Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcu ve bayan olmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik konusunda ve insanlık konusunda bay bayan olmak önemli değil, önemli olan beyindir diyorum.

beyin olmayan varlıklar zaten bıçak çeker taciz eder...
    ....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    ylmzzz ' a katılıyorum

bay bayan işi değildir bu
    hem yakışıyor bize motosiklet yahu

yalnız okuduğum şeyden hakkaten çok etkilendim.. gerçi bayan olmakla bir ilgisi yoktur bence.. bir erkeğe de yapılabilecek bir hareket , çok fena çok

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    o zamna napıyoruz birer biber spreyi ediniyoruz.ben alıcam yakında.

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Haftasonu Balmumcu dan Beşiktaş a doğru iniyorum,gerizekalı olarak bile adlandıramayacağım bir yaratık yol boş olduğu halde çatt diye önüme kırdı..Hayvanat bahçesinden kaçmış iki yaratık var arabanın içinde.Zor durabildim çarpmamamak için..Neyse ilerde trafik sıkıştı ,yanaştım arabanın kenarına ''Bilerek mi yapıyorsun ne bu yaa ''şeklinde bir soru sordum..
    yaratıK''Evet bilerek yapıyorum ve yine aynısını yapacağım ''demez mi
    Ben birşeyler söylemeye devam ettim,son söylediği ''Bana söyleyeceğine git polise söyle''oldu.
    Şimdi ben bu yaratığı naparım????
    Kız olmama rağmen kafamı camdan sokup kaskla kafasını dağıtmak geçti aklımdan
    Ya da polise söylesem ne değişirdi??????
    Ducatista

Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    starsailor, o hayvanat bahçesinden kaçanlardan gerçekten çok var yollarda, iyi bir tanımlama olmuş bence, çok hoşuma gitti

ben bir kez şöyle bişey denedim , işe yaradı...
    erkeksi davranınca daha çok hoşlarına gidiyor daha da yılışıyorlar..
    o yuzden özellikle abartılı bir şekilde kız gibi davrandım, şöyle;
    aaaa nooluyo ya polis yok mu burda! ne diyosun sen yaa imdaaat şeklinde tiz bir ses tonuyla bağırdım
    etraftaki herkes bize baktı ve yavaş yavaş olay yerine yaklaşmaya başladılar, zor durumdaki bayanı kurtaracaklar ya halk kahramanları!
    hayvanat bahçesinden kaçanlar da ne olduğunu anlayamadan şaşkın baışlarla uzaklaştılar

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    starsailor, o hayvanat bahçesinden kaçanlardan gerçekten çok var yollarda, iyi bir tanımlama olmuş bence, çok hoşuma gitti

ben bir kez şöyle bişey denedim , işe yaradı...
    erkeksi davranınca daha çok hoşlarına gidiyor daha da yılışıyorlar..
    o yuzden özellikle abartılı bir şekilde kız gibi davrandım, şöyle;
    aaaa nooluyo ya polis yok mu burda! ne diyosun sen yaa imdaaat şeklinde tiz bir ses tonuyla bağırdım
    etraftaki herkes bize baktı ve yavaş yavaş olay yerine yaklaşmaya başladılar, zor durumdaki bayanı kurtaracaklar ya halk kahramanları!
    hayvanat bahçesinden kaçanlar da ne olduğunu anlayamadan şaşkın baışlarla uzaklaştılar
    Ben biraz asabi oluyorum trafikte ve ister istemez bu tür haksızlıklar karşısında erkeksi tavırlar sergiliyorum sanırım,tabi bu yüzsüzler de pis pis sırıtıyorlar bu durumda..
    Bak bunu değerlendireyim ve daha dişi davranayım bakalım durum ne olacak??
    Deneme yanılma yoluyla mı çözeceğiz bu sorunları tabi bu da işin diğer yüzü
    Ducatista

Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    deneme yanılma yoluyla çözmek zorunda kalmak ne kötü :(

denediğinde yanılmamanı dilerim, Allah korusun aksi bir durumda hepimiz erkeksi yönümüzü gösteririz sen hiç merak etme

çok pis kick box bilirim

keyifli ve güvenli sürüşler dilerim

muahah dişi yakarış gibi oldu valla sız nparsanız yapın trafıktekı o okuzler sızı rahat bırakmaz.Hayvanlıklarından heryere satasırlar bıde hayvan hayvan gulerler.(Ben erkegım sakın kız fln zannetmeyım zaten gokhan erkek ısmı sadece ızlenımlerımı anlatıyıom )

Biber gazını şiddetle tavsiye ederim, cebimde taşımaya başladığımdan beri kendimi daha rahat hissediyorum. Bu arada başıma gelen olayı ilk yazdığımda ışıkta yanıma gelen motosikletli adamın burada yazamayacağım şeyler söylediğini yazmıştım. Bunlar tamamen sözel cinsel taciz boyutundaydı. Bazı arkadaşlar bunun bayan bay olmakla ilgili olmadığını yazmış evet elbette baylarında başına bir sürü olay geliyor ama ya cinsel taciz???
    Bayanların iyi sürücü olup olmaması konusuna gelince eminim erkek sürücülerle eşit orandadır yüzde olarak iyi kötü oranı. Ama erkek sürücülerin hataları için kimse feryat etmiyor. Bir arkadaşın anlattığı köprüdeki taksi şöförü örneğindeki gibi burada olay anlatılıyor sürücü erkek olduğu için böyle yapıyordu denilmiyor. Eğer tek tek olayları böyle irdelemeye kalkarsak yüzlerce erkek sürücü hatası yazabiliriz burada. Eminim ülkemizdeki trafik canavarı bayan sürücüler değil Benim anlamadığım neden olaylar değilde cinsiyetler tartışılıyor. Amaç ne? Acaba bazılarımız kendimizi yüceltmek, varsamak için birilerini aşağılamak, küçümsemek zorundamı hissediyoruz.Böylece başarılı olma duygusumu tadıyoruz acaba........

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    yine cinsiyetinel alakalı olmadıgını dusunuyorum gozununs evdiğim türkçesinin küfür bölümünde cinsiyet ayrımı olmadan bu tarz laflar ediliyor.Adam dedi ki aaa bayan hem de motor kullanıyor cebimde de bıçak var ama burası ana cadde,olsun cekerim bıcagı taciz yaparım.Yok ya.Bunun cinsiyetinle alakası bile yok adam piskopatmış hepsi bu.Güpegündüz bıçak cekip bu sekilde saçamalamak için rahatsız olmak gerekir.Yani bu konunun normal insanların bayan sürücülere gıcık olması ile uzaktan yakından alakası yok.
    Bu arada bayan sürücülerin(4 tekerde) erkeklerden kötü araba kullandıgını(yuzdeye vurarak) tartışmak bile saçma.Ne zaman yolda tın tın giden ya da 25 dakikada araba park edemiyen bir insan görsem kadın cıkıyor.Şimdi sen buna da gıcık olursun feminizm naraları atarsın.

locco çok hoşsun valla. Feminizm nağrası atmıyorum ben sadece erkek egemen toplumda erkeklerin kendilerini gerçeksemek ve yüceltmek için buldukları yolları izliyorum. Bende dün yokuş aşağı giderken sola park etmeye çalışan birini gördüm, beceremedi, 3 kişi yardım etmeye çalıştı olmadı arkasında arabalar kuyruk oluşturdu kornalar çaldı ve sonunda biri gelip arabayı park etti sürücü errkekti ve ben sadece tebessüm ettim sizleri düşünerek.

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    LOCCO

güzel kardeşim ben bi erkeğim ama seni yalarım
    efendi adama can feda olmayanada görüşürüz...
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

xasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun hukuk devletinde yaşıyoruz.keşke vatandaşlık görevini yapıp polise bildirseydin.sende görevini yapmamışsın.o zavallı tekrar yapacak.savcının karşısına çıkmış olsaydı bir daha deneyeceğini sanmıyorum.

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    locco'ya katılıyorum.kardeşim istanbul'dayız biz.yanlışlıkla ayağını gazdan çeksen 5 araba sonraki ani fren yapıyor.türkiyenin diğer illeri trafik nedir bilmezler,bu dediklerime sinirle karşılık verecekler büyük ihtimalle.kardeşim yapınıza aykırı araba kullanmak.bilimsel olarak kadınlar 3 boyutlu düşünme konusunda erkeklerden daha geriler.yapacak bişey varmı?o yüzden arabayı kötü kullanıyorlar.biz hiç bizde en az sizin kadar iyi anne oluruz,yada bizde sizin gibi ince düşünürüz dedik mi?daha iyi motorlu taşıt kullanmamız ne bizi üstün yapar,nede sizi aşağı kılar.doğa yapımız bu.her cinsin iyi yaptığı işler vardır.

mesela benim dünyamda şampanya sarısı diye bir renk yoktur.sadece 16 rengi algılıyabiliyorum.yada hazırlanmam sadece 15dk.yani hazırım dedikten sonra 3,5 saat bişeylerle uğraşmıyorum.yada bir evi dekore edemem.ama mesela dekore edilmiş bir eve giren hırsızı çok güzel dövebiliyorum.öyle bir yeteneğim var yani.demek istediğim her cinsin yetenekli olduğu konular farklı.

tabi bu yazdıklarım bayan sürücüleri tacizi savunduğum anlamına gelmesin.sadece hani daha az taşıt kullansanız diyorum.en azından belli saatlerde anlaşsak...
    Ho :RED
    H1 :KABUL

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı kadavra450 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    locco'ya katılıyorum.kardeşim istanbul'dayız biz.yanlışlıkla ayağını gazdan çeksen 5 araba sonraki ani fren yapıyor.türkiyenin diğer illeri trafik nedir bilmezler,bu dediklerime sinirle karşılık verecekler büyük ihtimalle.kardeşim yapınıza aykırı araba kullanmak.bilimsel olarak kadınlar 3 boyutlu düşünme konusunda erkeklerden daha geriler.yapacak bişey varmı?o yüzden arabayı kötü kullanıyorlar.biz hiç bizde en az sizin kadar iyi anne oluruz,yada bizde sizin gibi ince düşünürüz dedik mi?daha iyi motorlu taşıt kullanmamız ne bizi üstün yapar,nede sizi aşağı kılar.doğa yapımız bu.her cinsin iyi yaptığı işler vardır.

mesela benim dünyamda şampanya sarısı diye bir renk yoktur.sadece 16 rengi algılıyabiliyorum.yada hazırlanmam sadece 15dk.yani hazırım dedikten sonra 3,5 saat bişeylerle uğraşmıyorum.yada bir evi dekore edemem.ama mesela dekore edilmiş bir eve giren hırsızı çok güzel dövebiliyorum.öyle bir yeteneğim var yani.demek istediğim her cinsin yetenekli olduğu konular farklı.

tabi bu yazdıklarım bayan sürücüleri tacizi savunduğum anlamına gelmesin.sadece hani daha az taşıt kullansanız diyorum.en azından belli saatlerde anlaşsak...
    nedemek, sen yeterki iste!!! aklından geçen belli bir saat varmı? onuda burda anket düzenleyelim sonra istersen???

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav bak hemen sataşma gelmiş.yani bu erkek üstün toplumlarda değil dünyada böyle.erkek üstün toplum direk yasaklıyor bayanların motorlu taşıt kullanmasını,rahatlıyor.

arkadaşlar bu arada tamamen ciddi bir yazı değildir.kinayeler vardır,mübalaa vardır.
    Ho :RED
    H1 :KABUL

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı kadavra450 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bak hemen sataşma gelmiş.yani bu erkek üstün toplumlarda değil dünyada böyle.erkek üstün toplum direk yasaklıyor bayanların motorlu taşıt kullanmasını,rahatlıyor.

arkadaşlar bu arada tamamen ciddi bir yazı değildir.kinayeler vardır,mübalaa vardır.
    bilmem farkındamısın ama ilk sataşmalar hep erkeklerden çıkıyor, bizde sazan gibi atlıyoruz konuya... aslında en güzeli benim uzuun zamandır yaptığım gibi böyle şeylere kulak asmamak , ama bazen dayanamıyorum...

Salsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Storm650 DL-2006
    Sevgili Pancuk,
    Çok geçmiş olsun. Böyle manyaklar ile heryerde karşılaşılıyor. Kadın versiyonları da var ama. Geçende kadının biri taksiye el ettim ben diyerek arkadan glip kapmaya çalıştı ben "hanımefendi ayıp oluyor falan diyordum ve taksiye binmiştim. Kadın kapıyı hızla itip ayağımın sıkışmasına neden oldu. Çok sinirlendim ama bayandır dedim ağzımı bile açmadım. Yani magandalık erkeklerin tekelinde değil. Yine de oransal olarak bayanların daha mağdur olduğunu kabul etmeliyim.
    Herşeyden önce sana bu tacizi yapan erkek olma kimliği ile karşına çıkmış fakat bu tip bıçak çekip en işlek yerlerde tehdit yapacak adamlar zaten o yolun yolcusudur. Soyguncudur, gaspçıdır da aynı zamanda. Adamda korku kalmamış. Bu nedenle başka bir kimliği ile başkalarına da acaip tacizlerde hatta suçlarda bulunabilir. Bunu erkek kadın sorunu yapmamak lazım bence...
    Kısacası o adam motorunu kıskanıp bir erkeğe bile tacizkar olabilirdi.
    Ben seni polise gitmemen nedeni ile suçluyorum. Hadi taciz falan bir tarafa bırak adam sana bıçak çekip hayatını tehdit etmiş ve sen sonrasından korkup adamı polise vermemişsin. İşte bu nedenle bunlar yanına kaldıkça daha cesaret ile yollarına devam ediyorlar. Bir sonraki diyorlar...Umarım bu tip birşey bir daha ne senin ne de başkasının başına gelmez.
    Ben bayanların kötü şöför olduğunu düşünmüyorum. Çok iyi şöför bayan arkadaşlarım var. Bir çok erkekten daha iyiler. Sorun bayanların daha yeni yeni trafiğe açılmaları. Bundan 10 sene önce yollarda bayan sürücü olmazdı. Hele karanlık basınca tektük. Şimdi gece bile birsürü bayan var trafikte çok takdir ediyorum. Bayanlar acemiliklerini atıyorlar bence.

Saygılarımla

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Alıntı lewoonline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında benı sıkıştıran 2 tane bayan surucu ıle karsılastım; bıtanesını trafık sıkıstıgı zaman fırsat buldum ve motorumu onune bırakıp yanına gıttım ve sordum NE YAPIYORSUNUZ HANFENDİ BİLMEK İSTİYORUM HAYATIMA KASTINIZ MI VAR? dedim ve o bayan arabasının gazına basarak motorumu ıttırmeye basladı sanırım delıydibole oldu dıe tüm bayanlardan nefret edemeyız

İnan bunu tek sana yapmıyorlar.
    Geçen gün hayatım boyunca karşılaşabileceğim en kötü kombinasyon ile karşılaştım.
    Şişli de önümdeki bir türlü trafige ayak uyduramayan sürücünün bayan olduğunu tahmin etmek güç değildi. Ammaaaaa dahası vardı. Bayandı ve yaşlıydı. yaşlıydı ve sigara içiyordu. Sigara içiyordu ve cep telefonu ile konuşuyordu.
    Haa bu arada araba kullanmayı unutmuştu o ayrı.
    Hoş unutmak dedim de; Hangi bayan sürücü araba kullanmayı biliyor ki?
    Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba!
    Free Rider --- (FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)

stok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    arkadaşlar trafikte motor kullanan bayanların işi gerçekten ama gerçekten zor. benim gözümde onlar amazonlardan farksız... 4 tekerin üstünde bile trafikte bayanların nasıl sıkıntılar çektiğini kimse inkar etmesin... yolda giden magandalar arabayı kullananın bayan olduğunu görünce sanki kanlısını görmüş gibi gözleri dönüyor, bayan sürücüleri zor durumda bırakmaktan keyif alıyorlar sanki. hal 4 tekerde böyle iken iki tekerin üstündeki bayanların trafikte sağ salim gitmesi gerçekten mucize

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler