Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba dostlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    nazosam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,
    Aranıza katılmaktan çok mutluyum. Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve internette yer alan diğer forumlara göre çok çok kaliteli olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Takiplerimde herkesin birbirine yardımcı olduğunu ve ukalalık yaparak bilgi verilmediğini görüyorum.
    Trabzonda yaşıyorum bu bölgenin hava durumunu az çok bilirsiniz, sürekli yağmur yağar ama burada bu tutkuyu dindirmenin anlamı yok deyip, ehliyetimi aldım(30 yaşındayım).
    Şimdi kendime chooper/cruiser motor bakıyorum. İnşallah üyelerle birlikte güzel, keyifli günlerde bir araya geliriz.

Saygılarımla,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    aramıza hoşgeldiniz,
    umarım hayalleriniz en kısa zamanda istediğiniz bir makineye dönüşürde,ikitekerle yollarda olursunuz....
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı nazosam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Aranıza katılmaktan çok mutluyum. Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve internette yer alan diğer forumlara göre çok çok kaliteli olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Takiplerimde herkesin birbirine yardımcı olduğunu ve ukalalık yaparak bilgi verilmediğini görüyorum.
    Trabzonda yaşıyorum bu bölgenin hava durumunu az çok bilirsiniz, sürekli yağmur yağar ama burada bu tutkuyu dindirmenin anlamı yok deyip, ehliyetimi aldım(30 yaşındayım).
    Şimdi kendime chooper/cruiser motor bakıyorum. İnşallah üyelerle birlikte güzel, keyifli günlerde bir araya geliriz.

Saygılarımla,
    aramiza hoş geldin bir an öne yaz olsun geziler belki bir gün ayni gezide yer aliriz

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    aramıza hoşgeldin aga

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı nazosam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Saygılarımla,
    Hoş geldin herşeyin hayırlısı olsun...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Hoşgeldin hocam, Trabzon dehşet bir yer 3 kere gelmiştim, kıymetini bilin

Hoşgeldin hocam.Trabzon güzeldir.Gitmedim ama sanki gitmiş gibiyim.Ya yağmurda boşver cruiser. Pas yapar nikelajlar.Şaka şaka.Ehliyetinizi de almışsınız.Bilinçli olmak muhteşem bir durum.Korumaları da unutmayın.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Fatih hocam Trabzon tam Enduro luk memleket

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)