Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

işte beni motorlara bağlayan ilk motorum..(RESİMLİ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    Alıntı namk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ilk motorum velosoleks di önden çekişli,bir kolla tekerleğin üstüne indiriliyordu. ama mobiletliler beni geçiyordu.istanbulda sirkecide jawa bayiinden gidip almıştık.1.750 tl .idi,yanılmıyorsam.basınköy florya yakınlarında oturuyorduk.babam subaydı geçmişte kullandığı resimleri var BSA motoru vardı.ortaokula gidiyorum diye küçük ve yavaş giden motor alınmasının sebebi o idi herhalde.benimki koyu kırmızı idi orta yaşlı arkadaşlar bilir,LUE DÖ FUN filmlerinden hatırlayacaklardır.70 li yıllarda çok ilginçti.fotoğraf yüklemeyi bilmiyorum,bende motorun mühendislik bilgileri var. birde arkadaşın gösterdiği çok motorlu bisikletin motorsuzu var,markası KENHILL kız bisikleti boyu 28.1/75
    ) çokk hoşş
    velosolex ler haLa türkiyeye getiriLiyor ve eski fransız fiLmi tutkunları bir çok fiLm de bu aLeti şimdiLErin efsane kaDIn oyuncuLArının hafta sonu gezmeLerinde parklarda saLındığı haLLeriyLe resmediLdiğini hatırLıyordur tani ( yani biz değiLde babam mesela o görür görmez tanıdı cünki..

NEDEN Mİ ??

Kadın bisikLeti konusuna gELince ki evet bu bir kadIn bisikLet tasarımı asLında güçsüz ve narin bacaklarında eşLeriyLE birLikte ve kendiLerini de çok yormadan orman içi turLarda ve parklarda doLaşmaLarına eşLik edebiLmeLeri için tasarLanmış bir aLet..

rekLamın da da bu on pLanda

sonraLarI daha da bir şirin haL aLdI

Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    şimdi bu motorların elektrikle çalışanları var. 400-450 TL civarındaydı yanılmıyorsam. Her bisiklete kolayca monte edilebiliyor ve tek aküsü şarj edilerek 80 km çivarında yol yapabiliyormuşdüz yolda tek kişi 50 km civarında hıza ulaşılabiliyormuş

Motosikleti
    honda dylan
    guzelmıs gercekten.

Motosikleti
    mondi 150MC
    cok guzel hala kullanan varmıdır acaba

ilk sayfadaki motorlardan bizde var 2 tane çalışır vaziyette..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler