Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R

Motovento
    REKLAM ALANI

Sonunda alabildim temiz güzel, şansıma da yağmur yağıyordu iyi ki lastikler stock lastik değildi gayet güzel götürdüler hissettirmeden, yolum uzundu çünkü

yalnız biliyorsunuz yeni alınan makinenin üzerine titrenir, motorun kendi alarmı var, disk kilidinin alarmı var bana yetmez gibi geldi gidip zincir ve kilit aldım fakat yakınlarımda motosiklet malzemesi satan bir yer yoktu mecbur gidip nalburdan zincir aldım, adam makasla gözümün önünde keserken acaba boşuna mı para veriyorum diye düşünmedim değil..

ayrıca koyduğum yerde kamera falan da var ne düşünüyorsunuz bu kadar önlem yeter mi? ve yağmur gelmesin diye apartmana doğru bağladım toplam 2 farklı demirden geçirdim zincir ama demirler apartmanın bodrum katının demirleri, tavsiyelere açığım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Nalburdan aldigin kilidi at nerde oturuyorsun bilmiyorum ama internette bir dunya motosiklet aksesuar siteleri var. Ver siparisi ertesi gun elinde.
    Uzerine cok tutriyorsan tam donat motoru
    - gps tak
    -granit zincir ve disk kilidi al
    -kamera olmasina guvenme ne sitelerden ne garajlardan hatta avm'lerden bile caliniyor. Kamera olmasi hirsizi engellemez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hayırlı olsun , güle güle eskit.

Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nalburdan aldigin kilidi at nerde oturuyorsun bilmiyorum ama internette bir dunya motosiklet aksesuar siteleri var. Ver siparisi ertesi gun elinde.
    Uzerine cok tutriyorsan tam donat motoru
    - gps tak
    -granit zincir ve disk kilidi al
    -kamera olmasina guvenme ne sitelerden ne garajlardan hatta avm'lerden bile caliniyor. Kamera olmasi hirsizi engellemez.
    internetten alacağım zinciri bile belirlemiştim ama gidip mağazasından alayım diye düşündüm bugün kaldı çok işim vardı, geçici bir zincir açıkçası sadece 1-2 geceliğine kullanacağım.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun , güle güle eskit.
    teşekkür ederim, sağolun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)