Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

iki kişi hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferjovi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    arkadaşlar 30 mayıs akşamı izmirde halkapınar da bp nin önünde saat 24 sularında bir motosiklet kazası oldu ve iki kişi hayatını kaybetti sanırım cbr 125 le arkadaşlarımın anlattığı kadarıyla aracı sağından geçmek isterken araç sağa dönüyor motorlu arkadaşlarda çarpmamak için sağa kaçıyor ve olan oluyor
    iki kişi feci şekilde hayatını kaybetti sanırım arkadaki arkadaşta kask varmış ama nafile süratli geliyorlarmış. feci bir ölüm. ayrıntıya girmiyorum çok kötüymüş. kazayı gören arkadaşımın söylediği tek bir laf var beni öldürsen bir daha motoruna binmem!! kaza sonrası motorlu arkadaşlar gelmiş. tanıyan varsa başı saolsun.
    ve lütfen motora korumasız binmeyin ve sınırlarınızı bilin. anlatılanlarını düşündükçe tüylerim diken diken oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    Allah rahmet eylesin. geride kalanlara sabır versin.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Allah rahmet etsin.
    Ne diyelim bu iş böyle lanet birşey işte. Kazaların çoğu başkasının hatası sonucu oluyor. Mağdur olan öldükten sonra haklı olsa ne..

Sen yinede biraz detay ver. Yaz geldi milletin kanı kıpır kıpır. Belki akıllarını biraz olsun başlarına devşiriler.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    çok üzüldüm ve hatalarımı tazeledim.Bende bir kaç kez sağdan geçtim araçları (ama kontrollü şekilde) bir daha yapmıyorum lanet olsun....Allah günahlarını affetsin arkadaşların...Ailelerine sabır dilerim...
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    nie sagindan gecmeye calisio ya:(((( bilgisayar oyunu degil ya bu. hay allah........ off.... üzüldüm de kızdım da:((((((((( of...
    yazık ya..
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    allah rahmet eylesin
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

DeepShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin çok kötü oldum:( ailelerine de allah sabır versin

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    off kötü oldum yaa allah rahmet eylesin kimsenin başına gelmesin bu tarz kazalar off ya:(

ahmet6946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gn 125
    Allah rahmet etsin geride kalanlara sabır versin dikkat edelim arkadaşlar biraz daha dikkat

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Allah rahmet eylesin.

UFUK AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH rahmet eylesin.Ailesine sabır versin.Ölüm bu ister yatakta ol,ister motorsiklet kullan gene seni buluyo.Ama tabi elimizden gelen bütün önlemleri almamız lazım.ALLAH hiç bi aileye göstermesin evlat acısını

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaşadığımız ülkede sola direksiyon kırarken bakmayan öküzler var sağa dönerken bakmamasından normal bişi olamaz ...işte al bi cbr başlangıç için iyidir diyen arkadaşlar belkide bu tavsiyelerden birine uydu bu arkadaş ....EĞİTİM alın kurallara uyun ...seyrettiğiniz gostrider lara özenmeyin hepsinin sonu işte yukarıdaki gibi bitecek ...yaş 36 çok hızlı arkadaşlarımız oldu yılların içinde inanın şu anda çoğu mezarda ,aileleri hep perişan ...bu işin sonu yok ...gidin verin 100-200 neyse eğitimini alın , kurallara harfiyen uyun ...hiç bir şey sizin hayatınızdan önemli değil ...bazen bakıyorum kırmızıda yanımda bi scooter gaz veriyo bende vitesli bi motor var ilk 20 metrede 10 metre fark atarım ama ne olacak kupamı verecekler bırakıyom gitsin , benim gidecek bi evim ve o evde bi bekliyenim var 50 km/h beni onlara ulaştıracak en yüksek hız
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Vefat eden arkadaşlara Allahtan Rahmet, Yakınlarına Başsalığı diliyorum arkadaşım. Anlattıklarına göre tahmin edebiliyorum Nasıl bir kaza olduğunu. Benim de Amcamın oğlu Gece Düğünden gelirken Traktörle Kafa Kafaya Çarpıştı. Ne traktörde Ne de bizim amcaoğlunun motorda Far YOK. Bu yüzden Yol da dar olması sebebi ile Traktör ile Kafa Kafaya Çarpışmış. Bizim amca oğlu da feci şekilde hayatını kaybetti eşi ağır yaralandı. 3 tane Çocuk Babasız kaldılar. Fakat bizim elimizde değil bazı şeyler kendiliğinden gelişiyor. Önlem tabi ki alacağız her türlü güvenlik önlemimizi almamız birinci ilkemiz olmalı fakat nekadar önlem alırsak alalım sonuçta iki teker üzerindeyiz. Çooook Ama Çoook da dikkatli olsak bile diğer araçlar Bizleri araçtan dahi saymadıkları için(Herkes için demiyorum fakat genelde böyle) Bu tür kazalar kaçınılmaz oluyor. Araçların sağından geçmek doğru değil fakat bazen yapmak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden bu tür kazalar hepimizin de başına gelebilir. Lütfen Kurallara Uyalım. Güvenlik Önlemlerimizi Alalım. Arabayla olduğumuzdan Çok Daha Fazla dikkatli olalım. Motorlarımızın Her türlü bakım ve kontrollerini yapmadan yola çıkmayalım. Allah Hiçbirimize Böyle Kaza Bela Vermesin Arkadaşlar. İzmir MT Başta olmak üzere hepimizin Başı Sağ Olsun.....
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBR 125
    Gıda çarşısına giriş olan bp nin önünde sanırım köprüden şağı bayağı hızlanmışlar arka camları olamyan kapalı bir corsa da motoru fark edemiyor ve sağa sinyal verip direksiyonu kırmış ve olanlar olmuş şunu söyleyebilirim motoru kullanan arkadaşda yüz namına hiç bişey kalmamış zaten onda kask ve koruma namına hiçbişi yokmuş diğer arkadaşı ondan 35 40 metre ileride beli dönüş bi vaziyetteymiş sanırım doğrudan omurilikten yara almış ve vucudu biçimsiz bir vaziyette yerde yatıyormuş ve kaza sonrası tek bir hareket bile yok o onda hayatlarını kaybetmişler motor param parça cevreye dağılmış görebildikleri tek şey motorun kafa granajı ordan cbr 125 olabilir diyorlar zaten. (phaetonw12 olayı duyduğu zaman söylediği şey siyah bir cbr 125 miydi çünkü o çocuk o cevrede davamlı süratli bir şekilde motor kullanıyormuş)
    ne olacağını insan asla kestiremiyor
    trafikte kontrol tamamiyle bizde değil ve en korumasız olan bizleriz

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    başımız saolsun ama dikkat bilinçi sürüş lütfen

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Yaşadığımız ülkede sola direksiyon kırarken bakmayan öküzler var sağa dönerken bakmamasından normal bişi olamaz ...işte al bi cbr başlangıç için iyidir diyen arkadaşlar belkide bu tavsiyelerden birine uydu bu arkadaş ....EĞİTİM alın kurallara uyun ...seyrettiğiniz gostrider lara özenmeyin hepsinin sonu işte yukarıdaki gibi bitecek ...yaş 36 çok hızlı arkadaşlarımız oldu yılların içinde inanın şu anda çoğu mezarda ,aileleri hep perişan ...bu işin sonu yok ...gidin verin 100-200 neyse eğitimini alın , kurallara harfiyen uyun ...hiç bir şey sizin hayatınızdan önemli değil ...bazen bakıyorum kırmızıda yanımda bi scooter gaz veriyo bende vitesli bi motor var ilk 20 metrede 10 metre fark atarım ama ne olacak kupamı verecekler bırakıyom gitsin , benim gidecek bi evim ve o evde bi bekliyenim var 50 km/h beni onlara ulaştıracak en yüksek hız
    herşeyi demişin abi...bize bişey kalmamış...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Allah rahmet eylesin.

izmirde R6 kazası vardı motorun cbr125 olduğuna emin misin
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    CBR 125
    olayı gören arkadaşların motorlarla arası pek yok. zaten gece vakti ama siyah bir motor. arkadaşım cbr 125 olduğunu söylüyor
    bende açıkcası onlardan duyduklarımı yazıyorum

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    allah rahmet eylesin geride kalanlarada sabır diliyorum...
    bende taksici kurbanıydım ama ters yöne girdi salak önüme daldı karşıdan göbekleme dalmamak için motoru yatırdım hemen cana geleceğine mala gelsşn hızım 40km idi ve bütün korumalarım üzerimdeydi.. buradan tekrar söylüyorum motorla bakkalamı gidicem korumalarım olmadan hayatta kontak yapmıyorum.. kaporta benim aklımdaki tek şey...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    allah rahmet eylesin , sevenlerine sabır diliyorum. bir forum mesajı kadar kolay bir şey aramızdan birilerinin "ölüm" haberi. :( uzun yıllar motora binmek için kurallara tam anlamıyla uymak gerekiyor. hatta daha da fazlası. trafikteki çoğu araç motorları sallamadığı için çok daha fazla dikkat gerekiyor. ben de acemi motorcuyum, bu yüzden çok çok daha fazla dikkatli olmam gerekiyor.
    kazasız belasız günler dileğiyle

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler