Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bende Hondacı oldum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Abi hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Ne güzelde duruyor maşallah

Güle güle kullanman dileğimle ..
    Ahmet N. ve İLYAS41 bunu beğendiler.
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 (satıldı)
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol keyifli sürüşler =)
    BE

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun güle güle kullanın mete abi yine yaptı yapacağını

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok değerli mt.net üyesi arkadaşlarım,abilerim,kıymetli dostlarım...Yaklaşık 2 hafta önce sym marka motosikletimi satmış ve sym wolf almaya karar vermiştim...
    Fakat bazı ekonomik nedenlerden dolayı bu emelime ulaşamadım.2 Hafta boyunca internette gecelere kadar ilandan ilana,şehirden şehire aradığım özelliklerde motoru bulabilme ümidiyle koşturup durdum..
    Önceliğim az km yapmış temiz 2. el 2011-2012 CBF-150 modeli idi,fakat nereye elimi atsam bir sorun bir kusur yolumu tıkadı durdu.
    Adam motoru hiç kullanmadım abi 2011 de aldım sıfır km de diyor,gel kardeş servise götürelim diyorum,yok servise götürmem diyor.Bu tarz kendini çok akıllı zanneden bir sürü kırkayakla münasebetim oldu ama hepsinide gereken nezaketle uyaradım ve cevaplarını verdim.Bir başkası ise istanbula kadar beni yorduktan sonra motor başında 2012 model 2 aylık motorunun garanti kapsamı dışında olduğunu söylüyor...Gelde burdan yak...Hay senin adamlığınada senin vicadanınada,senin ahlakınada deyip yada demeyip gittiğim gibi başka mevzulara girmeden geri döndüm..
    Tabiki bu süreçte bana psikolojik olarak destek olan Kor@y Kardeşime,her türlü lojistik desteği sağlayan Metehan arkadaşıma ne kadar teşekkür etsem azdır...Metehan peşinden koşmaya çalıştığım her motorun sicil (şasi)no'sundan servise baktırdıktan sonra--Bu motor sana gelmez kankaaaaa...diyerek. bitirilen telefon görüşmelerinin birinin ardından bombayı patlatmış...Kafasında benim adıma olayı kurmuş,ulen demiş bu adam 2. el ne halt olduğunu bilmediği bi motora 4 bin lira bütçe ayırdıysa ben buna bayiiden sıfır km motor aldırayımda, kankamın yüzünü güldürüp,gönlünü sevindireyim,sevabını kazanayım diyede başlamış düşünmeye...Nasıl oldu nasıl becerdi bilmiyorum,dün tekarar metethan beni aradı...Diyalog aynen şöyle
    -Lan oğlum sen manyakmısın gidip elin ne ...b...k olduğunu bilmediğin 2000-3000 km deki motoruna sırf aksesuar için 4 bin-4100 veriyon.4100 e sıfırı var alıyonmu almıyonmu kankaaa? dedi.... hıııııııı dedim
    -Olum alıyonmu almıyonmu laaan dedim? diye sorusunu yineleyip,bende almammı hacı hemde hemen ,nerde kim veriyor ki...demeye kalmadan,---lan ninjaaa tortülll şu fax nosuna kimlik fotokopisiyle sipariş geç dedi...
    Sağolsun Tombalağım,pandastarım,metehan arkadasım benim için bayii ile sıkı bi cümle savaşı ve pazarlık mücadelesinden sonra 4100 tl ye beni motor sahabısı yaptı Dün akşam kimlik fotokopisini faxlayıp siparişimi verdim.Bu gün saat 11:30 da Yine mt.net üyesi arkadaşlarım Koray,Yasin,Ethem ve Nihat bana eşlik edip beraber çıktık yola....Birlikte izmitten ümraniyeye gittik motoru saat 13:00 gibi Doğu Batı Hondaya vardık. aldık ve geri döndük.Otobandan dönrekende 5-6 bin devir aralığında 70-75 km/h izmite geldik...yolda gelirken resimler çektik,ben konuyu açtıktan sonra herhalde yasin ve koray resimleri ekleyeceklerdir buraya.
    Buradan bu gün beni yanlız bırakmayan arkadaşlarıma,ve benim sıfır km (2. el değil) cbf-150 sahibi olmama vesile olan Metehan dostuma sonsuz teşekkürlerimi sunarak,sadece teşekkürle bırakmayıp müsait bir gün ve zamanda bir şekilde yeni motorumu ıslatacağımızı bildirmek isterim
    Eve gelir gelmez telefondan sıcağı sıcağına bir kaç foto çektim..Buyrun fotolar;

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...q8.jpg</a></a>
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...r6.jpg</a></a>
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...s5.jpg</a></a>
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...t3.jpg</a></a>
    Bu resim cbf ye çamur atıp arka çamurluk yamuk diyen Ybr cilere gelsin
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...ts.jpg</a></a>
    hayırlı olsun.. sonunda sıfırını aldın
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Törtıl ; biz her ne kadar yanında sıcağı sıcağına hayırlara gelmesini dilesekte hevesini kırmamak için
    o anda bişey demedim.. Abi bu motoru neden aldın , şu motora verilen paraya yazık ya... 100 km yol geldin
    250gr yağ kaldı karterde... Motorları değiştiğimiz anı hatırlıyormusun , işte o an ben bi kesilme tekleme ile karşılaştım sana
    bişey söylemedim, üzülürsün diye... abi gel sat şunu ybr al bi tane..
    Nihat la , Ethem abide ybr alıyorlar.. Dün beni aradılar.. İşte motorumu falan övdüler .. bilirsin işte boş laflar.. yamaha ybr 125 esd daha ne olsun..
    Gırnatacı irfana bakma sen , benim dilimden kurtuldu artık ona seviniyo.. Şu an en alt devre sensin İrfan aga dede oldu..

neyse şaka bi yana tekerin düz bassın can yoldaşım

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Yakışmış Ahmet iyi hünlerde kullan :D CBF 10 numara motor yeni motor alcam kıyıp satamıyorum :D ki 0 aldım 38.000 km oldu :D tık demedi :D allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanman dileği ile...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun...bir güzelde gezmişsiniz tekerinize sağlık...hepiniz sağlıcakla kalın allaha emanet olun...
    ------------------------------------------------------------------------------
    sıra sıra duran kasklar ne onu anlamadım...yani içlerinden birinimi aldın...sizinmiydi...kaskıda yenilediysen ...tam kadro...hayırlı olsun...
    Teşekkür ederim,allah razı olsun.
    Kaskım yeni zaten,beyaz seviyorum siyah kask hoşuma gitmiyor .

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panpişim konuyu görmedim kusuruma bakma , işte olay budur bene ekmekleri yaktırdın len allahtan kork sana laf yetiştirecem diye 4000 lira ikinci ele verene kadar sıfır olsun aksesuarsız olsun zira aksesuarlar servet tutmuyor zamanla yaparsın şaşkınnnn

doğru bir kadar vermişsin kankam emin ol şu an kendim almış kadar sevindim , bu arada şu pis ybr leri çek yanından görüntü kirliliği yapıyorlar ethem,nihat,ahmet ninja, irfan 4- 2 öndeyiz

fatihim, koraycım çıtırlarım civcivlerim bırakın şu inadı dönün honda amcanıza

allah tekerine taş değdirmesin kanka hayırlı uğurlu kazasız kedersiz kullanmayı nasip eylesin
    oooooo pampiş demek ekmekleri yaktın haaa,yanık ekmeğide bi severimki gönder bi kasa et suyuna bana bana yiyeyim
    Eyvallah çekirgem törtılım,teşekkür ederim...bak koray ne diyor irfan dede oldu ben torun olmuşum,koru beni bu kem gözlü,tacizci bakışşlı ybr cilerin niyetlerinden ve dillerinden

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet kardeşim yeni motorun hayırlı uğurlu olsun Allah kem gözlerden saklasın.Yeni yenidir,inciğini cinciğini bilirsin hiç olmazsa.
    Artık zamanla koruma demiri, grenaj koruma, topcase de kondurdunmu deyme keyfine.
    teşekkür ederim serdar abi,aynen dediğin gibi abi...Acele etmeden yavaş yavaş cüzdanıda yakmadan halledicez geri kalan eksikleri

Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet usta hayırlı uğurlu olsun pazar günü ıslatıyoruz ona göre bu arada motoruna yan takoz kafa koruma demiri taktır benden söylemesi
    teşekkürler halepli,ıslatırız tabiki,gittiğimiz yerde su-dere varmı acaba, irfana soralım gelirken bi kova getireyim motorun başından aşağı dökeriz suyu
    Alıntı badircik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol keyifli sürüşler =)
    teşekkürler.
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullanın mete abi yine yaptı yapacağını
    teşekkürler.
    Alıntı binbaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.. sonunda sıfırını aldın
    allah razı olsun,2. elide aynı fiyat olunca siz hangisini tercih ederdiniz
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Törtıl ; biz her ne kadar yanında sıcağı sıcağına hayırlara gelmesini dilesekte hevesini kırmamak için
    o anda bişey demedim.. Abi bu motoru neden aldın , şu motora verilen paraya yazık ya... 100 km yol geldin
    250gr yağ kaldı karterde... Motorları değiştiğimiz anı hatırlıyormusun , işte o an ben bi kesilme tekleme ile karşılaştım sana
    bişey söylemedim, üzülürsün diye... abi gel sat şunu ybr al bi tane..
    Nihat la , Ethem abide ybr alıyorlar.. Dün beni aradılar.. İşte motorumu falan övdüler .. bilirsin işte boş laflar.. yamaha ybr 125 esd daha ne olsun..
    Gırnatacı irfana bakma sen , benim dilimden kurtuldu artık ona seviniyo.. Şu an en alt devre sensin İrfan aga dede oldu..

neyse şaka bi yana tekerin düz bassın can yoldaşım
    teşekkür ederim şekerim.
    Hadi len ordan,bu zamana kadar senin motorunun en çok gördüğü arkadaşlık ettiği motor hep benim motorlarım oldu...olum insan motorunun kardeşini böyle karalarmı ayıp ayıp Cbf ye talimat veriyorum şimdi rodaj bittiğinde kimsenin olmadığı yerde basacak senin ybr ye sopayı
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakışmış Ahmet iyi hünlerde kullan :D CBF 10 numara motor yeni motor alcam kıyıp satamıyorum :D ki 0 aldım 38.000 km oldu :D tık demedi :D allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanman dileği ile...
    Teşekkür ederim,allah tez zamanda sanada sıfırını nasib etsin...
    İLYAS41 bunu beğendi.

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    söylediğim gibi; cbf 150'nin ikinci elini tavsiye etmiyorum. ikinci el fiyatı ile sıfır fiyatı arasındaki fark çok olmuyor.. neyse, bu konuyu facebook üzerinde irdelemiştik zaten..

---------- Post added at 10:10 ---------- Previous post was at 10:08 ----------

hele geziye yetişti motosiklet.. kazasız belasız bol, ve keyifli gezmeler dileğiyle...
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın fatih,buldunmu aradığın Gt yi....
    yok ahmet abi gt almayacağım satarsam 125 cc alacağım tekrardan motoru ybr cg flan oda kolay satılıyor diye :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panpişim konuyu görmedim kusuruma bakma , işte olay budur bene ekmekleri yaktırdın len allahtan kork sana laf yetiştirecem diye 4000 lira ikinci ele verene kadar sıfır olsun aksesuarsız olsun zira aksesuarlar servet tutmuyor zamanla yaparsın şaşkınnnn

doğru bir kadar vermişsin kankam emin ol şu an kendim almış kadar sevindim , bu arada şu pis ybr leri çek yanından görüntü kirliliği yapıyorlar ethem,nihat,ahmet ninja, irfan 4- 2 öndeyiz

fatihim, koraycım çıtırlarım civcivlerim bırakın şu inadı dönün honda amcanıza

allah tekerine taş değdirmesin kanka hayırlı uğurlu kazasız kedersiz kullanmayı nasip eylesin
    tabi kendin almış kadar sevinirsin çünkü artık senle makara yapmayı bırakacağız nija ahmet e yükleneceğiz
    aga sen motora o sisleri neden taktın yoksa gaz vermeyince önünü mü göremiyordun
    ama takma kafaya benim eski pejo da böyleydi yavaş gidince far az yanıyordu
    Ahmet N., piyanist_irf ve İLYAS41 bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ahmet... Aga tekrar hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan... Ya bende düne kadar soruyordum aynaya..

Ayna ayna soyle bana varmı benim cbf den daha yenisi diye düne kadar yok diyordu şimdi Ahmet.N "nin var diyor

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela göstermesin...darısı olmayanlara
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet... Aga tekrar hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan... Ya bende düne kadar soruyordum aynaya..

Ayna ayna soyle bana varmı benim cbf den daha yenisi diye düne kadar yok diyordu şimdi Ahmet.N "nin var diyor
    teşekkür ederim.
    Şöylede diyebilirim;herkesin aynası kendini güzel gösterir,kompleks yapma aynan yeni ve temiz kalsın hep
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela göstermesin...darısı olmayanlara
    teşekkürler,darıısı en kısa zamanda senin başına.
    İLYAS41 bunu beğendi.

