Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Fake diyen arkadaslar buyrun BMW S 1000 RR kusura bakmayin ikinci kez ekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

s1000rr'ı parasut yapan koca yurekli adam senide unutmayacagiz.
    ellaksakir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    haha millet ne kıskanmış ya!!!

Arkadaşlar "bu motor başlangıç için iyi değil" veya "aaa tekerlekli tabut yapmışlar" falan dersiniz anlarım(bu eleştiri/uyarılara bende katılırım) ama troll fake falan bu nerden çıkıyor bunu anlayamadım... Troll / fake olsa ne olur? 10 numara şekilli güzel bi motorun 2 resmine bakmış olursun. Troll olmayınca abi 2 tur versenemi diyeceksiniz? Neden düştünüz bu troll / fake mevzusunun peşine bu kadar anlamadım...

Neyse her ne kadar İsviçre (oradamı yaşıyorsun orada mı kullanacaksın bilmiyorum ama) trafik, yol durumu hatta şoförler açısından ülkemizden çok daha iyi olsda dikkatli kullanman dileğiyle hayırlı olsun güle güle kullan..
    sp83, K4NuNi, OwnRider ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

darkoffate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda Cbr 250r - 2015 Honda Cb650f
    hayırlı uğurlu olsun güle güle binersin umarım.
    bir de forumun durumu gerçekten içler acısıymış. kıskanılmamak için birilerini inandırmak için küçümsemek gibi olasın ama 125-250cc lik motora mı binmek lazım anlayamadım. adam almış artık ister ölür ister sürer kime ne ?

Cok cok tesekkur ederim az da olsa sizler gibi düşünen arkadaşları görünce bu forumda olmaktan da sevincini paylaşmaktan da zevk alıyor insan. Tekrar teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Eyvallah kardeşim çok sağol. Malesef forumda sevincimizi paylasalim dedik yemedigimiz laf kalmadı. Yemin mi etmek lazım anlamadım ki videolar yüklüyor millet yok fake değilim vs eglensinler napalım.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Hayırlı olsun kardeşim. sen bakma arkadaşlara. tekerin düz bassın

Cok tesekkur ederim. Storm kardeşim kazasiz belasiz sürmek nasip olur inşallah

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı Tarhana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isvicre burasi kardeş onu belirtmemişim kusura bakmayın
    Hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle.
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Tarhana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok cok tesekkur ederim az da olsa sizler gibi düşünen arkadaşları görünce bu forumda olmaktan da sevincini paylaşmaktan da zevk alıyor insan. Tekrar teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Eyvallah kardeşim çok sağol. Malesef forumda sevincimizi paylasalim dedik yemedigimiz laf kalmadı. Yemin mi etmek lazım anlamadım ki videolar yüklüyor millet yok fake değilim vs eglensinler napalım.
    Yolda yakalamayayım MAYK...aklını alırım...
    The Power of The Dreams.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X

Kardeş senle alakası yok konuyu görünce dayanmadım

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Makine harika,Allah nasip ederde alabilirsem bende ne kawa,ne honda, ne yamaha,Bmw s1000 bir başka kazasız belasız inşallah yollarda kaymak zaten akarsınız valla

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    neden fake deniyor?
    zamanında forumda yeni üye olup "bak bak nası cevaplar gelcek nası birbirine gircek milet ehi ehi" mantığıyla bu şekilde ilk motor 1000cc alınır mı r1 aldım gibi başlıklar açıldı. şimdi s1000rr a bakınca türkiye şartlarına göre biraz uçuk bir motosiklet fiyatı itibariyle. öyle motor alıyorum ben diyen adam alamaz. ayrıca forum ahalisi biraz alçakgönüllülükten uzak olduğu için saçma sapan cevaplar her zaman çıkar hocam. ha aramızda alçakgönüllü, kullanıcıların iyiliği için yazan arkadaşlarımız var ama onlar da bıktırıldı artık forumdan.. ve siz de girer girmez bu ne biçim iş başlarım forumuna dediniz farkındayım
    tabiki de sert bi şekilde karşı çıkanlar olacaktır. açıkçası ben de pek sıcak bakmadım ama ilk motorunu cbr600rr alıp ufak bir düşme dışında bişey yaşamayan süren arkadaşlarımız da var. kişiye kişiliğe göre değişir. öyle her babayiğidin harcı değildir böyle canavar gibi motosikletlerle başlayıp kazasız atlatmak. o yüzden bu çok bilen arkadaşlarımız herkesi kendisi gibi sanıyor. dalga geçmek yerine tecrübesi nispeten yüksek böyle makinalara binmiş arkadaşlarımızın tecrübeleri ve bu tecrübelere ayak uydurmak sizi sağlıklı ve adrenalinli tutar. ha bunu ayırmak da oldukça zordur. 3 gün önce motora başlamış adam kalkıp "ön fren kullanma çok tehlikeli" de diyebilir siz de buna güvenebilirsiniz mesela... (bu bir örnekti sadece)

