Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Inazuma'yı teslim aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi motorunu yakından gördüm
    lakin münir abiye dedim ki abi bu motor mu iyi yoksa sym wolf mü
    oda dedi ki suzuki suzuki dir
    bende dedim abi ama 2 side aynı fiyat sanki birbirinden ne farkları vardır ki
    sonra birkaç dakika sonra seçkin ilk senin motora bindi geldi
    sonra sym ye
    ve çalışma sesi senin motorun daha sessiz di
    bende sessiz motorun daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ne kadar stabil çalışıyorsa bence o kadar kalitelidir
    şimdi bana sym si olan lolipop arkadaşlar kızabilir sen hayatında 250cc ye mi bindin diyebilir haklı lar da ama gerçekler acıdır
    suzuki yapmış sym de köte değildir ama suzuki kadar da teknoloji koyamamış BENCE
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selami43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekeri düz bassın.Allah kazasız Belasız binmek nasip etsin.Bende Bugün yatırdım parasını perşembeye nasip olursa kavuşacağım kırmızı inazumaya.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    çok yakışıklı makina...hayırlı olsun, kazasız, belasız, keyifli sürüşler dilerim üstad...bu arada renk çok güzel Kardinal Kırmızısı ismini kim bulmuş merak ediyorum

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Tekrardan hayırlı olsun. Kırmızı da benim rengim, darısı başıma darısı başıma
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    Hayırlı olsun.Kazasız zevkli sürüşler...
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi motorunu yakından gördüm
    lakin münir abiye dedim ki abi bu motor mu iyi yoksa sym wolf mü
    oda dedi ki suzuki suzuki dir
    bende dedim abi ama 2 side aynı fiyat sanki birbirinden ne farkları vardır ki
    sonra birkaç dakika sonra seçkin ilk senin motora bindi geldi
    sonra sym ye
    ve çalışma sesi senin motorun daha sessiz di
    bende sessiz motorun daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ne kadar stabil çalışıyorsa bence o kadar kalitelidir
    şimdi bana sym si olan lolipop arkadaşlar kızabilir sen hayatında 250cc ye mi bindin diyebilir haklı lar da ama gerçekler acıdır
    suzuki yapmış sym de köte değildir ama suzuki kadar da teknoloji koyamamış BENCE
    + olarak sym deki egzoz scooter egzozu gibi hiç iyi değil.
    Benim gibi orjinale sadık birisinin hiç hoşuna gitmez.
    Bu arada ben sysm ye bindim ama inizuma ya binemedim. hayır sever birinden tur istiyorum
    Normalde kimseden motor istemem, ama arkadaş şuna bir baksana nasıl motor diyenler çıkıyor, bende deniyorum. Gerçi bu dediğime ben bile inanmadım ama idare edin
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    hayırlı olsun Allah kaza beladan uzak tutsun.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Motosiklete gönül vermiş ve vazgeçemeyen birisi olarak; benim gibi başka arkadaşların istedikleri 2 tekere sahip olabilmeleri beni sevindiriyor. Motorunuz hem kaliteli (ki kalitesi zaten tartışılmaz Suzuki) hemde çok güzel görünüyor.

Bende eski bir Naked severim. Hatta imkanım olsa halen seve seve kullanırım ve arada sıra olsada kullanıyorum ama hayat şartları beni Maxi Scootercı yaptı : ). Bir sonraki motosikletim Burgman veya Xciting 500 olacak sanırım. Şu an için Maxi Scooter a 250 cc ile bir start vermek durumunda kaldım. 3,5 yaşındaki kızım tam bir 2 teker hastası olduğundan ve Naked motosikletime binemediğinden artık Maxi Scooterımın ön rüzgarlığından yolu izliyor. Her haftasonu 10-15 dakikalık trafiğe kapalı alanda gezme hakkı var ve haklarını sonuna kadar kullanıyor.

Belki ileriki zamanlarda bende sizin gibi seve seve kullanacağım yeni bir motosiklet daha alma şansını yakalarım. Kazasız, belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle ...

Kızım, ben ve kızımın isim verdiği maximiz Miskin;

Mengu16 bunu beğendi.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Biraz geç oldu,idare edin .Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)