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    hayırlı olsun,kazasız keyifli sürüşler dilerim
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi kendin almış kadar sevinirsin çünkü artık senle makara yapmayı bırakacağız nija ahmet e yükleneceğiz
    aga sen motora o sisleri neden taktın yoksa gaz vermeyince önünü mü göremiyordun
    ama takma kafaya benim eski pejo da böyleydi yavaş gidince far az yanıyordu
    Olum benim mötür çok pişş yağ yakmaya başladı lan,pazar gelirken bana yarım varil yağ getir fatih taaaammı
    yoksa yarın akşam kuru fasulyeye nohuta abanırım ona göre

Alıntı saykem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,kazasız keyifli sürüşler dilerim
    teşekkür ederim,saolasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Alıntı binbaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylediğim gibi; cbf 150'nin ikinci elini tavsiye etmiyorum. ikinci el fiyatı ile sıfır fiyatı arasındaki fark çok olmuyor.. neyse, bu konuyu facebook üzerinde irdelemiştik zaten..

---------- Post added at 10:10 ---------- Previous post was at 10:08 ----------

hele geziye yetişti motosiklet.. kazasız belasız bol, ve keyifli gezmeler dileğiyle...
    Hele bazı 2. el ilanlara bakınca deliriyor insan sıfırı 4550 lira iken,adam 2. ele 5000 fiyat çekmiş Gelde dinden imandan olma
    Geziye yetişemeseydi yine geziye yeğenin motoruyla gelecektim...gezilerimiz gezmelerimizin bizileri dahada yakınlaştırması bağlarımızı kuvvetlendirmesi dileğiyle 29 nisanda görüşürüz tanışırıız inşallah.

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ahmet abi gt almayacağım satarsam 125 cc alacağım tekrardan motoru ybr cg flan oda kolay satılıyor diye :D
    Yaaaa elindeki motor ybr nin her konuda bire bir kopyası,ne gerek var şimdi onu elinden çıkartıp aynı motor için fark vermeye...biraz daha konfor rahatlık granaj vs. olsun dersen ya cbf alacaksın yada 250 lik makina araştıracaksın.Cg içinde motorunu satmaya değmez..senin motorun iyi işini görüyor boşuna yük altına girme zor zamanda,sen bize bakma bizim tuzumuz kuru fatihim
    İLYAS41 bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Ahmet N. bir iki teker hikayesi. Hayırlı uğurlu olsun kazasız kullan inşallah.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay dingil Ahmed vayyyy...

sende Hondacı oldun ya bumudur budur işte...kedi olalı bi fare tuttun...nerden bulursun sym comuterini falan...aklın yolu bir tabi doğru yolu buldun ganga..hayırlı uğurlu olsun paşam...Allah kaza bela vermesin...cilayı çekmişin imajımı parlatmışın aga...

köfte ısmarla la bana oğlan klıklı dingil...
    Ahmet N., piyanist_irf ve İLYAS41 bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Şekerim motoru yerine çekmişin , yakıyo walla ... (tabiki 10/40 ) Güle güle kullan

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay dingil Ahmed vayyyy...

sende Hondacı oldun ya bumudur budur işte...kedi olalı bi fare tuttun...nerden bulursun sym comuterini falan...aklın yolu bir tabi doğru yolu buldun ganga..hayırlı uğurlu olsun paşam...Allah kaza bela vermesin...cilayı çekmişin imajımı parlatmışın aga...

köfte ısmarla la bana oğlan klıklı dingil...
    Sayende gangastar,taaa buradan oraya kadar müteşekkirlerimi yollara kırmızı halı gibi döşeye döşeye uzatıyorum,buyur kabul et
    Lan oğlum istediğin köfte olsun kaç kilo istiyon heç möhüm deeeel emmmmaaa asıl mevzuya geçeyim hemen.
    Kurtar beni milletin arzından talebinden hemen;akşamdan beri milleti kuduruk tuttu,telefonlar susumuyor,özelden msj üstüne msj söyle metehan abeyimize bizede cfb alsın diye diye başımın etini yiyor millet,hadi bakaaam topu sana salıyorum milletin derdiyle dertlen bakem biraz sayın vekilim
    İLYAS41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)