Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk Motoruma Kavuşuyorum :) Keeway SL150

Motovento
    REKLAM ALANI
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    bidee su keewaycilerin chat yaptıgı bi oda falan varmı?yada msn toplu oldugu bır yer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoVizyoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ceko35
    motorunun şase nosu:TSYPEK2G16B000786 DOSTUM TEKRAR HAYIRLI OLSUN....

ceko35

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    MotoVizyoN, sizde hangi marka motosikletlerin satışı yapılıyor bilgi verir misiniz?

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    Alıntı MotoVizyoN adlı üyeden alıntı
    ceko35
    teşekkürler
    süpersinizz.. yok yok 98 oktan kurşunsuz

ya bu aleti alayım dostlar.. kimse SL150 oldugunu anlıyamıycak, cok degiştiricem cookk...

daha sonradan ehliyetide 1-2 ay sonra alayım keewayci dostlarla grup oluştururuz gezeriz bol bol

ilk başta şu aşagıdakai gibi olucak motor
    KSK FOREVER ... 35½

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800

Ya grup halinde dolaşalım 30-40 tane keeway bi yolda peşpeşe oş olmazmı

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Fuarda yeni modelleri göreceğim diyordum ama aradım taradım..Bulamadım:( Keeway katılmadımı bu fuara?
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım, kazasız belasız kullanırsın inşallah.bence de çok iyi bir seçim yapmışsın.güle güle kullan...
    bu arada sayın soner bey, namı diğer motovizyon.ben bu sene motor almayı planlıyordum ancak bazı sebeplerden dolayı almayı erteledim şimdilik.ancak eğer türkiyede bir motor alacak isem ve bu motor sizin sattığınız bir motor ise size uzak olmama rağmen sizden alıcam.çünkü uzun zamandır izliyorum, her zaman böyle samimi ve sıcak dostane bir yaklaşım tarzınız var ki ticarette en önemli şey bence budur, sizden mal satın alan kişiye sadece malı değil, rahatlığınıda veriyorsunuz çünkü.
    henüz ben motor alamasam bile almak isteyen tüm kişilere sizi tavsiye edeceğim çünkü gbence hakediyorsunuz.başarılarınızın devamını dilerim...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

LazKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı.. cross arıyorumm...
    dostum öncelikle hayırlı olsun. bende yaza aynı motora geçmeyi düşünüyorum.
    artık fikirlerini alırız.gülü güle bin...

LazKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı.. cross arıyorumm...
    dostum öncelikle hayırlı olsun. bende yaza aynı motora geçmeyi düşünüyorum.
    artık fikirlerini alırız.gülü güle bin...

Motosikleti
    herkese bütün dostlarıma iyi dilekleri icin tekrar tekrar tesekkurler...

yarın tam takım arkadasım ile birlikte gidicez motovizyona ve alıcaz karapanteri

Luxor dostum gercekten Soner Bey bu işi severek yapıyor, ne olursa olsun elinden gelen kolaylığı imkanı yaratmaya calısıyor... bi cok motor bayisine girdiginizde sizin suratına bile bakmazlar, satıcı motorun ismini bile telafuz edemez ve sadece malını satmaya calısır gerisi önemli degildir satıcı icin...
    illa alıcı olmanıza gerek yok gidin ve bu adamla tanısın, bi çayını için (gerci bana çay ısmarlamadı ama neyse )

herkese hayallerindeki motorları almayı nasip etsin Tanrım...

saglıcakla kalın dostlar..
    KSK FOREVER ... 35½

sılves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok ama alıcam bir tane choopper
    hayırlı olsun dostum kazasız kullanırsın inşallah bende bu aralar sardım kendimi motor heyacaanına ne alsam diye düşünüyorum ne dersin?motorun görünümü gayet güzel.

deltasahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Güle güle kullan. Allah kaza vermesin.

Motosikleti
    Arkadaslar.. cuma gunu aksam saatlerinde bir dostum ile birlikte bahcelievler motovizyona gittik hoş beş sohbet derken hazırlandık giyindik ve Pendik e geri donuş yoluna.. buradan tekrar tekrar sayın Soner Bey ve motovizyon ekibine tesekkur ederim tum yardımları icin...

herneyse hava acayip soguk, yagmur yagıyor ciseliyor, akşam vakti.. ve arkadasım motoru kullanıyo arkasında ben ehehe.. acayip guzeldi valla.. millet saatlerce trafikte sıkışık halde ilerlerken biz aralardan ve guvenlik yolundan duraksız ilerliyoduk...
    arkadaşım racing alet kullandıgı icin dana yolda hep bastı durdu ben olm yavaş git rodajda alet huuu diyom hiiiçç dinlemiyo.. tem den 90 larla falan gidiyoz... eh iyi dedim napayım pendik e geldik, motoru garaja parkettik ve evde dinlendik... cok zevkli bi yolduluktu gercekten

cumartesi gunude hava yagmurluydu, cıktım dısarı motorla ilgilenmedim hiç.. fuara dogru uzadım.. arkadaslarla bulusup cumartesini fuarda gecirdik...

pazar gunu bu sabah erkenden eve dondum.. motorun ustundeki fazlalıkları bi aldım cantalar, on camı cıkardık komsu ile daha sonrada calıstırdık motoru ve otoparkta iki tur attım... fotograflar cektim...

sizlerle paylaşayım fotoları saglıcaklakalın dostlar...

KSK FOREVER ... 35½

sevgili ceko35
    biz sana cok tesekkur ederız, en guzel dıleklerımle motosikletını gule gule kullanmanı dılerım dostum ve her zaman bı sıkıntın oldugunda aramanı beklerım...avrupa yakasına gecersen ugra, bu sefer cay degıl kahve ısmarlıcam sana

sevgılı luxor
    yorumların gercekten bızı onurlandırdı arkadasım her ne kadar tanısmamısta olsak bır gun muhakkak senı de kahve ıcmeye beklıyoruz........
    SAYGILARIMIZLA........

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun kardeş.

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    hayırlı olsun kazasız belasız günlerde binmen dileği ile
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

Motosikleti
    Cumartesi günü AOF sınav çıkışından sonra fuara gidelim dedik arkadasımla... Fuarı geztik dolaştık hevesimizi aldık.. cok yorulmustuk gercekten ama fuar guzeldi...
    Aksam bi guzel uyku cektikten sonra 2 gibi evime geldim... sonra dedim hava guzel saha güzel bi atlıyayım dolaşayım pratik yapayım motorla...
    e tabi deliyiz yani gözüm karadır... dolaşayım derkende şileye gideyim dedim.. yalnız başıma ve daha onceden trafik tecrubem yok...
    kaskı taktık, kıyafetler tamam, motorun sagını solunu kontrol ettik ve yola cıktım...

havaalanından direk olarak şile yoluna girdim ve ortalama hızlarda yola devam ediyorum.. Allahım o yol ne oyle yaa.. yollar cukurlar ve tuzaklarla dolu, ve girmedigim cukur kalmadı vesselam.. hopladım zıpladım korkutucuydu gercekten... ortalama 70-80 hızlarla zorlanmadan gidiyorum, kamyonları ve arabaları sollamakta zorlanmadım hiç, virajlardada hiç sorun yaşamadım 80-90 larla virajları rahatlıkla donuyorum... donerken bazen vücudumu yatırdım, bazen dizlerimi depoya yasladım, bazende kontra verdim.. en kolay sekilde kontra teknigi ile virajları almaktı, cukurlarıda anlık olarak kontra yolu ile aşıyosunuz kolayca... bi ara buyukce bir cukura oyle bir girmişimki dedim içimden gitti ön teker koptu dedim.. sonra ilerde durdum baktım yardıkmı tekeri, ön catalda ve direksiyonda bi problem varmı.. yok, valla taş gibi motor hiçbişi olmamış.. yola devam ettim.
    şileye geldim, parkettim motoru ve sahilde deniz kenarında dolaştım.. bi cafeye oturup balık ekmek ve içecegimi soyledim.. etrafı fotografladım biraz... bir iki saat güneşlendim ve geri dönüş için yola koyuldum...

geri dönerken daha rahattım, arabaları sollarken ve cukurları aşmakta, virajları dönmekte daha rahat oldugumu farkettim... yanlışlıkla pendik dönüşünü kacırdım ve tam istanbulun göbegine girdim. ümraniyeden cıkmışım.. aslında hiç trafige girmeyi istemiyodum, araçlar ve dur kalklar korkutuyordu beni... ışıklara yaklasırken arabaların arasından gecmek gercekten zorluyo adamı... hiç stop ettirmedim ama baya zorlandım düşük hızlarda vites gecisleri ve denge olayında... sanırım düşük hızlardaki dur kalk ve denge olaylarına daha cok calısmam gerekicek...
    e-5 den havaalanına geri dondum.. bi bakmışım 180 km civarı yol yapmışım 8O

motoru parkettim ve 1-2 dakika etrafında parcaları kontrol ederken motoru rölantide calıstırıp kapattım... gercekten hiç problem cıkarmadı tüm yol sartlarına ve benim acemiliklerime :alkış

motordaki izlenimlerim ön fren gercekten güvenli degil cok fazla tutmuyor, ilk bakımda baktırıcam... zincir aşırı bollaştı vites gecişlerinde ses cıkarıyo ama sorun degil oda ilk bakımda gerilicek, koltuk tam bir ızdırap gercekten cukur olmadıgı için rahat oturamadım, hız olarakta 70-80 stabil hızlarda rahatlıkla zorlanmadan gidilir.. ama 100-110 larda sürekli seyir halinde gitmek pek münkün olmaz sanırım motor bagırıyo cok cunku cabuk şişer gibi geliyo bana...
    şimdilik bu kadar.. daha rodajda alet ve 300 km falan oldu.. 1000 km lere gelince dahada oturaklı olucagını ve rahatlıycagını dusunuyorum makinanın...

motorla ilgili gezilerimi, sorunlarını, gidişini, bakımlarını, yakıtla ilgili olaylar hep sizlerle paylaşıcam dostlar... saglıcakla kalın...

şimdide biraz fotolar

KSK FOREVER ... 35½

kardeş hayrılşı olsun benimde perşembe gelecek ...benmde ilk motrum ayrıca sürmesinide bilmiyorum.umarım öğrenirim.tekrar hayırlı olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler