Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Inazuma'yı teslim aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Hayırlı ugurlu olsun
    motoseyyah bunu beğendi.
    http://www.flashokey.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Teşekkürler cümlemize kazasız belasız

Alıntı feliçita adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah.
    Teşekkürler amin..

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
    Teşekkür ederim

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi allah kaza bela veermesin
    Teşekkürler ramço bu sene artık gezilere katılabileceksin umarım

Alıntı Cgty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda kavuşmuşsunuz ,
    Farklı görünüyor , Allah kaza bela göstermesin
    Amin ..Evet şimdiye kadar kullandığım 250 liklerden olumlu yönde farklı

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullan serdar abi.. ybr 250 ile kıyaslarsak neler daha olumlu + - olayları yani daha bi heybet var o belli..+ performans çift silindir ben burdayım diyormu ilk izlenimlerini alalım
    Sedat çift silindir ve beygir gücü farkı, kendini özelliklerde düşük devirlerde "ben farklıyım" dedirtiyor.6. Vites oldukça rahatlatıyor.YBR 250 daha yakışıklı,ınazuma daha kaslı ve ağırbaşlı.EFI (3 farklı sürüş modlu) olması ayrıcalık katıyor.Yine de bazı şeyleri söylemek için çok erken

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun gözünüz aydın...
    Teşekkür ederim

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar baba resimlere haksızlık yapma,bayağı güzel çıkmışlar.:D
    Bi tur 3 lira yada 1 kutu kola

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feribota plakasız nası bindiniz büyük cesaret polis görse tuttursa ceza yazacam diye kaçamazsınız
    Aslında haklısınız normalde plakasız karayolunda gezmek yasaktır ama ....eskiden yapmış olduğum görev kimliğim (ayrıcalık olarak algılamanızı istemem) bana karşı esnek olmalarına yardımcı oluyor

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle ağız tadıyla kazasız belasız binersiniz inş.

Kullandıkça tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim
    Teşekkür ederim hepimiz ağız tadıyla kazasız belasız binelim. Rodaj ve sonrası elbette izlenimlerimi yazarım . İlk intiba:Çok eğlenceli

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun. Allah kaza bela vermesın inşallah. TR şartlarında 250cc en idealidir her zaman soylemişimdir bunu. Şimdilerde yeni motor alma arefesındeyım ve 650 düşünüyorum ve greksız oldugunu bıle bıle alcagım.
    Amin .Şu an için ben de aynı şeyi düşünüyorum 650 cc hatta 1150 cc den vazgeçip 250 cc ye döndüm

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun yorumlar bekliyoruz ilk izlenimler neler??
    Teşekkürler. İlk intiba: bu cc için harika performans ve konfor

Alıntı oguzcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Maaşallah, nazar değmesin.
    Amin teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Alıntı oguzcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Maaşallah, nazar değmesin.
    Amin teşekkürler

Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni makinanız
    Teşekkürler

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısıyla binmek nasip olsun inşallah.
    Amin,hepimiz motorlarımıza hayırlısıyla kazasız binelim

Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.Çok kalıplı ve kaliteli bir motor.Autoshowa getirmişlerdi de üzerine binmiştim.Benim gibi(1.83 90 kg)lık birine bile oldukça kalıplı geldi.600 veya 750 lik gibiydi.Kullanılan malzemenin kalitesi de çok iyi.Allah kaza bela yüzü göstermesin
    Kalitesinden kuşku yok ve kalıplı.Gemide 250 cc olduğunu duyunca çok şaşırdılar

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah , güle güle eskitin.
    Teşekkürler Eyüp kardeşim

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, canavar belli
    Teşekkürler ,

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerin düz bassın. iyi günlerde kullan
    Amin ,hepimiz iyi günlerde kullanalım

Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun
    Teşekkürler
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler...
    motoseyyah bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

güle güle kullanın..allah kaza bela vermesin...ama jübile kısmına kafam takıldı...benim bildiğim motorculuğun sonu tenere dir...tabiki benim düşüncem...sağlıcakla kal...
    motoseyyah bunu beğendi.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Türkiye şartlarında en iyi tercih hem kamyonları sollayabilirsiniz hem de benzinden tasarruf
    motoseyyah bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı uğurlu olsun abi kazasız belasız sürüşler
    motoseyyah bunu beğendi.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Honda nın yıllarca yapamadığını, ya da saçmaladığını, ta brezilyalara gidip cg125 cbf250 gibi motorlarla markayı rezil ettiğini, beceremediğini suzuki yapmış. Şimdi ben düşünüyorum da, acaba 1970 lerde motor üretmeye başlayan, dünyanın en iyi ve en büyük motor üreticisi olmakla övünen bir marka, yıllarca düşünüp taşınıp, bir şeye benzemeyen ucube vtr250 üretir ve hemen sonra üretimden kaldırır. Bir cbf250 motoru yapar, 7000 e satar, motoru alıp parçalara ayırsan, parça halinde satsan 15 bin lirayı geçer. hondanın işine aklım ermiyor.
    şimdi ben burada suzuki inazuma resimlerini gördüm, hem naked hemde racing gibi birşey bu. biraz da hornet tarzı olmuş. yani honda neden böyle şeyler yapmıyor, riske girmiyor, tüketicisine, kullanılcılarına ve hayranlarına satın almazlar diye mi güvenmiyor anlamıyorum, sıradışı olamıyorlar. bir ducati kadar olamıyor. bakın ducati kimin eleştirisinden korkmuş ta bir tarzı üretmemiş. En son çıkan modelini fuarda göstermişlerdi, hayret etmiştim bu cesaretlerine. Honda nın bu tutucu ve gelencekci tutumu oldukça, yerinde sayar. rakipleri ile sidik yarışı -ki aslında beygir yükseltme yarışıdır- bırakıp, halkçı günlerine geri dönmeli.

Konuyu açan arkadaş, çok güzel dua etmiş, amin diyorum. Allahu teala kaza bela göstermesin, güle güle kullanın. İnşallah birgün böyle adam akıllı motorlara bineceğim günler yaşlanmadan gelir. hayırlısıyla.
    djan ve ergün1968 bunu beğendiler.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda nın yıllarca yapamadığını, ya da saçmaladığını, ta brezilyalara gidip cg125 cbf250 gibi motorlarla markayı rezil ettiğini, beceremediğini suzuki yapmış. Şimdi ben düşünüyorum da, acaba 1970 lerde motor üretmeye başlayan, dünyanın en iyi ve en büyük motor üreticisi olmakla övünen bir marka, yıllarca düşünüp taşınıp, bir şeye benzemeyen ucube vtr250 üretir ve hemen sonra üretimden kaldırır. Bir cbf250 motoru yapar, 7000 e satar, motoru alıp parçalara ayırsan, parça halinde satsan 15 bin lirayı geçer. hondanın işine aklım ermiyor.
    şimdi ben burada suzuki inazuma resimlerini gördüm, hem naked hemde racing gibi birşey bu. biraz da hornet tarzı olmuş. yani honda neden böyle şeyler yapmıyor, riske girmiyor, tüketicisine, kullanılcılarına ve hayranlarına satın almazlar diye mi güvenmiyor anlamıyorum. Honda nın bu tutucu ve gelencekci tutumu oldukça, yerinde sayar. rakipleri ile sidik yarışı ki aslında beygir yükseltme yarışıdır bırakıp, halkçı günlerine geri dönmeli.
    Vtr ducatiden çalıntı olsada tasarım harikasıdır performans olarakda inazumadan daha üst düzeydir en azından kağıt üzerinde.
    Onun dışında cbf 250 yada türevleri bence de büyük hata.Bu klasmanda Honda 250 hornet var 4 silindir evlerden ırak Tabi ki gelmedi ülkemize ama gelseydi iş yapardı,hiç bir 250 cc makina da yanına yaklaşamazdı

"Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    VTR250 ÇOK GÜZEL Bİ MOTOR BENCE V Twin 30BG lik motor a sahip safkan japon malı 250cc de o kalitede motor yok bunu barkının videosundada görürsünüz
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Birer birer geliyor inazumalar heralde japonyadan veya çinden binek araba bagajında getiriyolar 1.5 senede bir araba çine git gel yapsa bile daha çok motor getirirlerdi

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Göstergeler süper olmuş.

ayrıca çift susturucu var.
    motoseyyah bunu beğendi.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Wooow cok sevdim. Kazasiz belasiz kullan dostum. Hemen incelemeye basliyorum motoru. Tercihim ktm duke 200 du fakat her an suzuki yerini alabilir aklimda. Detayli iyi ve kotu yorumlarinizi bekliyoruz. Sizin yorumlariniz alacak olan arkadaslarin fikirlerinede etki edecektir. Tekrar kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle.
    motoseyyah bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Gawa senin Allahın kitabın Japonyada mensup olduğun bi din yok mu lan .. şunun 400 lüğünü yapsan olma mı..varsa da z moto getirse olmamı...farzedelim getirdi 20 bin gaymeden satmasa olmamı..

manevi değerleri pek olmayan iki kurum Gawa ve Z Moto...biri dinsiz biri imansız...

Seyyah Başkan naptın yav..bu makina genc işi ama ... hayırlı uğurlu olsun..işe gidiyordum sana bir hayırlı olsun demeye girdim mt ye valla bak kıymetimi bil... gelsinn köftelerrrr... hadi bakam kaza belasız kullan...ama şimdi Yalova ve Çınarcık da uzaylı görmüş gibi motorun başından adam eksik olmaz...abu bu hangi marka kaç basıyo abi kaç para abi bana satsana 200 basıyomu falan sabrını zorlar bu gençlik

annanneni keseyim göstergeye bak sanırsın boıng 747...
    djan, motoseyyah ve htmetin bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın. Umarım beklediğinize değer . Sabrınıza hayran kaldığımı da söylemeden geçemeyeceğim.
    motoseyyah bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin inş bize de nasip olur
    motoseyyah bunu beğendi.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Abi hayırlı uğurlu olsun... canavar kendini belli ediyor.. en kısa zamanda görüşmek üzere....
    motoseyyah bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Hayırlı uğurlu olsun.. Allah kaza bela vermesin..
    motoseyyah bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    YAMAHA XENTER 150 (BEYAZ)
    Kazasız belasız kullanmak dileğiyle hayırlı uğurlu olsun
    motoseyyah bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    serdar abi hayırlı olsun yeni motosikletin umarım senin beklediğine değecek sağlamlık ekonomiklik ve güçtedir
    rengine zaten hiç birşey demiyorum kırmızı olsun 5 lira fazla olsun
    motoseyyah bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Abi iyi günlerde kullanın inşallah, inazuma kullanıcıları başlığı altından takip ettiğim kadarıyla, söz verilen teslim tarihi bi kaç kez ertelendiği halde yılmayarak beklediniz ve hak ettiniz. İyi günlerde, kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah. Piyasada varsa, acilen koruma demiri, orta sehpa, ihtiyacınıza göre yakışıklı bi arka çanta dan sonra, 10 numara olur diye düşünüyorum.
    motoseyyah bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)