Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

titanı sattım, salcano wolf u aldım (2.ci el)

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    17 senedir aynı motoramı binilir ya.. 2 tane daha var.. Ne gerek var..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Ahir zaman olur öyle şeyler , şaka bir yana hayırlı olsun adem güzel günlerde binesin inşallah
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun adem kardeş, fatih in motoru az çok tanınır forumdan, temiz titiz kullanıyodu bildiğim kadarıyla. alanya ya mı geldin almaya
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heh şimdi oldu işte, fotoğraflar yakıyor

Edi ile büdü, tango ve cash, michael ve kitt... tırt kalır bu ikilinin yanında, hakkaten yakışırr

Fatih arkadaşımızda salco ya bunca km çok iyi bakmış, hakkını yememek lazım

Hayırlı olsun, güzel mutlu günlerde kullanmak nasip olsun.
    ufak tefek sıkıntıları olsada temiz motor. Teşekürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya adem gardaşım titan satılır mı ?

benim c90 nı sattığım gibi
    17 yaşındaydı. Fosil olarak kalacaktı elimde ama temiz bakıyodum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahir zaman olur öyle şeyler , şaka bir yana hayırlı olsun adem güzel günlerde binesin inşallah
    zaman kötü, kolla motörü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun adem kardeş, fatih in motoru az çok tanınır forumdan, temiz titiz kullanıyodu bildiğim kadarıyla. alanya ya mı geldin almaya
    yok, fatih getiriverdi bodruma sağolsun. Teşekürler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ay yavrum poza bak sanki f800 kullanan polis servisinden be yaw
    yanlız beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum adem cim baksana motoruna benim ismimi koymuşsun

Titan48 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.

112ciyiz

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    [QUOTE=adem80;2833238 ahmet ağa nettin yahu? titanı sattıysak o kadarda kötü demedik.[/QUOTE]
    Şu anda titanın varmı hani nerde yok dur ben söyleyeyim Fatihte yani senin için bir hiç ama salcanon var sende o halde titan bir hiç -yani yok- salcano ise herşey-sahibi olduğun motor- dur Adem aga estafurullah titana bi sürçü lisanım olmadı yani
    Titan48 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

Hayirli olsun keyifli surusler dilerim, eski sahibinde iken binerdik, Motosikletin gecmisini biliyorum surucusu gayet temiz binerdi bakimlarini aksatmazdi
    Bodruma gelirsek binmemiz mumkun mu?
    Titan48 ve Acil112 bunu beğendiler.
    YAMAHA

Motosikleti
    honda titan 2000
    ozgurakman çok haklısın şahsen bnım tıtan 2001 model abımnkınden döküntü bana o salcano wolftan 2 tane bedava verseler genede değişmem titanımı suan askerdeyım askerlık bıtsın askerden sonra toparlıyacağım motorumu.. titan bı efsane hıc bır motr onun gbı olamaz...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    alim abisi bırak bu efsane işlerini düzde oynanmamış titan 100 yapmaz bende 4. vitesle geçerim onu..
    bak akıllı ol abine sattırdım motoru sana da sattırmayayım

Motosikleti
    honda titan 2000
    ben kendıme yenı bı motor alıcam aklımda yamaha R1 var ama olur ama olmaz olursa tıtanı asla satmam her zaman R1 e bınılmez tıtandanda inilmez aga......

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

ozgurakman çok haklısın şahsen bnım tıtan 2001 model abımnkınden döküntü bana o salcano wolftan 2 tane bedava verseler genede değişmem titanımı suan askerdeyım askerlık bıtsın askerden sonra toparlıyacağım motorumu.. titan bı efsane hıc bır motr onun gbı olamaz...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abicim senin motorun rengiden dolayı seviyorum biraz masraf biraz emek ile adam gibi toparlanır uzun yıllar gezilir

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ay yavrum poza bak sanki f800 kullanan polis servisinden be yaw
    yanlız beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum adem cim baksana motoruna benim ismimi koymuşsun

http://a1210.hizliresim.com/12/g/dxyjw.jpg
    ordan fatih yazısını söküp titan mı yazsam acaba? seni herdaim severim zaten arkadaşım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekürler. Vay benim motorumun arkadaşına bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda titanın varmı hani nerde yok dur ben söyleyeyim Fatihte yani senin için bir hiç ama salcanon var sende o halde titan bir hiç -yani yok- salcano ise herşey-sahibi olduğun motor- dur Adem aga estafurullah titana bi sürçü lisanım olmadı yani
    Yok abi est. Ama mayısa kadar var 1 tane titanım. Yani bende yok yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun keyifli surusler dilerim, eski sahibinde iken binerdik, Motosikletin gecmisini biliyorum surucusu gayet temiz binerdi bakimlarini aksatmazdi
    Bodruma gelirsek binmemiz mumkun mu?
    http://imageshack.us/a/img855/9202/5...7169463014.jpg
    Tabiki mümkün. Ama kendi motorunuzu bırakırsanız. şaka şaka. Mümkündür hertürlü. Teşekürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Alıntı Titan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi leenn sen anca teker yapmasını bilirsin kardeşım değişiklik her zaman iyidir. Titan tabiki sağlam motor. Ama ömrümüz üstünde geçecekti nerdeyse. (bu arada titan48 öz kardeşimdir)
    fz6_fazer bunu beğendi.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Hayırlısı olsun . araştırmışsınız belli kazasız belasız sürersiniz inş.

Tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Everhard teşekür ederim araştırdık baya. Sıfırını bulamadık, 2 ci el nasip oldu.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, ama bence malzeme kalitesini düşürerek hata etmişsin.(titandan çinliye) ybr alsaydın bence daha iyi olurdu...
    abi ben şahsen şuan motor alcak olsam titanıda sürmüş biri olarak gene salcano alırım süren bilir motoru marka takıntısı olmayın özgür fazla milasda sordum ybr plaka dahil 4700 tl dediler bence çok ben o fiyata bir sıfır b,irde 2 el salcano alırım

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun... fatih doğru istanbul a ybr almaya....
    yok ramazan abi alamıcaz ybr satılmuış hem hemde para sıkıntısı var yattı o iş

Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihi bizzat tanımıyorum ama gezilerini burda olsun, başka sitelerde olsun takip ediyorum. Motorunun cc değil ama yüreğinin cc'sinin büyük olduğu çıktığı uzun yollardan belli. Demek ki gidilebiliyormuş
    aynen arda insan istedikten sonra 50cc bile olsa gider sıkıntı olmaz

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem bende geleyimde o kırmızı titan ı benim ybr ile değişelim titanların sesi ne hastayım aga
    yeni motorun hayırlı olsun tısır tısır gezersin artık
    aynen abi gelirkıen bodrumdan alantyaya titanın sevdiğim tek yanı sesiydi gerisi tıs

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ademin titanına laf söyledin hemde sennnn bence burayı derhal terket sana dalmadan
    irfan abi onun değilki titan artık benim herkes laf söyleyebilir adem abi karışamaz artık

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatihi tebrik etmek lazım kız gibi makine =)
    adem abiye cok yakışmış motosiklet =)
    teşekküğr ederim tsubasa valla sattığıma çok üzgünüm aslında am allahtan yabancıya gitmedi motor hal hatrını soraraım her zaman

abin senden baya bahsetti valla ben de senin gibi bana 2 titan verseler salcanoyu vermezdi ama maddiyat ve satma titanın daha rahat deye değiştim askerlikte var birde benim senin gibi para lazım
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol adem abi... Alıcam inş.. Bekliyoruzz..parayı nakite ceviriyorum.

Mengu16 bunu beğendi.
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    honda titan 2000
    hız deıl ama tek teker yarışı yapmak ısteyen varsa ben buradayım ınıs aşşağı yokus yukarı tek kısı 2 kısı farketmez abıme sorabılırsınız eşi (yanı yengem) arkamda ıken az teker yapmadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

bu arada F54 abi ozledım snı be :( askerıyeye gerı dondum ve FAT280 abi sende abimin titanına iyi bak olurmu onu ben cok sevıyordum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tekerci alim teker yapa yapa yedin 2000 model titanı
    Titan48 bunu beğendi.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    hız deıl ama tek teker yarışı yapmak ısteyen varsa ben buradayım ınıs aşşağı yokus yukarı tek kısı 2 kısı farketmez abıme sorabılırsınız eşi (yanı yengem) arkamda ıken az teker yapmadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

bu arada F54 abi ozledım snı be :( askerıyeye gerı dondum ve FAT280 abi sende abimin titanına iyi bak olurmu onu ben cok sevıyordum
    evet çok sevdiğini iyi biliyoerum abine neden sattın diye sitem ediyordun yanındayken ben
    valla gerçeği söylemek gerekirse satacam ben onu o yüzden değiştim ama öbür 2005 cg yi satarsam önce abininkini süreceğim o zaman gözüm gibi bakarım sen merak etme
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)