Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Yeni Motorum Yamaha XJ6N

Motovento
    REKLAM ALANI
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Demek ki İş dönüşü izmirde ki bir kaç F modeli için sağlam pazarlık yapmam gerekecek
    Valla hocam, İzmir'deki satıcılar az anasının gözü değil gerçekten, ister araba ister motor olsun hiç abartmıyorum 3-4 bin TL fazlasını yazıyorlar, bi tek kendileri uyanık olduğu için, mesela adam 2013 model motoruna sıfır fiyatı istiyor nerdeyse ve hiçbir özelliği yok öyle abartılacak kadar gerçekten ilgnç, bende İzmir'de yaşıyorum ama gerçekten saçma bi fiyat yazma özentiliği var burada
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam, İzmir'deki satıcılar az anasının gözü değil gerçekten, ister araba ister motor olsun hiç abartmıyorum 3-4 bin TL fazlasını yazıyorlar, bi tek kendileri uyanık olduğu için, mesela adam 2013 model motoruna sıfır fiyatı istiyor nerdeyse ve hiçbir özelliği yok öyle abartılacak kadar gerçekten ilgnç, bende İzmir'de yaşıyorum ama gerçekten saçma bi fiyat yazma özentiliği var burada
    Valla dediğin doğru ben veririm fiyatı geçerim ister satar ister satmaz para benim mal onun şuan almamamın tek sebebi izmir dışında olmam Mart sonu gibi gelip beğendiğim motosikletlere fiyat vereceğim satarlarsa alırım satmazlarsa gider kredi çeker sıfırını alırım en azından kasko yaparken indirim olur modelli olunca ;)

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allahım kaza bela vermez inşallah herkese ikincisi boy pos kilo kaçar kaçar

Motosikleti
    Sk 125
    Allah kaza bela vermesin inşallah başta ben olmak üzere herkesin hayalinedki motoru almsına nasip eder yaradan.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    amin fakat bu motoru sattım ben çoktan

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)