Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Inazuma Yalan Oldu :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 konuk ne la . Gizli hayranlarındamı var.
    Yoksa net cafe lobisimi.
    Cafeyi kapatıp tüm pclerde bu konuyumu açtın ne yaptın.
    Pis darbeci mason lobiciği.
    Seviliyoruz be Eyüpcüm..sen bilmezsin..kıskanc pis herif...

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkatten sen değilde o senden kurtuldu hayırlısı oldu

galiba öyle oldu biraz...birde bu rodaj evresi çıldırtıyor aga...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hatırlarsan sana bısey yazmıstım.üzerine hafif bişeyler alıp 90 derece egilmişşin dedım sana....anlasılmadı o gunlerde.sonrada dedımkı;başgan arpa parasından arta kalan var dıye....olmadı gene.
    ne dıyım başgan...bizim lafımız gecmedı sana....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar malumunuz ınazumayı aldık 10 gün oldu...bu arada cebefe henüz satılmamıştı...2 motorla başbaşa kaldık...neyse cebefe satılsaydı bir an önce sıkıntı yoktu...el mahkum motora adapte olacaktım...

ama parasızlıktan plakayıda çıkaramadım gezemiyorum da...motor bana ben motora bakıp duruyorduk...garaj balkonumda 1 motorluk yer var cbf dışarda kaldı...geçen pazartesi iki motoru balkona sıkıştırayım dedim beli zorladım...eski fıtık başlangıcı ağrılarım nüksetti yine emarlar falan kıvranmaya başladım...daha yeni yeni toparladım diyebilirim...Allah düşmanıma vermesin yani o bel ağrısını...zaten 2011 de bu husus da dikkatli olmam konusunda doktor uyarmıştı...o zamanlarda yine böyle perişan olmuştum...düşün yani ayakta belin sana btıyor veya düz yatamıyorsun...neyse ben yine stres oldum...motorun daha faturası kesilmemişti...birkaç arkadaşıma yoklama çektim...baktım olmadı...geçen pazar MT den bir arkadaşım bana geldi ben onun makinaya o benim makinaya bindi...ve beklenen son...beğendi..çok sevdiğim güvendiğim de bir arkadaş...bugün faturasını kestirdim ötvsi yattı...motorunu teslim ettim Sahrayı Cedidde...ve bu kadar olur arkadaşım pcxini bu öğlen satıyor motorsuz kalıyor ben ayağına makinayı teslim ediyorum...hatta plakasınıda ben çıkarıcam yarın Ataşehirde olucam yıllık izindeyim bu arada...

gördüm tattım yaşadım...zararım 3 kez benzin almıştım 20+30+20 70 lira oldu gezdim dolandım ınazumaya dedğdi popomuz...bir dertten kurtuldum diyorum..çok stres yaptım arkadaşlar..motor 200 kilo...ben alışmışım oyuncak gibi motoru piskilet gibi oynamaya...bu motor bana 1 kumaş fazla geldi itiraf ediyorum...

tekrar cebefeme kavuştum diyim...Mevlam eşşeğimi kaybetmeden buldurdu...daha bi kıymetlendi...

alakanız için teşekkürler...şu an o kadar mutluyum ki..arkadaş son anda vazgeçermi diye hafta sonum geçmedi ...

valla kurtuldum Allaha şükürler olsun... bir daha fantastik işler mi...tövbe...

11 binlik motor bana göre değilmiş abiler...bu stresi kaldıramadım...bekci parcasıyız aga neyime benim Suzukı...

çok yüklenmeyin ya la..yaptık bi hıyarlık işte ...taaam vurmayın artık...

.
    carrefour un yanındakı baus tan bır tane kazma sapı alıp bekleyecem alt gecıtte...karsıdan goreyım yanlız..asılcam belıne belıne alıcam fıtıkını ordan..dovecem essekte gelmeyecek sudan.
    sen bızım lafımızı tamama tutmuyonmu başgan....
    cok kızdım yemınle....
    mete_han ve satoyama bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Inazuma senin baldırının tüyü olsun. Hülooooğ.
    Ne yapalım sağlık olsun. İleride çok daha iyilerine binersin inşallah.
    Hayırlısı olsun.
    mete_han bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    materyalist olmamak lazım motoru olmayan hiç alamayan ne yapsın. Halimize şükür
    Uzun zamandır görüyorum sitede yazılarını evladımın yüzüne bakamıyorum demişsin içim şişti ağlayacaktım yemin ederim.
    Allah huzur mutluluk sağlık versin bel ağrısı vermesin Ha bide Goldwing versin

Gözün aydın babacım
    mete_han bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Seviliyoruz be Eyüpcüm..sen bilmezsin..kıskanc pis herif...

galiba öyle oldu biraz...birde bu rodaj evresi çıldırtıyor aga...
    Ne sevilmesi be . ADamlar sana nasıl gıcıksa forumdan çıkış yapıp öyle okuyorlar içeride görünmemek için.
    Bıyık altından da gülümsüyorlardır şarapsızlar.
    mete_han bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Hakkınızda hayırlısı olsun demek düşer bana ...
    mete_han bunu beğendi.

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    abi vallahi neden sattığını anlamadım geçmiş olsun fıtık yüzünden mi sattın.
    yoksa 11binlik borç altına girincemi kaldıramadın sattın :/

Motosikleti
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırlarsan sana bısey yazmıstım.üzerine hafif bişeyler alıp 90 derece egilmişşin dedım sana....anlasılmadı o gunlerde.sonrada dedımkı;başgan arpa parasından arta kalan var dıye....olmadı gene.
    ne dıyım başgan...bizim lafımız gecmedı sana....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

carrefour un yanındakı baus tan bır tane kazma sapı alıp bekleyecem alt gecıtte...karsıdan goreyım yanlız..asılcam belıne belıne alıcam fıtıkını ordan..dovecem essekte gelmeyecek sudan.
    sen bızım lafımızı tamama tutmuyonmu başgan....
    cok kızdım yemınle....
    Mutlucum sen demiştin aga bana üç vakte kadar bişey var diye...birde ahın dokundu belki...iki matorum var diye nazar mı ettin lan yoksa zubizaretta...

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inazuma senin baldırının tüyü olsun. Hülooooğ.
    Ne yapalım sağlık olsun. İleride çok daha iyilerine binersin inşallah.
    Hayırlısı olsun.

aga öyle deme bu zamanda mal canın yongası motor 10 günün 9 günü yattı iyimi... 190 kmde verdim gitti...

Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    materyalist olmamak lazım motoru olmayan hiç alamayan ne yapsın. Halimize şükür
    Uzun zamandır görüyorum sitede yazılarını evladımın yüzüne bakamıyorum demişsin içim şişti ağlayacaktım yemin ederim.
    Allah huzur mutluluk sağlık versin bel ağrısı vermesin Ha bide Goldwing versin

Gözün aydın babacım

Aga bizim ederimiz belli..o motor devrilse afbuyur .ıçtım...hanımda gücendi biraz...babamda postayı koydu...ayıp sana dedi...yani resmen küsüyorlar bizimkilerin öyle huyları var..duman ediyorlar...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne sevilmesi be . ADamlar sana nasıl gıcıksa forumdan çıkış yapıp öyle okuyorlar içeride görünmemek için.
    Bıyık altından da gülümsüyorlardır şarapsızlar.
    ya sığdırası gelior ya öpesi kıvamı yani...

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkınızda hayırlısı olsun demek düşer bana ...

amin bekocan...

Alıntı motorcrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi vallahi neden sattığını anlamadım geçmiş olsun fıtık yüzünden mi sattın.
    yoksa 11binlik borç altına girincemi kaldıramadın sattın :/
    dostum ben güvenlik görevlisiyim...düşünmek için çok boş zamanı olan bir adam diye düşün...11 bin liralık borc değil aslında cbf satılırdı 4 bin onu düş 7000 lira öderdim 416 lira taksitleydi zaten...ama o bile gereksiz geldi...ilerde yağı suyu bakımı zart zurt derken..koruma demiri ve plaka için sırf 750 lira daha gerekliydi...bak şimdi bayramdan sonra tatile çıkıcam...ne güzel bişey...

fıtık mevzusu ise kronik sorunum motoru çıkarır sokarken balkonuma milim milim çıkartma stresi gerdi biraz...
    motorcrus bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    bel ağrısıni bizzat iyi bilirim 45 kiloluk adam 50 kiloluk un çuvalını zort diye kaldırırsa zıçmaya bile oturamazsın değil düz uzanıp yatmak geçmiş olsun , lakin dur daha söyleyeceklerim bitmedi !

olm yüzme bilmezssin kavağa çıkarsın , bu işler hesap kitap işi gerçii nasip olada inazuma olaydı iyiydi , bunun plakasını saymıyorum, yağ bakımı, yedek parçası kılı tüyü, cbf ile kıyaslayacak kadar bilinçsiz olduğunu düşünmek bile istemiyorum

eğer motor alyorum diye bir konu daha açarsan paslı mermileri sıkacam topuklarına habarın ola , hele bi aç ciddimiyim şaka mı yapıyorum görürsün
    mete_han ve satoyama bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bel ağrısıni bizzat iyi bilirim 45 kiloluk adam 50 kiloluk un çuvalını zort diye kaldırırsa zıçmaya bile oturamazsın değil düz uzanıp yatmak geçmiş olsun , lakin dur daha söyleyeceklerim bitmedi !

olm yüzme bilmezssin kavağa çıkarsın , bu işler hesap kitap işi gerçii nasip olada inazuma olaydı iyiydi , bunun plakasını saymıyorum, yağ bakımı, yedek parçası kılı tüyü, cbf ile kıyaslayacak kadar bilinçsiz olduğunu düşünmek bile istemiyorum

eğer motor alyorum diye bir konu daha açarsan paslı mermileri sıkacam topuklarına habarın ola , hele bi aç ciddimiyim şaka mı yapıyorum görürsün

başkan dönemsel bu olaylar bilirsin..elindekinin kıymetini bilemezsin bazen...artık terfi etmek gerektiğini hissedersin...ama o makama ait olmadığını anlarsın...ayyuka çıkar...sana hissettirirler...arkadaşım küçük tip koruma demiri ister aga...selamlar..şimdi gönül rahatlığıyla Karamürselime gelicem İrfanımı öpüp koklıycam daha ne olsun lan dingil kamil...

bide noldu biliyonuz mu...ilk servis de bi 20 lik benzin kattık...sonra eve vardım bi 30 liralık daha sonra baktım 170 km de tek çızığa indi... ananı avradını dedim noluyo falan..meğer tek çızıkta yanma sönmede 4 litre 100-110 daha gider imiş...ama ben cebefenin o günlerde kıymetini anladım...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaa bende büyük motora heves ettim aldım kullandim merakımı giderdim sattım bir orası bozuldu 1400 tl bir burası bozuldu 550 tl büyük motormu katiyen almam

bir zarar yok merakını gidermişin

Motosikleti
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa bende büyük motora heves ettim aldım kullandim merakımı giderdim sattım bir orası bozuldu 1400 tl bir burası bozuldu 550 tl büyük motormu katiyen almam

bir zarar yok merakını gidermişin
    Erkin Abi senin xcıtıng 500 sevdası gibi...bu işler şöyle bişey..ben gitmem de hani pavyona gidersin ya rda kosnomatrisler sana özel mumale çeker sende havaya girersin..işte öyle bişey...bu iş böyle..pavyon sevdası gibi..yaşadığın orda olacak...sonra kendi hayatına döncen...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    başkan dönemsel bu olaylar bilirsin..elindekinin kıymetini bilemezsin bazen...artık terfi etmek gerektiğini hissedersin...ama o makama ait olmadığını anlarsın...ayyuka çıkar...sana hissettirirler...arkadaşım küçük tip koruma demiri ister aga...selamlar..şimdi gönül rahatlığıyla Karamürselime gelicem İrfanımı öpüp koklıycam daha ne olsun lan dingil kamil...

bide noldu biliyonuz mu...ilk servis de bi 20 lik benzin kattık...sonra eve vardım bi 30 liralık daha sonra baktım 170 km de tek çızığa indi... ananı avradını dedim noluyo falan..meğer tek çızıkta yanma sönmede 4 litre 100-110 daha gider imiş...ama ben cebefenin o günlerde kıymetini anladım...

la olm anlıyorumda , haybeye atraksiyon yapıyon susak senin gibi heveslenmiyormuyum zannediyon ? kaç tane kımıl kımıl janjanlı inazuma geçti elimden , hiçmi salya sümük bakıp iç geçirmedim zannediyon ! yağ gibi gidişinin yanında yatırdığında başına gelecekleri hiçmi düşünmüyon , her güzelliğin bir bedeli var
    o değil adamı bi sevindiriyon bi canını sıkıyon bu duruma uyuz oluyom , gel buraya seni cbf ye bi zincirleyeyim okyup üfleyeyimde kapatayım bütün yüksek cc kısmetlerini

git şimdi cbf nden özür dile al gönlünü hadi naşşşş
    -TAN- bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la olm anlıyorumda , haybeye atraksiyon yapıyon susak senin gibi heveslenmiyormuyum zannediyon ? kaç tane kımıl kımıl janjanlı inazuma geçti elimden , hiçmi salya sümük bakıp iç geçirmedim zannediyon ! yağ gibi gidişinin yanında yatırdığında başına gelecekleri hiçmi düşünmüyon , her güzelliğin bir bedeli var
    o değil adamı bi sevindiriyon bi canını sıkıyon bu duruma uyuz oluyom , gel buraya seni cbf ye bi zincirleyeyim okyup üfleyeyimde kapatayım bütün yüksek cc kısmetlerini

git şimdi cbf nden özür dile al gönlünü hadi naşşşş
    cebefe şimdi Abdurrahman Çelebi... aga senin hesap kitap işlerin farklı..elindeki tezgahı malzemeyi arabayı satsan ev alırsın ama sevdan başka... uçayım kaçayımdasın...yeni yeni zekanı hobi için değil de üçbeş yoluna bakmak için kullanmaya başladın...

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Sağlık olsun abiciğim, sana motosiklet mi yok
    mete_han bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun motor gelir gider sağlık daha önemli
    sağlıklı ol motor gelir
    aynen öyle ..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlık olsun abiciğim, sana motosiklet mi yok

hani sözlünden nişanlından manitandan ayrılırsın ya..kankan gelir ve sana der ki sana kız mı yok falan onun gibi oldu...

ramço öperim..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Dediydim ben sana....

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediydim ben sana....
    ulan sırf saa bunu yazdırmamak için böğrüme taş basardım ..
    fz6_fazer bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ulan sırf saa bunu yazdırmamak için böğrüme taş basardım ..
    Ee... Şimdi nerene basıcaz?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)