Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yeni yol motorum v-strom dl-650 :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    yakın bir arkadaşımın yıllardır kullandığı ve gözü gibi baktıgı vstromunu satmak istediğini söyleyince, şehiriçinde kullandığım joymaxi satıp vstromu da ben aldım. yabancıya gitmesini istemedik tracer 900 almıştım birkaç ay önce, lakin arazide toprak yolda traceri zaptetmek zor. uzun yolculuklarımda ara ara toprak stabilize yollarda sürüyorum, vstrom bence hem asfalt hemde arazide karışık kullanıma hitap eden bir model. şimdilik mutluyuz. geçtiğimiz haftasonunuda kocaeli yuvacık menevşe yaylası yolundaydık. pek keyif aldık
    birkaç kare ile süsleyelim

umarım birgün dileyen herkes istediği motosiklete sahip olur..
    VENOM's, Stock Sever, oialdemir ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kazasız belasız sürüşler dilerim
    engin_deniz bunu beğendi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Hayırlı olsun

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hayırlısı olsun, kazasız belasız keyifle.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Hayırlı olsun, iyi sürüşler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Hayırlı olsun benimde bu motora nedense ayrı bir hayranlığım var ileride bizede nasip olur belkide kazasız belasız sürüşleriniz olsun çok güzel bir motosiklet gerçekten

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın , hafta sonu bizde Yuvacık dan devam edip dağ yollarından Kırıntı köyüne sürdük , Menevşe yaylasından da geçtik , Kayın ağacı çiftliğinde kamp atanlar vardı , yollar fena bozuktu artçılı girdiğime pişman oldum vstroma bile ağır geldi krosla daha keyifli olabilir o rota , köyden çıkışta Elbeyli yolunu görünce aldı bizi bir gülümseme , yeni dökülmüş tertemiz bol virajlı asfalt yolda müthiş keyif aldık , bonus ise İznik merkezde yeni açılan Köfteci Yusuf ile karşılaşmak oldu..

altımızda daha büyük bir motor olsa yolu görüp geri vites yapacaktık , ufak bir kros olsa o virajlı asfaltta coşamayacaktık , Türkiye şartlarında harika bir motor Vstrom ;)

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Hayırlı olsun hocam Nc ile arasında çok kalmıştım. Hakkımı Nc den yana kullanmıştım

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Zamanında 1000'liğini alıp, maddi sıkıntılarım nedeniyle satmak zorunda kalmıştım.
    Uzun yol olarak sadece 1 kere istanbul-çanakkale yapabilmiştim.
    Asfaltta inanılmaz konforlu bir motor. İki silindirli bir motora göre titreşim oldukça az. Gücü zaten muazzam.
    Bozuk dağ yollarında muhteşem bir süspansiyon performansı var.
    Yani tam bir uzun yol ve hafif arazi motoru.
    İyi günlerde, yıllar boyu kullanırsın umarım

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın , hafta sonu bizde Yuvacık dan devam edip dağ yollarından Kırıntı köyüne sürdük , Menevşe yaylasından da geçtik , Kayın ağacı çiftliğinde kamp atanlar vardı , yollar fena bozuktu artçılı girdiğime pişman oldum vstroma bile ağır geldi krosla daha keyifli olabilir o rota , köyden çıkışta Elbeyli yolunu görünce aldı bizi bir gülümseme , yeni dökülmüş tertemiz bol virajlı asfalt yolda müthiş keyif aldık , bonus ise İznik merkezde yeni açılan Köfteci Yusuf ile karşılaşmak oldu..

altımızda daha büyük bir motor olsa yolu görüp geri vites yapacaktık , ufak bir kros olsa o virajlı asfaltta coşamayacaktık , Türkiye şartlarında harika bir motor Vstrom ;)
    bu arada biz menevşe yaylasına varamadık. bende artçılıydım ve kız arkadaşım devam etmek istemedi yaylayı görmeden geri döndük merak ettiğim şey menevşe yaylasından sonra asfalta kadar kaç km kadar yollar bozuk ? çok uzun sürdümü asfalta varmanız

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında 1000'liğini alıp, maddi sıkıntılarım nedeniyle satmak zorunda kalmıştım.
    Asfaltta inanılmaz konforlu bir motor. İki silindirli bir motora göre titreşim oldukça az. Gücü zaten muazzam.
    1000liğini kullanma fırsatım olmadı daha iyidir muhakkak. dediğiniz gibi hafif arazi motoru. hard enduro için kullanmak mümkün değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000liğini kullanma fırsatım olmadı daha iyidir muhakkak. dediğiniz gibi hafif arazi motoru. hard enduro için kullanmak mümkün değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Alıntı oguncelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam Nc ile arasında çok kalmıştım. Hakkımı Nc den yana kullanmıştım
    eski motorum nc 750 x idi. maalesef amartisörleri ve virajı çok kötü oldugu için kısa süre sonra satmıştım. ama yakıtı gerçekten çok ekonomik bir motordu
    elit motogaraj

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Menevşe ile Kırıntı arası 7-8 km gibi çok bozuk idi , 1. viteste ilerleyebildik 1-1,5 saat sürmüştür , artçılı girilcek yol değil de kamp atanları görünce cesaretlendik..

Kırıntı köyünden sonra asfalt yol başladı..

Motosikleti
    street triple rs
    Menevşe ile Kırıntı arası 7-8 km gibi çok bozuk idi , 1. viteste ilerleyebildik 1-1,5 saat sürmüştür , artçılı girilcek yol değil de kamp atanları görünce cesaretlendik..

bende artçılı oldugum için ilerleyemedim. birdahaki sefere artçım olmadan giderim belki
    elit motogaraj

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin.

Bu arada muzlara bayıldım aklıma bi tatlı geldi ismi biraz tuhaf şekli daha da tuhaf :D genç kız rüyası isimli tatlı

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin.

Bu arada muzlara bayıldım aklıma bi tatlı geldi ismi biraz tuhaf şekli daha da tuhaf :D genç kız rüyası isimli tatlı
    Teşekkürelr muzlar gerçekten enfes içine koyacağınız çikolayıda bitter olanından koyarsanız daha lezzetli oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:57 ----------

bir dahaki sefere tek gireceğim oraya iznikte köfteci yusufunda olması bonus olmuş bende çok severim

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı olsun kazasız belasız

Motosikleti
    MT-07
    Honda Transalp’ten sonra hayalimdeki diğer motordur kendisi. Transalp hep hayalde kalacak ama v-Strom gayet tatmin edici ve güzel. Emme benena. Ben 50₺ ye depo dolduramıyorum zaten :(

Tekerin düz bassın. Bol bol benim için de gez

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hocam hayırlı uğurlu olsun. Şu anda hayalimdeki ve takibimdeki motor V-Strom dl650. Çok heybetli bir görüntüsü var gerçekten.

Son zamanlarda kamp yapan birçok kişinin kızarmış çikolatalı muz hazırladıklarını gördüm, ilk kampta bende deneyeyim çok merak ettim tadını
    Ateşte çubuğa takılıp kızartılan marşmelov denediydim en son, gerçekten güzel oluyordu, bakalım bu nasıl olacak

Yeniden hayırlı uğurlu olsun.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Transalp’ten sonra hayalimdeki diğer motordur kendisi. Transalp hep hayalde kalacak ama v-Strom gayet tatmin edici ve güzel. Emme benena. Ben 50₺ ye depo dolduramıyorum zaten :(

Tekerin düz bassın. Bol bol benim için de gez
    Teşekkür ederim elbette gezerim umarım en kısa zamanda dilediğiniz motora sahip olursunuz. transalpte güzel ama biraz fazla yakar. aynı zamanda bence vstrom daha yakışıklı ve cüsseli

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı uğurlu olsun. Şu anda hayalimdeki ve takibimdeki motor V-Strom dl650. Çok heybetli bir görüntüsü var gerçekten.

Son zamanlarda kamp yapan birçok kişinin kızarmış çikolatalı muz hazırladıklarını gördüm, ilk kampta bende deneyeyim çok merak ettim tadını
    Ateşte çubuğa takılıp kızartılan marşmelov denediydim en son, gerçekten güzel oluyordu, bakalım bu nasıl olacak

Yeniden hayırlı uğurlu olsun.
    teşekkürler muzu en kısa zamanda denyin. ama dibini yakmayın çikolata eridikten sonra çekin külden. tadı ise anlatılmaz yemeniz lazım

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hayırlı olsun. Merak ettim, muza ne yaptınız?

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Merak ettim, muza ne yaptınız?
    teşekkürler. muzu ızgara ateşinin üzerinde içerisindeki çikolata ile bekletince eriyor ve sıcak çikolatalı bir tatlı oluyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)