Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MODİFİYE yardımı (cross)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yuan 150gy
    arkaadslar gecen ayın onunda yuan 150 cc bı cross motor aldım uygun bı fıyata ama hem cross oldugu ıcın hemde eskı sahıbı pek ılgılenmedıgı ıcın bıraz bakımsız kalmıstı on karenajlar falan allaha emanet duruyodu ılk hafta ıcınde bı arkasadım motordan dustu karenajlar falan ııce kırıldı yenısını aldım camurluk deıstı falan ııce rengaren k oldu aslında cok da kotu olmadı bıde dun gaz telı eskıdıgı ıcın takılı kalıyodu onu degıstırmek ıcın motoru acmaya basladım baslamısken ııce soydum şimdi sıze soracaklarım motoru hangı renk yapsam sızce guzel olur sonra egzoz gordugunuz gıbı cok paslı sanayıde boyacıya onuda halettıre bılır mıyım resımler verıcem lınk te olacaklar bakıp yorumlarınızı yazarsanız cok mutlu oluurm https://www.facebook.com/media/set/?...6408251&type=1
    DÜŞ PEŞİME....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cross model olduğu için, seninde bunu off-road yol dışı alanlarda kullanacağını düşünürsek görünebilen renkleri tercih etmeni önerebilirim, sedefli beyaz ve kırmızı tonlarda motiflerle, yada daha fosfor tonlarında renkler olabilir. yol dışı alanlarda görünebilmenin önemli olduğunu düşünüyorum av sezonu vb. gibi durumlarda özellikle ya da bol ışıklı bir enduro olmadığı için cross motorlar geceleri sönük kalabiliyo cüsse olarakta ince yapılı malum. eksozunda pasını temizletip sıcağa dayanıklı galvaniz boya veya kaliteli sekilde krom kaplatılabilir. engine guard dedikleri motor koruma demiri gibi aksesuarlarıda tercih edebilirsin demirlere ekstra 1 takım sis farı alıp taktırabilirsin ve işlevsel olmuş olur güvenliğin açısındanda.

Motosikleti
    yuan 150gy
    aslında daha cok okula gıdıp gelemk te kullanıyorum ıstanbulda ayrıca bende sıteden dıger arkadasın yaptıgı gıbı supermoto tarzı bırsey yapıp asfallta uygun hale getırmek ıstıyorum ama suan maddıyattann dlayı sedece gorunu r dıger kısımlarla ılgılenıcem
    DÜŞ PEŞİME....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)