Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dikkat Şart

Motovento
    REKLAM ALANI
    FANTASTICUA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar forumda çok fazla aktif olarka msj atmasamda hergun 1-2 saat girip yazılanları okuyup takip etmeye çalışıyorum, malum yakında bir motor alıcam,,
    bunları herkez bilir ama ben bir defada kendim uyarıda bulunmak istedim... Türkiye trafiğinde iki tekerleklilere hiç saygı yok arkadaşlar,,, belkide beni motor sevdasına düşüren bisikletimle bu sabah işime gidiyordum hafif ve kullanışlı bir bisiklet oldugundan kullandıgım yolda normal arabaların arkasından gidebiliyorum, tam emin değilim hızım 40-50 arasında olabilir önümde ilerleyen kasalı arazi aracı yavaşlamış ama ben farkında değilim (benim hatam dikkatsizim) iyice yaklaştım arabaya araba hafif sağ tarafa yaklaştı (sinyal felan yok) yavalşayıp aniden saga yanaşınca beni o hızla sıkıştırdı arabaya vurmamak için arka freni sıktıgım gibi bisiklet kızakladı sag sol derken bisiklet altımdan fırladı ben ayakta kaldım, neyseki bana bişey olmadı ama arabadan inen iki ayaklı hayvan şöyle bi baktı indi arabadan gitti, arakdaşlar dikkat şart ama insan olamayanlara iki kere dikkat kesin ve kesin şart Allah korusun bisiklet motosiklet hiç farketmez, biz ne kadar dikkatlide olsak böyleleri var aman tedbirsiz hareket etmeyelim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    sorma dostum ya bugün benimde 0,002(1 sn bile değil) saniye de oluşan bir dikkatsizliğim yüzünden kardeşim (ghostrideremir) ayağını arabaya çarptık ama denge bozulmadı sadece hafif ayağı değdi hemen ayağına buz koyduk şimdi iyi Allah'a şükür sadece dokununca ağırdığını söylüyo
    saygılar
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler