Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sevgili aakreeep,Kuvva ve tüm İzmir MT li dostlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selamlar sevgili dostlarım

Son 1-2 aydır doğru dürüst mt ye giremiyorum.bazı özel sebeplerden dolayı

Ama dün aakreep ablamla biraz sohbet ettik.okadar mutlu oldum ki anlatmak mümkün degil.
    Yıldönümü kutlaması için gelmeyi çok istemiştim ama kısmet olmadı "berliner" dostum geldi tr ye bu yüzden o güzel mekanda o güzel ortamda bulunamadım.

Ama duydum ki orda olamasam da ben zaten hep ordaymışım.yüreginizde
    Bunu duymak beni öyle mutlu ettiki gözlerime,göz yaşlarıma hakim olamadım.

Benim için söylenenler,benim için düşünülenler ve ordaki tüm güzel düşünceler bir insanı mutlu edebilecek en güzel şey olsa gerek

Eger kendimi sizlere sevdirebildimse,arkamdan güzel şeyler söyletebildimse ne mutlu bana

Dünyanın en büyük servetine sahip olmuşum farkında degilmişim demekki.inanın çok mutlu oldum.
    Mt sayesinde okadar çok dostum olduki sadece İzmirde degil tüm tr de.Buda beni fazlasıyla mutlu ediyor.

Sevgili dostlarım
    Tüm bu dostlukların daha da kenetlenip sonsuza kadar devam etmesini diliyorum allahtan

İyiki motorcuyum
    iyiki motorcuyuz

Dostluklarımız hep daim olsun
    Tüm izmir e sevgiler saygılar sevgim ve saygılarım burda adını yazamamış olsam da tüm İZMİR li dostlarıma

Kendinize çok iyi bakın bir gün Kılıçbalığı size süpriz yapacak

Teşkkürler aakreeep ))))
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    IZMIR MT hepinizden özür diliyorum kilicbaligi benim yüzümden yildönümünüze katilamadi. Ama anlayisla karsilicanizi saniyorum nede olsa bende senede bir defa TR ye geliyorum
    Honda the Best
    CBR 1100 XX

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili gönül dostum,yazdıkların karşısında ne diyeceğimi bilemiyorum..çok gururlandım ve onur duydum.Sen gerçekten sevilesi değer verdiğimiz sayılı dostlarımızdansın.Her zaman İzmir MT nin kankası olarak anılıyorsun..senin yerin apayrı bunu bilesin..Ayrıca Berliner ede izmirden kucak dolusu sevgiler..saygılar.
    Can dostum site de online olman da çok sevindirici..her zaman görmek istiyoruz seni ve en yakın zamanda da bekliyoruz.kendine çok iyi bak..

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    kılıçbalığı abicim bizde seni seviyoruz... bu sene yıl dönümümüze gelemedim ama seneye mutlaka bekliyoruzzz
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili kardeşim kılıçbalığı,
    sevgilerimiz karşılıklı bunu bilmeni isterim ve sevgi karşılıksız ve çıkarsız olunca o büyük saygıyıda yanında getiriyor, kişileriş sevmek herdaim yanyana olmak gerektirmez dostlarını ayrıda olsan her ortamda yaşatman ve diğer kişilerede yaşatabilmektir.

sevgili berliner,
    özür dilenecek bir durum yok lüğtfen huzursuz olma buraya böyle bir düşüncenide yazman büyük incelik vesile ile tanışmış olduk sağlıcakla kal
    sevgilerimle,

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    işte mt kardeşliği budur
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakikaten ince adamlarsınız vesselam, ben her ne kadar ilçemiz Balıkesir'e bağlı olsa da kendimi İzmir'e daha yakın hissediyorum. Hemen hemen aynı boylamdayız belki de ondan.

Motorumu aldığımda ilk yapacağım uzun yol İzmir'e doğru olacak, inşallah Kılıçbalığı üstadı da görürüm orada.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten ince adamlarsınız vesselam, ben her ne kadar ilçemiz Balıkesir'e bağlı olsa da kendimi İzmir'e daha yakın hissediyorum. Hemen hemen aynı boylamdayız belki de ondan.

Motorumu aldığımda ilk yapacağım uzun yol İzmir'e doğru olacak, inşallah Kılıçbalığı üstadı da görürüm orada.

şundan emin ol bizi çok mutlu edresin.
    başımızın üstünde yerin var

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Antalya MT de de seni bekleyen biri var Kılıçbalığı.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyüksün abiii. İnan bu siteyi sevme nedenlerimden en büyü bu işte. Senin gibi dostlarla karşılaştırdı beni. Belki çok fazla karşı karşıya gelemedik ama sen hep bizimlesin sayın abim. Sana her zaman kapımız ardına kadar açık. Ne zaman istersen atla gel. Yıldönümümüz çok güzel oldu ama ne yapalım ikinci yaş günümüze artık

Saygılar, sevgiler......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler