Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ninja ve Suzi ile merhaba..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Consigliere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    L7 GSX-R 750+13' ZX-6R+14' HP4+15' Diavel Carbon
    uzun süredik takip ettiğim lakin üşenip daha yeni üye olduğum forum'a 2 supersport sahibi olaraktan ben de aranızdayım.Herkese kazasız,keyifli ve mutlu günler,istanbuldan selamlar.

kaan898 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Aleyküm selam hoşgeldin kardeşim.Bu arada makinalar da şekil.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Hoşgeldiniz aramıza ...

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Sizede kazasız belasız sürüşler Keşke kendinizide tanıtsaydınız,Hoşgeldiniz

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    hoş geldin arkadaş

Motosikleti
    Merhaba,güzel temenlileriniz için teşekkürler.İstanbul'dan aranıza katılmaktayım,12 yaşından bu yana motorsiklet ve otomobiller ile iç'li dış'lı bir hayatım oldu.İsmim;Alp, 28 yaşındayım,Üniversite mezunuyum,Öz Nakliyat A.Ş'de yurt içi organizasyon sorumlusuyum.MV.AGUSTA,DUCATİ,APRİLLA,TRIUMPH,MOTO GUZZİ,SUZUKİ,HONDA,YAMAHA,KAWASAKİ,HARLEY-DAVİDSON,BOMBARDİER vb bir çok cross-naked-enduro-supersport-sport tourer deneyimlerim oldu.Çok eskiden bu yan'a forum'u takip ediyorudum lakin her forum geleneği olduğu gibi bir şeyi ıspatlama,kabullendirme çabaları,anlatımları vs beni yorduğu ve kastığı için DH harici başka bir forum sitesinde üyeliğim yoktur,keza bugün yağmurlu oluşuna ve artık şuraya da (motosiklet.net'e) katılayım dedim

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni ile aleyküm selam.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Yağmur yağmasa üye olmayacaktın aramıza haşgeldin aleyküm selam.
    Suzuki

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    hoş geldiniz hocam foruma motorların yan yana güzel fotoları varmı ekleyebilir misiniz? 2 güzelliği bi inceleme fırsatımız olur allah kaza bela vermesin GİXXER çok fena duruyor

Motosikleti
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldiniz hocam foruma motorların yan yana güzel fotoları varmı ekleyebilir misiniz? 2 güzelliği bi inceleme fırsatımız olur allah kaza bela vermesin GİXXER çok fena duruyor
    yan yan'a fotoğrafları yok lakin her ikisinin de detaylı fotoğrafları mevcut.olmayışının sebebi de biri ailem'in evinde ki alan da diğeri kendi oturduğum evin alanın da.detaylı fotoğrafları,merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kawa cok daha sekıl
    hosgeldınız

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    genelde SS i olan adamlar yanına birde enduro, ne bileyim chopper gibi farklı sekmentte alır motor biraz garipsedim birde sevdiği Racinginin yananı başka bir racing almak istemez çoğu, kıskanırlar )

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı Consigliere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan yan'a fotoğrafları yok lakin her ikisinin de detaylı fotoğrafları mevcut.olmayışının sebebi de biri ailem'in evinde ki alan da diğeri kendi oturduğum evin alanın da.detaylı fotoğrafları,merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
    ekleyin hocam foto da gözümüz gönlümüz açılsın varsa birde egsoz seslerini dinlemek isteriz bide iki motor arasındaki + ve - leri yazar mısınız ?

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    hey maşşallah ikisi de süper...

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

ekleyin hocam foto da gözümüz gönlümüz açılsın varsa birde egsoz seslerini dinlemek isteriz bide iki motor arasındaki + ve - leri yazar mısınız ?
    Fotoğrafları ekledim,lakin suzi'ye mıvv suono carbon slip-on full system-paptya fren diskleri,mavi çelik fren hortumları,hyper pro mavi direksiyon amortisörü,rizoma lüx mavi elcik-manet-yağ tankı,carbon gidon pad-depo pad,keiti depo pad,keiti mavi ön cam vidalari-mavi depo vidaları,mavi renk koruma takozları aldım,onları takınca da fotoğraflarını sergilerim.

Gelelim bahsettiğiniz soruya,kawa çok daha seri ve atak bir makina R6'yı bile tarumar ediyor velev bir suzuki konfor,rahat ve güven hissini maalesef veremiyor,abs'li oluşu kawa'yı daha dizginlenebilir bir hal'e sokuyor lakin benim için gixxer bir kenera diğerleri bir kenara..ki bu renk gixxer ise tr'de toplasanız 5 adet var yok,uzun uğraşlar sonuçu tertemiz,kazasız,belasız,tramersiz bulabildim..biri 2013 (kawa) diğeri (suzi) 2007 ama suzi için ölürüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı İhtiyarbebe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde SS i olan adamlar yanına birde enduro, ne bileyim chopper gibi farklı sekmentte alır motor biraz garipsedim birde sevdiği Racinginin yananı başka bir racing almak istemez çoğu, kıskanırlar )
    Haklısınız,bir aralar streetfighter ve carbon diavel ve rocker-vrsc v road sahibiydim..

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hoşgeldiniz, ikiside güzel

Motosikleti
    S1000RR
    :D yaw harika motorlar gerçekten allah kaza bela vermesin suzuki de m4 olsa komple güzel sesi var maşallah diyelim tekrardan

Motosikleti
    :D yaw harika motorlar gerçekten allah kaza bela vermesin suzuki de m4 olsa komple güzel sesi var maşallah diyelim tekrardan
    yoshimura,devil,m4,muzzy,akrapoviç,mıvv,tiger,twob rother vs bir çok egzoz üreticisinin full systemlerini canlı olarak dinledim lakin hiç birin de mıvv ve devil zevkini alamadım..mıvv tiz ses severler için devil tok ses severler için biçilmiş kaftan..mıvv suono ve devil racing line..devil'ı çok uğraştık ama bulamadık (racing line) ki kargo+gümrük vs 4.000 TL'e denk geliyor..ki stoklarda da yok..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hoşgeldiniz abi adam bari suzi yi sattım kawa aldım der milleti delirtmenin ne alemi var şimdi 2 motorla millet cbf ybr bulamıyor (umarım kızmazsınız)

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Hoşgeldiniz. Forumda kalıcı olmanız dileğiyle...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)