o yüzden bol bol teknik videoları izleyip, onları yolda uygulamaya koymanız, olursa adım adım eğitimler almanız(diyeceğim ama aman diyim türkiyeden almayın bu eğitimleri) sizin yararınıza olacaktır.
    dediğim gibi büyükcc ile başlayan arkadaşlarımız var ki ben de büyük cc ile başladım şimdi ufalttım. dikkat temkin ve bilek üçlüsüne önem verin
    kazasız belasız hocam.
    dundanbiri, halilom ve ceydamer bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden fake deniyor?
    zamanında forumda yeni üye olup "bak bak nası cevaplar gelcek nası birbirine gircek milet ehi ehi" mantığıyla bu şekilde ilk motor 1000cc alınır mı r1 aldım gibi başlıklar açıldı. şimdi s1000rr a bakınca türkiye şartlarına göre biraz uçuk bir motosiklet fiyatı itibariyle. öyle motor alıyorum ben diyen adam alamaz. ayrıca forum ahalisi biraz alçakgönüllülükten uzak olduğu için saçma sapan cevaplar her zaman çıkar hocam. ha aramızda alçakgönüllü, kullanıcıların iyiliği için yazan arkadaşlarımız var ama onlar da bıktırıldı artık forumdan.. ve siz de girer girmez bu ne biçim iş başlarım forumuna dediniz farkındayım
    tabiki de sert bi şekilde karşı çıkanlar olacaktır. açıkçası ben de pek sıcak bakmadım ama ilk motorunu cbr600rr alıp ufak bir düşme dışında bişey yaşamayan süren arkadaşlarımız da var. kişiye kişiliğe göre değişir. öyle her babayiğidin harcı değildir böyle canavar gibi motosikletlerle başlayıp kazasız atlatmak. o yüzden bu çok bilen arkadaşlarımız herkesi kendisi gibi sanıyor. dalga geçmek yerine tecrübesi nispeten yüksek böyle makinalara binmiş arkadaşlarımızın tecrübeleri ve bu tecrübelere ayak uydurmak sizi sağlıklı ve adrenalinli tutar. ha bunu ayırmak da oldukça zordur. 3 gün önce motora başlamış adam kalkıp "ön fren kullanma çok tehlikeli" de diyebilir siz de buna güvenebilirsiniz mesela... (bu bir örnekti sadece)

o yüzden bol bol teknik videoları izleyip, onları yolda uygulamaya koymanız, olursa adım adım eğitimler almanız(diyeceğim ama aman diyim türkiyeden almayın bu eğitimleri) sizin yararınıza olacaktır.
    dediğim gibi büyükcc ile başlayan arkadaşlarımız var ki ben de büyük cc ile başladım şimdi ufalttım. dikkat temkin ve bilek üçlüsüne önem verin
    kazasız belasız hocam.
    bizim kadar hatırnaz, alçakgönüllü, mütevazi insanlar hangi forumda varsa oraya yazalım bundan sonra. yıllardır yazılarımızı okuyosunuz bilgilendiriyoruz ediyoruz hatta belkide en ufak bir bilgimiz hayatta kalmanızı sağladı. ancak bunca yıldır tecrübeme güvenerek yine diyorum ki bu fake yada fake olsun olmasın umurumda değil ama kendimizi aptal yerine koydurmadığımızıda anlasın
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    snappy x bunu beğendi.

Arkadaş, hayırlı uğurlu olsun, Allah c.c. kaza bela vermesin. Çok dikkatli ve yavaş kullanmanı dilerim.
    Keyfini kaçıranları sallama sen. Ne güzel demişin, kıskanma çalış...

E sen böyle diyerek kendini neden aptal yerine koyduruyorsun arkadaşım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Teşekkürler Burak kardeşim Allah sanada nasip etsin. Güzel düşüncelerin için çok sağol

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam 1-2 video koyda bakalım inanıcaz tarhana

Telike kardes Merhaba altından değerli o uyarıların ve tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. Olayı o kadar güzel ozetlemissin ki Allah senden razi olsun
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Hocam hayirli olsun burda s1000rr alan adam forumlarda paylasim yapmaz vede ilk motorum dedigin icin fake sandık oralarda yollar guzeldir gule gule kullan isvecde kac para bu motor tl hesapi

Tamam koyuyorum

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)