Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

honda cbr 600 kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

mrb arkadslar bir ay önce kaza yaptım paylaşmak iistedim. aksam düz yolda ilerlerken park halindeki arac u dönüşü yapmak için yola cıktı ne manevra yapabildim ne kaca bildim frene hiç basmadım sol taraftan kacmaya calısstım ama olmadı hızım düşüktü 60km civarıydı sanırım. tek hatırladıgım gümm sesi ve sanki yavaşlatılmış gibi havada ucusum yukarıdan asfaltı gördügüme cok ii hatırlıyorum ama nasıl indigimi hatırlamıyorum . vurunca arabanın üzerinden karsıya uctum motordan nasıl ayrıldım hatırlamıyorum. sol elim hala agrıyor. yerden kalktım ilk lafım amca ne yaptın sen oldu adam ise koca arabya görmedin mi oldu ben soktayım tabı ne oldugunu tam anlamıs degilim motor yerde ögle, allahatan korumalar fuldü kask vizör kırık dizlik kırık bende cizik bile yok bir hafta topalladım inanılmaz olan tam bacak aramın oldugu yerde depoda yumruk kadar çökük var orayı nasıl çökerttim bilmiyorum. amam arkaslar korumazsız kesinlikle binmeyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    geçmiş olsun
    polis gelmiş gördüğüm kadarıyla. kaçta kaç suçlu bulundu araç sahibi
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız, o adamıda esefle kınıyorum adamı delirtircesine laf söylemiş

neyin oldugunu bilmedigimiz için polis cagırdık adama kalsa biz sucluyuz adam hala kapınsına bakıyor kaskım olmasa su an araqnızda degildim adamda hapiste yada birazdaha göbekten girsem camdan içeriye girip kaskla adamın kafaya vursam banada yazık onada yazık. polis yaralanma olmadan yada anlaşmazlık olmadan biz mudale edemiyoruz dedi sigorta için tutanak tutmada yardımcı oldu. adam hala konusyor tum motorcular aynı koryeler falan aynı tabi ben soktayım cevap veremiyorum. sigorta yuzde yuz adama uçlu buldu raporlarda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    polis gelmiş gördüğüm kadarıyla. kaçta kaç suçlu bulundu araç sahibi
    bende merak ettm, geçmiş olsun..

Öncelikle geçmiş olsun, kazayı paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim, bu kazada ne gibi korumalar vardı üzerinizde. Anladığım kadarı ile kask ve dizlik vardı? Başka ne kullanıyordunuz ya da böyle bir tecrübe sonrası güvenlik konusunda daha ayrıntılı bilgi verin lütfen, yeni başlayacağım için güvenlik hususunu ilk sıraya aldım ben.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    geçmiş olsun dostum..Allah beterinden saklasın inşallah....

umarım bir daha böyle bir şey yaşamaz,yaşamaya bile yaklaşmazsın.....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

ben şimdiye kadar 3 kaza yaptım kask eldiven dizlik ve korumalı bi mont bunlarsız kesinlik üzerine cıkmamak lazım . gecen gün kardesim bisikletten düştü hali perisen düz yolda en falz 20 ile düşsun ne hale geldi elrde sıyrık kafada önde ve arkada yarıklar anlında dikiş atıldı sırt cizklerle dolu. bide benim kazaya bak cizik bile yok

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Buyuk gecmis olsun...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4teker sürücüsü biraz malı kıymetli birine benziyor(araba yeni yıkanmış lastikler flan...) Büyük geçmiş olsun sende birşey yok umarım zararın da karşılanır.
    112ciyiz

honda 8.5 tl fatura cıkardı

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun kardeş..yinede ucuz atlatmışın

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bir süredir ortalıklarda görünmemenin sebebi ortaya çıktı desene...

çokgeçmiş olsun

muhtemelen kafa grenajı sol grenaj kuyruk grenajı kafa demirleri cam çamurluk ve ön süspansiyon boruları vs değişim verdi dimi honda sana ? (daha doğrusu karşı tarafın sigortasına)
    parçalarına dikkat et asla tamir yoluna gitme kesinlikle 0 parça iste. çok dalavere çeviriyor sigortacılar...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

expertiz 7300 tlde karar kıldı masrafta . motorun ederinide 11 bin olarak belirledi sigorta şirketi. ya motoru 6.5 sat bize biz sana 4.5 verelim yada motorr senin olsun 4.5 tl al dediler bende motoru burda motorcuya sattım sigortadanda 4.5 tl para aldım yani elime 11bin tl para gecti. o degilde ailem motordan zaten cekiniyordu bu kazdan sonra tamamen sogudular sun anda motor suzum ne zamam bi eksoz sesi duysam cama kosuyorum sogudum biraz motordam gecen gun kuzenin 600f ni aldım yolda elektirikli bisikletler geciyordu beni

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Ah be kardesim, hatirlarsan MT-03'e niyet etmistin ilk. Daha sonra ne olduysan Cbr 600 almissin demekki.
    Ama hatirlarsan ben sana MT-03 'ü almadan önce, muhakkak pratik yap ondan sonra trafige cik demistim.
    Kaldi ki Cbr 600 cok daha güclü bi motor.

Olan olmus artik, seni tekrar burada gördügüme sevindim.
    Gecmis olsun dostum...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

tesekkur ederim arkadaşlar.mt-3 bakıyorum hala olmadı fazer alıp kafssına cıkarıp mt-3 farı takıcam mt-3 olacak 2500 km yapmısım 600f ile

Alıntı eyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şimdiye kadar 3 kaza yaptım kask eldiven dizlik ve korumalı bi mont bunlarsız kesinlik üzerine cıkmamak lazım . gecen gün kardesim bisikletten düştü hali perisen düz yolda en falz 20 ile düşsun ne hale geldi elrde sıyrık kafada önde ve arkada yarıklar anlında dikiş atıldı sırt cizklerle dolu. bide benim kazaya bak cizik bile yok
    çok teşekkürler

motora binmeye tırsıyorum

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Öncelikle çok geçmiş olsun,ucuz atlatmışsınız. Allah başka kaza bela vermesin.Motoru keşke parça parça satsaydınız, motoruna talip olurduk. ( İTÜ olarak ) çünkü bu aralar 600rr yada 600f motoru arıyoruz.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Çok Geçmiş Olsun Kardeşim Sende ßişey Olmaması Sevindirici Mal Geri Gelir Kafanı Takma Ben Yazın Ortasında Üzerimde Mont Elimde Eldiven Kafamda Kaskla Motora Biniyorum Millet Bana Uzayla Görmüş Bu Adam Deli Der Gibi Bakıyorlar Oysaki 2 Tekeri Bilmiyorlar İşte.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)