını biliyoruz, kendimize zarar gelmesinden korkuyoruz boşveriyoruz.
    daha gidecek çok yolumuz var.
    sana tekrar geçmiş olsun diyorum. kazasız belasız sürüşler.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    hani kültür diyoruz'ya hani modern olalım diyoruz ya hani doğu illerimiz artık paris gibi oluyor diyoruz ya' hani komşumuz yunanistana kızıyoruz'ya hani en son din en güzel din bizim dinimiz diyoruz'ya daha kendi kendimize insanımıza insana saygı kadına saygı cocuğa sevgi ne kadar var gittim gördüm arkadaşlar örnek vermeyeceğim ülkemi ölecek kadar seviyorum ama YAZIK YAZIK YAZIK binlerce'kere yazık ölen öldüğüy'le yaralanan yaralandığıy'la (izmir olayını bilen bilir topikler'de yer aldı)kalır ...sevgili arkadaşım çok geçmiş olsun sadece üzgünüm insan olarak fert olarak bunu bilmenizi isterim........

Alıntı silverdiver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayan motor sürücü TC de olmasss...kendinisi kandırmayınıss
    çok isteyen warsa trafiğe kapalı alanda kullansın derim
    ben bile 25 senedir korkoruuum trafikte
    ama işi ilginç kılan da korkunun cazibesin de diilmii
    kullanmaya dewam derim son olarak
    hocam sen ne yazmıssın ya şaşırdım saygı duyuyorum sizin kendi görüşünüz ama açın gözlerinizi derim ne demek bayan olmaz kullanmaz bayan basketbolcu var voleybolcu var yüzlerce sporcumuz var motosiklet'ci olmasın öylemi canım abim yapma ne olur ya allah(c.c) için yapma......
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Geçmiş olsun

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    yuh ...............
    ne biçim millet olmuşuz ya
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bu gibi tipler ya ruh hastası yada şeriat düzenini isteyen tiplerdir , bayanların toplumda hiçbir yere gelmesini istemeyen, içlerine sindiremeyen mahlukatlardır...
    ahh böylelerini alacaksın, keseceksin o bıçak çıkaran elini, ibret-i alem olsun diyede, herkesin gözü önünde 10 gün 10 gece sallandıracaksın..

temmuzvedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xx1100
    ne çok katetmemiz gereken yolumuz var...işimiz zooooooorrrrrrrrrrr.ama imkansız degil önce kendimizden başlayarak düzeliriz. eeee ozaman başlayalım artık

bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    yollar çiçek açsın inşaallah, bunun ataerkillikle bir alakası yok, odunlukla alakası var, bunların hepsi odun, yontulmamış odun, önceden yanlışlıkla ayı ya da eşşek derdim ama hiç bir ayı ya da eşşek bunların yaptıklarını yapmaz, yapamaz. inşaallah yollarda daha fazla bayan (çiçek) olacak, onlar bizim bacılarımız, analarımız, ya da kızlarımız ya da sevdiceğimiz!!! bu şekilde görmeyen de gebersin gitsin, gebersin gitsin, gebersin gitsin!! ve geçmiş olsun...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    bayan olmak ve motorcu olmak

bayan olmak ve polis olmak

bayan olmak ve köfteci olmak

bayan olmak ve minübüscü olmak vs vs vs

nedir kardeşim bu?.ne zaman bir bayana ters bir hareket yapıldıgı zaman bu forumlarla karşılaşıyoruz.Burası böyle işte yavaş yavaş değişecek.Ayrıca gupegunduz ana caddede yapılan bu hareketin motorcu ve bayan olmanla a lakası oldugunu hiç ama hiç zannetmiyorum.Adam piskopatmış hepsi bu.Bayansan Erkekten daha fazla dikkat ediceksin Türkiye'de ne yazıkki bu böyle.Ama sıkıcı artık aynı seyleri kendi aramızda konusup sonra da kendi aramızda kınamak.Allahım denk getirmiyor ki bir tane annesi muhteremi bana.O zaman topicte yazılacak cizlecek bişilerimiz olurdu.Ama şimdi boş boş''vah vah'' diyip duruyoruz.

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    geçmiş olsun arkadaşım ancak bayanların araba kullanımı gerçekten cok kötü. bir aracın surucusunu gormeden cınsıyıtenı anlıyabılıyorsun. kurusa bakmna ama bu bır gercek. motorsiklet için diyosan tamamiyle size katılıyorum. çok yakışıyorsunuz. arabalar içinde istisnalar haricinde çok kötü kullanıyorlar. ben 1 kez kaza yaptım ve bana carpan bayandı. birkerede büyük kaza atlattım. yine sürücüsü bayandı.

yanlış anlamayın ben eşimi ehliyete yazdırdım ve ona geceleri trafik olmadığı iin sürekli eğitim veriyorum iyibir söför olsun diye.

Kazasız sürüşler dilerim.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ya o şerefsiz evladı kesin gasp edecekti trafikle alakası yok..
    onun ben bi sürü sansürlü kelime

Geçmiş olsun, ama olayda inancın etkisi olduğunu düşünmüyorum. Tamamen, insanlığını kaybetmiş ve malesef aramızda yaşayan varlıklar diyorum. Sadece trafikte değil hemen hemen her yerde temkinli davranmak zorunda bırakılan bayanlara insan gözüyle bakmayı öğrenmeliyiz. Öğretmeliyiz..

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    sevgili selim senin yazdıkların görüşün ! özgür ifadeler ve hayatı paylaşım anlamında ayırım yapmakmasızın genel bakalım! ama bayanların erkeklere nazaran daha narin daha anaç bi yapıya sahip olduklarını düşünürsek müsadenle bir iki paylaşım yapalım müsadenle kızma sakın.......
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

OLE OKUZLER;HAYVANLAR;KEKOLAR ETRAFTA DOLASTIKCA KIMSEYE RAHAT YOK.YA O OKUZUN NE ALIP VEREMEDIGI VAR SIMDI ANLAMADIM NIYE BULASIYOSUN,COCUKLUGUNAMI INELIM SENIN SORUNUN NEDIR.Lutfen kımse kusura bkmasın cok sınırlendım valla gorsem elımden elbet bıse gelırdı neyse sana gecmıs olsun son kez olması dılegıyle

çok geçmiş olsun bir erkek olarak hemcinsimin yaptığından dolayı üzüntü duyuyorum.ayrıca o eğitimsiz kaba kişininde ceza almasını çok isterdim tekrar geçmiş olsun
    Kask tak!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler