Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2014 Kasa Honda CBR250R Almış Bulunmaktayım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    cbr 250den baya uzak kalmıştım bu kasa için neler döndü neler gelecek gelmeyecek yok olacak patlayacak asla gelmez , yalan öyle bir kasa yok dedikodularından sonra sanırım şuan içimizden birisi canlı canlı selesine oturup satın almış ben inanılmaz sevmiştim bu kasayı
    güle güle kullanın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınca izlenimlerinizi paylaşır mısınız ? bende almaya niyetlendim
    tabiki motor şuanda elimde ancak birkaç denemeden başka kullanma imkanı bulamadım. mont ve dizlik almadım yarın uzun bir deneme gerçekleştiricem. öncelikle yeni egzoz sesi daha çok çıkıyomuş gibi geldi bana. selesi çok daha rahat. gören bütün arkadaşlarım sık sık eski kasasını görmelerine rağmen bunun daha kalıplı olduğunu ifade ediyorlar. dış izlenimlerim bunlar yarın detaylı fotolar ve kullanım yorumlarımıda ileticem ancak çok bişey değişmez neticede eski kasadan mekanik olarak çok değişik değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Alıntı KmlTkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
    teşekkür ederim amin... allah razı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Alıntı a.kara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun gayet yakısıklı bi kasa. kazasız belasız sürüşler inşallah.
    teşekkür ederim allah razı olsun bende çok sevdim kasayı junior 1000rr

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aylarca para biriktirdim aldım deme adamı döverler
    Türkiye şartlarında bu motoru alabilmek için yıllarca para biriktirenler var..
    hayırlı olsun
    haha yok ya abilerim bana kıymazlar okadar toz pembe değil tabi. öğrenciyim. aynı zamanda çalıştım. babam sağolsun çok destek oldu. hem motorun parasına hemde benım para biriktirmeme. öğrenim kredisini aylarca hiç ellemedim sürekli birikti. üzerine bende her ay ekledim. babamın destek olması yönünden çok şanslıyım. inşallah allah kaza bela vermez oda bu yaptığı için pişman olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Alıntı BordoBlue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.Kazasiz belasiz sürüşler dilerim.
    teşekkür ederim. hepimiz bütün camiası böyle kötülüklerle karşılaşmaz umarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250den baya uzak kalmıştım bu kasa için neler döndü neler gelecek gelmeyecek yok olacak patlayacak asla gelmez , yalan öyle bir kasa yok dedikodularından sonra sanırım şuan içimizden birisi canlı canlı selesine oturup satın almış ben inanılmaz sevmiştim bu kasayı
    güle güle kullanın
    evet bende gülerek okudum hepsini özellikle şu bu ''cbr 250'' değil 300 bu 500 bu diyenlere ben en başından beri bu kasanın geleceğini bayilerin bilerek öyle söylediklerini düşündüm yanılmadım da evet içimizden biri kullandı bile hatta bi abi daha var bu kasayı kullanan. bende çok sevdim kasayı çok hoşuma gitti teşekkür ederim

Motosikleti
    Cbr250r
    normal kamerayla fotoğraf isteyen arkadaşlara atıcam demiştim buyrun fotoğraflar

Bazen çok sinirleniyor

585858, cece89, apisto ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallah Allah nazardan kazadan beladan korusun hayırlı olması dileğiyle...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah. Maşallah canavar da biblo gibiymiş al vitrine koy.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah nazardan kazadan beladan korusun hayırlı olması dileğiyle...
    amin hocam eyvallah

Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah. Maşallah canavar da biblo gibiymiş al vitrine koy.
    haha amin.. gerçekten bende çok sevdim Allah size daha iyilerini nasip etsin

arkadaşlar slm yeni 600 f aldım yanlız benzin rezerve geçince çubuklar yanmıyor bilgisi olan varsa lütfen yazsın saygılar...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)