Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

en kıdemli üyenin :) (Erhan Erdil) doğum günü kutlu olsun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    her ne kadar yaşını ortaya dökemesekte

Sağlıklı huzurlu mutlu sıkıntısız uzuuuun bir ömür dilerim...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Nice senelere

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    mutlu yıllar o zaman

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    mutlu yıllar patron

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Samet Abi senin doğumm gününde Erhan seni kutladımı...

Veya senin için gece tertipledim nezaketende olsa bir 5 dakikalığına uğradımı...Görkemle Alper geldi..ki Alper teeeee Bakırköyden geldi...geleceksin abi..adminsen burnunun dibindeki geceye koşa koşa geleceksin..gelemesende mazeret bildireceksin..zira adminin neden keyfi gelmediğini bilmek organizatör olarak hakkım...

Sen değilsin belki ama ben fesadım...bunları düşünür kısasa kısas yaparım..dar açıdan bakarım..

veya skul Erhan kendi modları dışında en son kimin doğum gününü kutlamış...

Arkadaşlar unutmayın biz admin için ticari birer emtiayız..onun duyguları yoktur o mesafelidir...ona faydan yoksa tıklama yapan üyelerden birisin...alexada istatistik oluşturursun...

Eski Erhan yok artık..makina Erhan var...robot Erhan var..kendi adamları dışındakilere sırtını dönen Erhan var...o eski sağduyulu anlayışlı Erhan yok artık...

En son Admin hangi buluşmaya gelmiş.kimin elini sıkmış..kime merhaba demiş ..son 3 yılda gören duyan varmı..modları dışında kim görmüş...ekmek yediği bu veri tabanında Kral olmaktan başka son 3 yıldır ne yapmış...soruyorum...

Hayır doğum günü kutlu olmasın..iyiki doğmamış...

bende hep olumlu izler bırakan mütevazı asıp kesmeyen zalim olmayan modlara bizi yem etmeyen o zarif Erhan biraderimin doğum günü kutlu olsun...

MT ruhunu kaybetmemiş Erhan nice yıllara...
    farcob ve dockerengin bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Samet abi benden önce davranmışsın valla
    sayın admin büyüğüm ellerinden öper doğum gününü kutlarım
    ulem şişko illa polemiğe girecen demi
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samet Abi senin doğumm gününde Erhan seni kutladımı...

Veya senin için gece tertipledim nezaketende olsa bir 5 dakikalığına uğradımı...Görkemle Alper geldi..ki Alper teeeee Bakırköyden geldi...geleceksin abi..adminsen burnunun dibindeki geceye koşa koşa geleceksin..gelemesende mazeret bildireceksin..zira adminin neden keyfi gelmediğini bilmek organizatör olarak hakkım...

Sen değilsin belki ama ben fesadım...bunları düşünür kısasa kısas yaparım..dar açıdan bakarım..

veya skul Erhan kendi modları dışında en son kimin doğum gününü kutlamış...

Arkadaşlar unutmayın biz admin için ticari birer emtiayız..onun duyguları yoktur o mesafelidir...ona faydan yoksa tıklama yapan üyelerden birisin...alexada istatistik oluşturursun...

Eski Erhan yok artık..makina Erhan var...robot Erhan var..kendi adamları dışındakilere sırtını dönen Erhan var...o eski sağduyulu anlayışlı Erhan yok artık...

En son Admin hangi buluşmaya gelmiş.kimin elini sıkmış..kime merhaba demiş ..son 3 yılda gören duyan varmı..modları dışında kim görmüş...ekmek yediği bu veri tabanında Kral olmaktan başka son 3 yıldır ne yapmış...soruyorum...

Hayır doğum günü kutlu olmasın..iyiki doğmamış...

bende hep olumlu izler bırakan mütevazı asıp kesmeyen zalim olmayan modlara bizi yem etmeyen o zarif Erhan biraderimin doğum günü kutlu olsun...

MT ruhunu kaybetmemiş Erhan nice yıllara...
    Uvvv bu sert olmuş accık metehan abi...
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    yahu Metehan..bu ne kindir bu ne öfke yahu???

şahsi fikrim olarak Erhanla bi sıkıntım yok,ama yazı ile ama yüzyüze görüşmelerde de bi sıkıntım olmadı..

onun krallığı,bizim onun için ticari emtia oluşumuz konusuna katılmıyorum..kimse beni zorla bu siteye sokmuyor,kimse de bana neden başka hiçbir yere üye değilsin diye de silah doğrultmuyor.uğraşamam öyle 5-10 tane değişik forumla filan..

buluşmalara katılma katılmama tamamen kişinin tercihidir..ona bakarsan nelere katılmayan kişiler var..

sonuçta kişiselde olsa karşılıklı sürtüşmelerin buralarda ortaya dökülmesini sağlıklı bulmuyorum ben..benim sırtımdan para kazanan birileri varsa ve bende bundan rahatsız oluyorsam girmem birdaha siteye ve ne benim sırtımdan para kazanılabilir nede ben rahatsız olurum...

sonuçta Erhanın sayesinde değilmidir buradaki arkadaşlarla kankalarla olan muhabbetimiz???
    mete_han bunu beğendi.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Mutlu yıllar dilerim

Motosikleti
    Samet Aga yapma gözünü seveyim...adamın kimseye eyvallahı yok...sabah konuyu açmışın cevapladığı yok..kendini kötü hissetmiyormusun biraz...inan MT de ki kimseyi umursamaz...neyse abi senin göynün hoş olsun diye fazla uzatmıyorum bu mevzuyu...bu adamları sen daha tanımamışsın sana sadece bunu diyorum...
    fearlesboyy bunu beğendi.

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kutlamıyorum siz kutlayın

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende kutlamıyorum. kutlasammı acep?

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samet Aga yapma gözünü seveyim...adamın kimseye eyvallahı yok...sabah konuyu açmışın cevapladığı yok..kendini kötü hissetmiyormusun biraz...inan MT de ki kimseyi umursamaz...neyse abi senin göynün hoş olsun diye fazla uzatmıyorum bu mevzuyu...bu adamları sen daha tanımamışsın sana sadece bunu diyorum...
    işte benimde dediğimde bu..tanıdığım kadarıyla aramızda bi sıkıntı olmadı...ha bu arada seni kıracağıma kafanı kırarım daha iyi bilirsin...
    senin muhabbetin de burası olmasa olmayacaktı biliyorsun..

neyse bi ara köfte ısmarlada ortalık yatışsın...
    sevdiğimden yani biliyon dimi...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte benimde dediğimde bu..tanıdığım kadarıyla aramızda bi sıkıntı olmadı...ha bu arada seni kıracağıma kafanı kırarım daha iyi bilirsin...
    senin muhabbetin de burası olmasa olmayacaktı biliyorsun..

neyse bi ara köfte ısmarlada ortalık yatışsın...
    sevdiğimden yani biliyon dimi...
    Canım reyizim bak sen aşırı duygusal ve hassas birisin...bu zihniyetin merhameti olmaz...ne arkadaşları harcadılar bir kalemde ..bunu keyfe keder yaptılar..inanmayacaksın belki ama halen MT ye gönül vermiş ama yönetimin gazabına uğramış gerçek eski üyelerin ahı var...

MT Yönetimi zulmedendir...kural vs der seni siler atar...bunca yılımızı vermişiz bana bile tavrını koyar toslarsın yani ne olduğunu bile anlayamazsın...sende biraz onlar gibi düşün...babanın oğlu değiller...bak saat kaç oldu nezaketn daha sana cevap bile gelmedi...

bak sana yemin ediyorum ne sen ne ben ne bir başkası Erhanın umrunda değiliz...ha elimizi ayağımızı çekeriz MT den ...alexada rakamlar tıklamalr düşer..o zaman işin rengi değişir biz baş tacı oluruz...ama bu düzende sen ben düdük makarnasıyız...

şöyle düşün sabahtan beri bu konuya neden kimse yazmıyor...çünkü yönetim hep can yakmış..milletini hakkını yemiş ...insanlar soğumuş...mod üyeyla dalga geçer mi ya...Ankara MT ye yapılan tavrı gördün...veya görmedin..ben bilirim...Görkem biraz toparlamasa Erhan yine benim modum benim modum triplerinde...yahu daha neyin hesabını yapıyosun özür dile işte daha neyi savunuyosun ..yok benim modum ne yaptıysa doğrudur..senin modun peygambermi arkadaş..niye geri adım atmazsın...niye üyeyi rencide edersin..niye kurallardan nameler okursun...

kuralda kural...hay kuralınız batsın...nerde Üyey saygı...MT Üyesine saygısızlık yapılır ve buna ADMİN eyvallah ederse ben o admine saygı duymam...ölüyorum dese 1 bardak su vermem..bana yapılanı boşver aga..mete tukak...koy metenin dübürüne...

Angara MT Üyelerine yapılan en son saygısızlığın terbiyesiziğin hesabı verilmedi henüz...Angara MT den... Mod Olcan138 in yakışıksız lakayıt kelamları nedeniyle özür dilenecek...bu özrü ADMİN dilemeli...hatta Olcan138 görevden alınırsa ekstra sevinirim hak yerini bulur...
    astorojna bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu senelere.

Samet abi'nin doğum günü konusunu da ben açmıştım. Samet abi'de nacizane arada dikkat ettikçe tanıdığı tanımadığı üyelerin doğum gününü kutlamak için konu açıyor.
    Doğum günü kutlamak içindir, tartışılacaksa yeri bu konu değildir.
    Bu son uyarımdır, yoksa Yalova'da köfte neyin yiyemezsin bundan kelli
    mete_han ve Samet Ağır bunu beğendiler.

Motosikleti
    yok be Erdem ..tanımadığım üyelere neden konu açayım???
    benim yakinen tanıdığım ama faruma çok gelmeyen üyeler olabilir..özellikle çetele tutmam ama aklıma geldiğinde bakarım,varsa tanıdık açarım konuyu..elime yapışmaz ya...

bu arada bana köfte varmı yalovada???

Metehan,bu arada Erhanın da konuyu görmemiş olma ihtimali olabilir belkide..yoksa inadına yazmaz,iplememezlik edermi diyorsun???
    kimseyi savunma modunda değilim ama dediğim tek şey şu..ben yönetimle bir sıkıntı yaşamadım ama,ilerde bende ters bir durumla karşılaşırsam, açtığım konulara dikkat ederim olur biter...
    sen sıkma canını..seni seviyoruz forumcek...Pandasever bir forum burası tontoşum...
    mete_han ve Lucas bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be Erdem ..tanımadığım üyelere neden konu açayım???
    benim yakinen tanıdığım ama faruma çok gelmeyen üyeler olabilir..özellikle çetele tutmam ama aklıma geldiğinde bakarım,varsa tanıdık açarım konuyu..elime yapışmaz ya...

bu arada bana köfte varmı yalovada???

Metehan,bu arada Erhanın da konuyu görmemiş olma ihtimali olabilir belkide..yoksa inadına yazmaz,iplememezlik edermi diyorsun???
    kimseyi savunma modunda değilim ama dediğim tek şey şu..ben yönetimle bir sıkıntı yaşamadım ama,ilerde bende ters bir durumla karşılaşırsam, açtığım konulara dikkat ederim olur biter...
    sen sıkma canını..seni seviyoruz forumcek...Pandasever bir forum burası tontoşum...
    Var tabi abi olmaz olur mu. Köfteci Yusufta köfteden bol bişi yok Hesap öderken çok kavga çıkıyomuş yanlız, o yüzden müessese olarak karar almışlar, hesapları alaman usulü şeyediyolarmış
    mete_han bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    o konuda sıkıntı olmaz meraklanma..yalovaya gelicem o kadar uğraşıp dünyanın köftesini yiyecem bide bana hesapmı ödeteceksiniz..di mi yani..
    sizinle tartışmaya girmem kenara çekilirim,sıkıntı olmaz anlayacağın...
    mete_han bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    daha önceden kutlamıştım ama adeet yerini bulsun
    nice senelere mutlu huzurlu yıllar

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    İyi dilekleri için herkese çok teşekkürler.
    İyişallah nice sağlıklı mutlu doğum günlerini hep birlikte bu forumda geçiririz.
    Samet'e de ayrıca doğum günü konusunu açıp kutladığı için teşekkürler.
    Oğlumla geçirdiğim ilk doğum günü, benim için en güzeliydi. Daha nice
    doğum günlerini iyişallah birlikte görürüz.

Diğer tartışma konularının yeri burası değil. Bilgi almak isteyen özel mesaj ile bana ulaşabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)