Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Inazuma Yalan Oldu :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu teoride doğru...borça yaşamak da zor...hayatım borc ödemekle geçti ama nereye kadar abi..biraz yiyelim değil mi...rüyanda beni görmen hayr alamet değil ama...

seni duyan da" Mete Bodrum da beach Clup kapatmış, sabah uyandığında yanında yatanı tanımıyon" zannedecek,
    Olum senin"yaşamak "dediğin bir buçuk bilemedin iki porsiyon köfte yemek bi de CBF e yağ eklemek.
    Yaşamak o değil be koçum.
    cepte üç kuruş varken bile mutlu olmak,yarım ekmek icindeki elli gram peynir iki dilim domatesten kebab keyfi alabilmek ,iki çay icip bir su kıyısında, sevdiceğin elini tutabilmek ve ümitle bakabilmek geleceğe.
    Yaşamak bu.
    öteki türlüsü zaman geçirmek bildiğin,zamanın bizi öldürmesine izin vermek sadece.
    Samet Ağır, mete_han, htmetin ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Fürek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu teoride doğru...borça yaşamak da zor...hayatım borc ödemekle geçti ama nereye kadar abi..biraz yiyelim değil mi...rüyanda beni görmen hayr alamet değil ama....
    Ne aldın olm... Ev mi aldın işmi kurdun...
    Şu yaşına geldin bir kıçıkırık cbf var bildiğim...
    Hep yedin paraları..
    Hiç birikim yapmadın değilmi...
    Üstüne üstlük bi de borç yedin...

İşin zor olm...
    Babadan dededen bişey kalmayacaksa emekli olana kadar sürünürsün lan...
    mete_han bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep yedin paraları..

İşin zor olm...
    borca girmeden de maaşla mal sahibi olunmuyor ama.

bu arada aklım gelmişken zaten ötv si ve faturası yatırılmamış motor senin değildir. alırken satmaya niyetli olduğu belliymiş aganın.

güzel mantık zeki adam. şimdi birine dese ver inazumayı 2 gün bineyim bakayım bana uygun mu? kimse vermez abime. (ben olsam bende vermem emanet neticede)

ama baktı matör borca değecek keyif vermiyor.

ben isterimki metehan reiz en güzeline binsin.
    mete_han bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana cevabını neden koyu yazdın lem pandoş..ondan korktum şimdi ha...

yolda molda karşılaşırız,milletin içinde sarılmıcan di mi....
    sana öyle bi sarılcam ki bebeğim aradan ne güneş ışığı ne hava geçemeyecek et ete değecek yani...ama sen istedin bunu dimi söyle...içinde hissetmene ramak kalacak sevgimi...

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni duyan da" Mete Bodrum da beach Clup kapatmış, sabah uyandığında yanında yatanı tanımıyon" zannedecek,
    Olum senin"yaşamak "dediğin bir buçuk bilemedin iki porsiyon köfte yemek bi de CBF e yağ eklemek.
    Yaşamak o değil be koçum.
    cepte üç kuruş varken bile mutlu olmak,yarım ekmek icindeki elli gram peynir iki dilim domatesten kebab keyfi alabilmek ,iki çay icip bir su kıyısında, sevdiceğin elini tutabilmek ve ümitle bakabilmek geleceğe.
    Yaşamak bu.
    öteki türlüsü zaman geçirmek bildiğin,zamanın bizi öldürmesine izin vermek sadece.

beni anlatıyosun abi inan...ben kendi iç dünyasında barışı yakalamış biriyim...insan kırma huyum olmasın nambır vanım diyebilirim..kendimide severim...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep yedin paraları..

İşin zor olm...

şimdi Savaş Abi ve Alper mesajlarınızı okuyun hayata baktığınız açıları görün...alp ayusu para mal mülk derken Savaş Abi maneviyatdan güzelliğinden bahsediyor...

