Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yine hız yine ölüm!

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar dün aksam bursa fatih sultan mehmet bulvarında R6 kullanan bir kardesimiz yaklasık 220 km hızla giderken hakimiyetini kaybedip kaza yapmış ve malesef hayatını kaybetmiş. kazayı gören kuryecilik yapan bir dostum anlattı o an arkadasım 120 km ile giderken yanından müthiş bir süratle geçmiş ve yaklasık 100-150 metre sonra dengesini yitirmiş. yazık bir can daha asırı hıza kurban verildi. arkadaslar racıng kullanan dostlar yol bos olsa dahi biraz daha nefsinize hakim olmanız gerekmiyormu! motorlarınız çok ihtişamlı çok cezbedici olabilir ama 5 dakkikalık bir adrenelin zevki tüm hayatınızda yasayacağınız olası zevklerden mahrum kalmaya değermi! yapmayın değmez dostlar ölüme hiçbir sey değmez hayatta yasamak varken.... bir not: bu kardesimiz full korumalıymıs belirteyim yardıma giden dostumun gördüğü kaskın içinde dahi kardesimizin kafasının kan içinde olduğuymuş! demekki koruma dahi belli bir yere kadar asıl koruma kafamızın içinde dostlar....
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    hayret bişi ya ne anlıyolar asırı süratden lütfen ark.lar hız yanında felaket getirir asırı hız yapmayalım ölen kardeşimize allahtan rahmet dilerim tüm sewenlerine allah sabır wersin

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Allah rahmet eylesin

kurye arkadaşın da 120 ile gidiyormuş. şehiriçi için fazla bir hız bence.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin

kurye arkadaşın da 120 ile gidiyormuş. şehiriçi için fazla bir hız bence.
    bencede haklısın şehir içi 120 km elbette çok fazla aynı sey onunda basına gelebilir hepimiz gibi
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bende hız kurbanıyım ama ölmedim belki aşırı hız değildi ama hızlı gidilmeycek yerde hızlı gittim
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah sevenlerine sabır versin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    220 KM hızla degil full koruma kendinizi çelikte kaplatsanız betonda attırsanız patlarsınız. ALLAH rahmet eylesin
    yazık.....

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    allah rahmet eylesin kalanlara sabır ihsan etsin acaba motor kullananan rahmetlki içkilimiydi uykusuzmuydu yorgunmuydu bence bunlardan bir tanesi olabilir ölünün arkasından konusulmaz ama sehir içinde veya yol kalabalıkolunca race kullanan kardeşlerimiz hızlı gideceğini düşünmüyorum

bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    öncelikle ölen kardeşlerimize yüce allah'dan rahmet diliyorum, ister içkili olsun, ister uykusuz, hesabını allah'a verecek o dilerse affeder. ama benim vurgulamak istediğim çok daha önemli hepimizin adrenaline ihtiyacı var ve bence bunun en güzel tatmin yolu, cross, bence öncelikle büyük şehirlerimizde cross pistlerini belediyelerle işbirliği halinde yaygınlaştırmalıyız. özellike full giyim-kuşam ile yapıldığında hem güvenli olacaktır hem de adrenalin ihtiyacımızı karşılayacaktır, herkesin katkılarını bekliyorum...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Off oooofffff,Yandı yine ana baba yüreği.

Giden gitti ALLAH arkada kalanlara sabır versin.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Allah rahmet eylesin............

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle haberler alınca içim bir tuhaf oluyor.aklıma kızım geliyor.
    allah rahmet eylesin.
    bu tür kazaların çoğu bana göre %80 sürücü hatasından kaynaklanıyor.
    insanlar motor mu ? şeytan işi diyorlar.onlara göre motor bir ölüm makinası.
    lütfen biraz daha dikkat edin ve kurallara uyun.hiç değil se arkanızda ki sizi sevenleri düşünün.
    çok çalışmam lazım çoook.

valentino rossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r6
    ALLAH rahmet eylesin
    YAMAHA FACTORY TEAM & YAMAHA YZR M1

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah Rahmet Elesin
    Yakınlara Baş Sağlığı Dİlerim
    Allah Yakınlarına Sabır Wersin

Arkadaşlar motor kullanırken lütfen aşırı hız yapmayınız :(
    Ne kadar çok korumalı olsanız bile işe yaramıyor

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Allah rahmet eylesin iki teker büyük sorumluluk istiyor en başta kendimize ve sevdiklerimize karşı sorumluyuz fakat bu sorumluluğun bilincinde olsakta olmasakta ecel sıkı bir şekilde kavrıyor insanı arkadaşım hız yapmakla iyi bir şey yapmış demiyorum kendimi onun yerine koyuyorum ne yazıkki bende aynı hatayı yapardım kesinlikle yapardım Fatih köprüsüne doğru o geniş ve boş yolu bir r6 ile yakalasam ters bir rüzgarda yesem yolda bir yağ birikintisi bana tuzakta kursa aynı hatayı yapardım taki sizleri bu sayfalardaki pek çok tecrübeli insanı tanıyana yazdıklarını okuyana kadar Ölene rahmet ailesine sabır tüm motosiklet kullancılarına kazasız belasız sürüşler diliyorum

Allah rahmet eylesin.Çok üzücü olaylar,bir anlık gaza gelme ve nefsine yenilmenin belki sonucu....

inna lillahi ve inna ileyhi raciun.

Allah kalanlara sabr-ı cemil ihsan buyursun.

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok ÜzÜldÜm. Allah Rahmet Eylesİn. ArkadaŞlar LÜtfen Daha Dİkkatlİ Olalim. GerÇekten Bu İŞİn Şakasi Yok. Allah Hepİmİzİ Korusun.

Alıntı setr74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin iki teker büyük sorumluluk istiyor en başta kendimize ve sevdiklerimize karşı sorumluyuz fakat bu sorumluluğun bilincinde olsakta olmasakta ecel sıkı bir şekilde kavrıyor insanı arkadaşım hız yapmakla iyi bir şey yapmış demiyorum kendimi onun yerine koyuyorum ne yazıkki bende aynı hatayı yapardım kesinlikle yapardım Fatih köprüsüne doğru o geniş ve boş yolu bir r6 ile yakalasam ters bir rüzgarda yesem yolda bir yağ birikintisi bana tuzakta kursa aynı hatayı yapardım taki sizleri bu sayfalardaki pek çok tecrübeli insanı tanıyana yazdıklarını okuyana kadar Ölene rahmet ailesine sabır tüm motosiklet kullancılarına kazasız belasız sürüşler diliyorum
    Sevgili setr-74 ; bahsi geçen yer Bursa Fatih Bulvarı, İstanbul Fatih köprüsü değil...

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    offf yaaaa.
    Allah rahmet eylesin arkadaşa.
    yakınlarına sabır versin.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler