Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Bende Hondacı oldum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ahmet abi karamürsele benle birlikte mi gideceksin.. zaten rodaj yapıyorsun.. ne yapalım yoksa ben tek mi gideyim
    Ahmet N. ve İLYAS41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi kendin almış kadar sevinirsin çünkü artık senle makara yapmayı bırakacağız nija ahmet e yükleneceğiz
    aga sen motora o sisleri neden taktın yoksa gaz vermeyince önünü mü göremiyordun
    ama takma kafaya benim eski pejo da böyleydi yavaş gidince far az yanıyordu
    Kronikse benim suçum ne yürü gitttt dalaşma

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Törtıl ; biz her ne kadar yanında sıcağı sıcağına hayırlara gelmesini dilesekte hevesini kırmamak için
    o anda bişey demedim.. Abi bu motoru neden aldın , şu motora verilen paraya yazık ya... 100 km yol geldin
    250gr yağ kaldı karterde... Motorları değiştiğimiz anı hatırlıyormusun , işte o an ben bi kesilme tekleme ile karşılaştım sana
    bişey söylemedim, üzülürsün diye... abi gel sat şunu ybr al bi tane..
    Nihat la , Ethem abide ybr alıyorlar.. Dün beni aradılar.. İşte motorumu falan övdüler .. bilirsin işte boş laflar.. yamaha ybr 125 esd daha ne olsun..
    Gırnatacı irfana bakma sen , benim dilimden kurtuldu artık ona seviniyo.. Şu an en alt devre sensin İrfan aga dede oldu..

neyse şaka bi yana tekerin düz bassın can yoldaşım

len kamikaze bırakta adam ağız tadıynan rodajını yapsın bismillah be olm ilk günlerden yüklenmeyin bu kadar, ahmedim, törtılım bakma sen bu bisikletlere elleşme kumda oynasınlar
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi,Allah kaza bela vermesin,iyi günlerde binmen dileğiyle,hayırlı olsun

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

len kamikaze bırakta adam ağız tadıynan rodajını yapsın bismillah be olm ilk günlerden yüklenmeyin bu kadar, ahmedim, törtılım bakma sen bu bisikletlere elleşme kumda oynasınlar
    Kanka ben bu pisikletten bozma ergenleri; Üstad Acayüp ve onun Ekürüsü Güraya havale ediyorum ve onları kum deryası ana okuluna yazdırıyorum ....Onlar bu pampişlere ne muamele edeceğini iyi bilirler...
    Kumda oynama ve oyalanma taktikleri,kum sanatları dersi veriyorlarmış:
    Buyrun kanıtı:
    [IMG][/IMG]
    İLYAS41 ve piyanist_irf bunu beğendiler.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun ahmet abi tekrar kazasız belasız kullanırsın inşallah
    ybr nin neresi püsüklet yaw pekte bir fark yok aralarında
    [IMG][/IMG]
    Ahmet N., İLYAS41 ve piyanist_irf bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...q8.jpg</a></a>
    artık ben burada;ybr ciler içinde gizlenemeyen açığa çıkmış kompleks türünden şeyler hissediyorum
    cbf ye 3 lü çanta setini ve korumları giydirince nasıl oluyor sen benden iyi bilirsin
    Teşekkür ederim bu arada....amin diyorum.
    İLYAS41 ve piyanist_irf bunu beğendiler.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Hayırlı olsun .
    İLYAS41 ve Ahmet N. bunu beğendiler.

hayırlı olsun amca Akşam senin motoru denettirdikten sonra kararım kesinleşti,bende arorayı satıp cbf almaya karar verdim harbiden 10 numara motor,konfor üst düzey zerre kadar titreşim yok,ses yok,süspansiyon kusursuz..Honda;hayat onda....civic min yanına ancak o yakışır..
    piyanist_irf ve Ahmet N. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık ben burada;ybr ciler içinde gizlenemeyen açığa çıkmış kompleks türünden şeyler hissediyorum
    cbf ye 3 lü çanta setini ve korumları giydirince nasıl oluyor sen benden iyi bilirsin
    Teşekkür ederim bu arada....amin diyorum.
    dur sana yardım edeyim kankam yetiştimmmm az daha sabret

koraycımın salyaları akıyo çantalara emmeeeeee takıcak yeri yok neye yarar daha orjinal çanta demirileri yok dolanıp durur peşimden abi bene çanta demiri yapalım deyiiii
    Ahmet N. bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun amca Akşam senin motoru denettirdikten sonra kararım kesinleşti,bende arorayı satıp cbf almaya karar verdim harbiden 10 numara motor,konfor üst düzey zerre kadar titreşim yok,ses yok,süspansiyon kusursuz..Honda;hayat onda....civic min yanına ancak o yakışır..
    heh amcasını yeğeni geldi
    hemende yağ yakmaya başladı
    len ilyas sen gel amcana uyma ne işin var honda ile bak amcan bi yanlış yaptı sen bari ona uyma sen onun rahatlığına bakma senin araro ondan daha sağlam bi motor
    Ahmet N. bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    maşallah,allah nazardan korusun üstündekini ve altındakini 10 üzerinden 100 veriyorum kanka,cbf değil sanki varadero olmuş mobarekk
    Koray korkusuna arka çantayı bile 28litre takıyor,büyük takınca rüzgar savurup atıyormuş yolun dışına pisikletini :
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...q8.jpg</a></a>
    mustafacım sen uyma bu şeytanlara bu konu aramızda kişiseldir üstüne alınmayasın
    Ahmet N. bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun .
    teşekkür ederim.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heh amcasını yeğeni geldi
    hemende yağ yakmaya başladı
    len ilyas sen gel amcana uyma ne işin var honda ile bak amcan bi yanlış yaptı sen bari ona uyma sen onun rahatlığına bakma senin araro ondan daha sağlam bi motor
    hahaha kime akıl veriyon fatihh adamın 5. arabası var elinde ilkinden sonuncusuna kadar hondaydı araya bi tane bmw kaynamıştı bi ara Baltayı taşa vurdun malesef,

mustafacım sen uyma bu şeytanlara bu konu aramızda kişiseldir üstüne alınmayasın
    Uymuş bilem kanka vur kırbacı ybr cilere acıma yoksa boş bulurlarsa çok pis dalarlar ona göre

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aa honda nın arabasından bahsetmiyoruz ki elbet te arabaları sağlamdır ama neden cbf alan bin pişman almayan 1 pişman
    Ahmet N. bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way dönek ilyas vay.. kanka sen benim motoruda denemiştin... ne oldu o eski günlere.. bide sloganıda ezberlemiş.. tamam tamam törtıl öğütledi seni..
    ne olsa amca, dediğini yapmak lazım.. hemen bi tur verdi git nete yaz dedi demi...
    kusursuz falan ne iş ganga... vallah bi daha sizin mahalleye gelmem.. söylediklerini geri al ybr alacağını söyle..
    hem yağ yakan motoru ne yapcan, işçilikte zaten sıfır... bu para verilmez... bunun üstüne bi araro yaz indir fiyatı 1,5 a tamam..
    o zaman sınıfında kral olur

---------- Post added at 09:32 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

vokalim , darbukacım
    sen sıranı sağdın artık dede oldun.. bırak torun tombalak biraz mıntıka yapsın..eski günleri hatırla... hhah neler çekmiştin benden değil mi?
    ona göre vallahi listeden düşemezsin... haberin ola...

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 09:32 ----------

KÖRFEZ TÖRTIL

Ahmet N. bunu beğendi.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok abi alınmam ben her türlü şeytanlığa açığım senin motorda çok güzel allah kaza bela vermesin
    Ahmet N. bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırlı uğurlu olsun hocam iyi günlerde kullanırsınız inşallah kazasız belasız.
    Ahmet N. bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    way dönek ilyas vay.. kanka sen benim motoruda denemiştin... ne oldu o eski günlere.. bide sloganıda ezberlemiş.. tamam tamam törtıl öğütledi seni..
    ne olsa amca, dediğini yapmak lazım.. hemen bi tur verdi git nete yaz dedi demi...
    kusursuz falan ne iş ganga... vallah bi daha sizin mahalleye gelmem.. söylediklerini geri al ybr alacağını söyle..
    hem yağ yakan motoru ne yapcan, işçilikte zaten sıfır... bu para verilmez... bunun üstüne bi araro yaz indir fiyatı 1,5 a tamam..
    o zaman sınıfında kral olur

---------- Post added at 09:32 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

vokalim , darbukacım
    sen sıranı sağdın artık dede oldun.. bırak torun tombalak biraz mıntıka yapsın..eski günleri hatırla... hhah neler çekmiştin benden değil mi?
    ona göre vallahi listeden düşemezsin... haberin ola...

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 09:32 ----------

KÖRFEZ TÖRTIL

http://img37.resimup.net/di/LAGM.jpg
    [IMG][/IMG]
    gitmişsin ne piçim resim koymuşsun çekirgem, insan ustasının resmine karşı bu kadarda özensiz olurmu pofuduk törtıl..

yok abi alınmam ben her türlü şeytanlığa açığım senin motorda çok güzel allah kaza bela vermesin
    Oooo sen hemen pisikletçilerin saflarında yer al ve silahını yağlamaya başla,düello başlamak üzere

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun hocam iyi günlerde kullanırsınız inşallah kazasız belasız.
    teşekkür ederim zippos..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    irfan agaya bak vecihi gibim
    Ahmet N. bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    irfan agaya bak vecihi gibim
    Yarın egzos zehirlenmesinden gitmek istemiyorsan bulaşma irfana çaylak törtılll

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)