şimdi soruyorum kim gitsin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mete abi hanımı çoktan razı ettimde, biraz vakit lazım bi kaç ay. Tamam 11 bin lira ağır gelebilir ama aldık diyelim, motor konusunda sıkıntı yaşarmıyım? 14 bine r1 almıştım 2002 model. 3-4 ay kullandım. Sürüş tarzı. Konfor sıfır. 20 km kullanıp indimde her tarafım zangır zangır titriyodu. Heryerim ağrıyodu. 12.5 ğa zararına sattık. Bu inazumayı konfor açısından iyi olduğu için düşünmüstüm ben.
    mete_han bunu beğendi.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    sloganı sevdim. "cbf candır ınazuma badılcandır..."
    blueway2 ve mete_han bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu arada aklım gelmişken zaten ötv si ve faturası yatırılmamış motor senin değildir. alırken satmaya niyetli olduğu belliymiş aganın.

güzel mantık zeki adam. şimdi birine dese ver inazumayı 2 gün bineyim bakayım bana uygun mu? kimse vermez abime. (ben olsam bende vermem emanet neticede)

mustafamm gariptir ama olay şöyle oldu..cuma günü motoru almaya gittim...vergi dairesi sistem arızalı..ötv yatamadı..malı irsaliye ile aldım..pazartesi gittim sabah adamlar kaçta geldi biliyomusun sabah 11 de...noluyo falan diye atarlancakken meğer servisde benim motoru hazırlayan genc çocuk vefat etmiş cenaze varmış bir gün önce...çocukla bayağı şakalaştım...çocuk e5 de kazada ölmüş..herkes şokta tabi pazartesi elemanlar patron dahi şok vaziyetindeydi..yine fatura kestirmedim adamların kafalar Leyla yani..nöbetten izib almıştım..boşver dedim hallederiz sonra..pazartesi akşamı bu malum 2 motoru balkona çalışması yaptım...bele ağrı girdi..ve o eski arı ..o beni korkuan ağrı...ve yusuflamaya başladım ulan bu motoru aldık ama mutluymui gibi yağpamam oynayamam ben kendime yapamam bunu...mutsuzum...e dostlar benim adıma çoktan sevinmiş...derken ben müşteri aramaya başladım...ilk ınazuma topacına bişey yazamama sebebi aslında buydu...madem sahte olacak niye yazayım dimi..

ben bilirim mustafa kendine ne isterse banada onu ister..kardeşimsin...inanmayacaksın ama aslında ben seri 200 lük bir scooter istiyorum..hd 200 olur joyrıde olur...geniş lastik olsunda gerisi önemli değil...bundan sonra alırsam 200 lük skuter alırım aga ...eminim...pcx hataydı...

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi hanımı çoktan razı ettimde, biraz vakit lazım bi kaç ay. Tamam 11 bin lira ağır gelebilir ama aldık diyelim, motor konusunda sıkıntı yaşarmıyım? 14 bine r1 almıştım 2002 model. 3-4 ay kullandım. Sürüş tarzı. Konfor sıfır. 20 km kullanıp indimde her tarafım zangır zangır titriyodu. Heryerim ağrıyodu. 12.5 ğa zararına sattık. Bu inazumayı konfor açısından iyi olduğu için düşünmüstüm ben.

yaşamazsın diyebilmem için konuya hakim olmam lazım aga...ama er 6 n kullanmı adam er6 nden daha güzel dedi her noktasına bayıldı...resmen aşık oldu ınazumaya sattığım arkadaş..idareten pcx kullanıyordu...ama şimdi makinasına binmeye bakmaya doyamıyor...ve bu arkadaşım kolay kolay makina beğenmez...

konfor ararsan muhteşem bir makna...bak ınazuma türkiye sayfası var bi üye olistersen sayfa sahibide yalovalı serdar abi motoseyyah...

ha bir detay daha var...abicim depo benim alet edevatı çok sıkıştırıyordu...demedi demeyin...yani geriye kendimi atsam olmuyor...öne illaki yığılıyoruz...
    satoyama ve Yanagisawa bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam sağol ganga. Bakalım hayırlısı. Eninde sonunda alacam bi 250 lik. Ama ne zaman alırım bilemem.
    mete_han bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    200cc scooterin kralı açık ara scarabeo dur (almadan önce de söylerdim) ama sana gelmez abi kaza yapmadıkça hiç masrafı yok.
    mete_han bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reis,bek güzel olmuş isabet olmuş sensiz cbf düşünülemez,sen inazumaya kavuştuğun ilk gün cbf'i sattın ama o seni satmadı kapıda bekliyor.
    mete_han ve polo34 bunu beğendiler.

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    şekerim maliye kargo evrakında ne yazıyora bakmaz ki..hehe... malın irsaliyesi nerde..malın faturası nerde..saklıcan aga resmi olarak en az 10 yıl ..en azından talep edildiğinde göstermen gerekir..haydi canım..haydi şekerim...eski muhasebecilerden kim kaldı be...tepetaklak gidersin valla... vergilendirilmemiş hediye kutsal olamaz..ama bir köfteni yersem görmem dabi bunu...arpaya bakarım ben...we are the arpa ..
    Hiç yakışıyor mu senin gibi saygıdeğer bir akidişe Tüm ürünlerin faturası bende mevcut yalnız ne yapacaz aga o zaman

Antalya da müsafirim ol her türlü köfteyide yersin kebabıda aga
    mete_han bunu beğendi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Naked motosikletlerin genel sorunu ön takımları sıkıştırıyor nımıssızlar
    mete_han bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ben bişey istemedim..sadece söylediklerini hatırlattım..o kadder...

olm 130 kg ile benim atletik kaslı üçgen vücudumu ezip beni nefessiz bırakmak niyetindeysen gel vazgeç..ben daha hızlıyım...
    mete_han bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Sağlık olsun Metehan baba daha iyilerini daha sıkıntısız alırsın inşallah...
    mete_han bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Onu diyom ya işte...
    Şimdiye kadar borç ödedim diyo...

Lan yumuşak panda....
    İç huzur için insanın biraz malı mülkü olması lazım...
    Hani derler soğan ekmek yerim mutlu olayım....
    İnanma...
    3 gün soğan yersin 4. gün yanına peynir ararsın...
    1 ay sonra bakmışsın ki sofrada pastırmasından çemenine herşey olur...

İnsanoğlu bu...
    Hiç memnuniyeti bitmez...
    Ahanda buraya yazıyorum...
    Gidip cbf500 almazsa ben bişey bilmiyom....
    mete_han bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    bi Ataşehire gaden gidip geleyim...15 Ağustosa kadar izinliyim ya la ... dostlarıma tek tek yazarım ben...

Özellikle Samet Abiye özel kitleyecem...Hurdaaacııı aleyymonnncuuu Samet Çavuşa kitleyesim var...döşemecii geldiii haaanım yapıcam ona ben...

doğru söyleyeni dokuz köyden kovan metoşşşş , ver len o elindeki şekeri hepsini ben yiyecem diye rest çeken,korkutarak şekeri adamın elinden alıp yutan metoşşşş

yüzme bilmeyen ama kavağa çıkan metoşşş metoşşşşşş samedin kopyaladıklarını gördüm bir an unutmuştum , sahi gelmeyene ne diyoduk duyamadımmm
    mete_han ve htmetin bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    nerdesin be kanka?? adam beni tehtid edip duruyor burda...
    mete_han bunu beğendi.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tum ictenlikle soyledim ondandir
    mete_han bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sana öyle bi sarılcam ki bebeğim aradan ne güneş ışığı ne hava geçemeyecek et ete değecek yani...ama sen istedin bunu dimi söyle...içinde hissetmene ramak kalacak sevgimi...
    ...
    Olum ne adamsın ? nası bişeysin ?
    burada zekası on yaşında yetişkinler var"ilk motorum hayabusa olacak" diyen,o yarım gramlık aklı perişan etmeye hakkın yok !

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

ha bir detay daha var...abicim depo benim alet edevatı çok sıkıştırıyordu...demedi demeyin...yani geriye kendimi atsam olmuyor...öne illaki yığılıyoruz...
    kime reklam yapıyor olum ?
    Git Suzuki'ye bul orda bi japon,"benim neslimin geleceğiyle niye oynuyonuz"? diye hesap sor,gerekirse çıkar göster sorunu
    Alırken motorun üzerine oturmadın mı? üzerine oturunca bir iki sürtünür insan,"seksi motor" deyince görseli mi anlıyon zurnacı ?
    seksi motor, seks hayatını köreltmeyen motordur.
    dreamkiller, mete_han, egelim 43 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    maaşa biraz daha zam lazım metehan kardeşim.bunu bakımı var kazası belası var.
    mete_han bunu beğendi.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)