Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 yıllık aradan sonra tekrar motorlanmak ve bunu da nakedden sonra WR250R ile yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Merhaba, bayağı da zaman geçmiş yazmayalı, alamayalı. Naked ile devam eden çizgim sonunda WR250R ile devam edecek. Tabi Allah kısmet ederse 2. makina olarak alırım bir naked ama Mert kardeşimin dediği gibide sanırım bu 4 silindir olur.
    Yeni motorumu Tuna otomotiv Maltepeden aldım, çünkü orada bulabildim. Kaan beye buradan teşekkürler, ilgilendiği için.
    Niye WR diye soracak olan olursa tamamen zevk meselesi. KLX belki daha sağlam ve iyidir. Belki arkadan kovalayacaktır ama daha önce de demiştim KLX alıp WR de aklım kalır diye tercihimi yaptım. Hergün dağ bayır mı dolaşacağım, hayır. Siteden Mert Kardeşim bilir. Evlendik, çocuklandık vakit kalmadı. Ayda yılda bir ufak çaplı orman yada patika yola girersem ne mutlu bana. 2 daha verip MT-07 alabilirmiydik (eski nakedçi olarak) elbette ama devilli GSR 600 den sonra MT-07 olmayacaktır ve artık sürat sanki bize göre değildir. En azından kullandığımız döneme göre. İstanbulda her geçen gün trafik giderek artmak da, insanlar çılgın gibi araç kullanmakta, acemileri vs saymıyorum bile. Tuna otomotive Cevizlibağdan FZ1 ile gittik geldik ama bize sorun. İstanbul bu anlamda artık bence daha da tehlikeli. Sürekli trafikteki arkadaşlarımı Allah korusun.
    Umarım WR250R için hakkımızda hayırlısı olur. Herkesin gönlüne göre olmasını dilerim. Murat
    babaçi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hocam yanılmıyorsam siz geçen seneden beri WR250R ariyorsunuz,
    Anlaşılan daha yeni buldunuz

Hayırlı uğurlu olsun,
    Tekrar hoşgeldiniz.

ilkerakdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF 125 R MAT GRi '14
    Hayırlı uğurlu olsun.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Sinanaksu doğru hatırlıyorsunuz. Hatta WR den vazgeçip tenere için yamaha baydara kapora gönderdim. Motor gelmediğinden 1 ay sonra kaporamı iade ettiler. Yamahanın stok işi bence çok saçma. Gelse satılır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

İyi dilekleriniz için teşekkürler Arkadaşlar.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)