Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz almadım :)
    Merhabalar motosiklet.net yazarları ve okuyucuları,
    Ben de istanbuldan aranıza katılıyorum, Ekim 2011 de ehliyet sınavına gireceğim ve son iki aydır bende inanılmaz derece motosiklet merağı oluşmuş durumda. Hatta sabah akşam siteyi okuyorum.. Özellikle faydalı bilgiler bölümünde paylaşılan çok değerli bilgileri okudum, okumaya da devam ediyorum ve burdan paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Daha önce birkaç km scooter kullanma deneyimim oldu, ama vitesli motorları hiç kullanmadım. Ehliyet ile beraber pratik eğitim alıp yollara vitesli bir motorla çıkmak istiyorum, ama sanırım ilkbahara kalacak..
    Olsun o zamana kadar da eğitimi tamamlarım ve sizden gelen paylaşımları okurum..
    Herkese bol güneşli kazasız sürüşler dilerim.
    Sevgiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoRizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CC büyütme aşamasında.
    Öncelikle hoşgeldin.. Bende Eski kullanıcı ama yeni uyeyim.İstanbulda and yakasında yaşıyorum. Motorun üstüne birkere çıkan daha kolay kolay inemez derlerdi inanmazdım. Gerçekten öyleymiş. Şimdi İstanbul il sınırlarını zorluyorum ama motorumun cc sı müsade etmiyor onun için cc büyütmenın zamanı geldi. inş. Sınavı başarıyla geçersin. ve istediğin motora kavuşursun.

merhaba foruma hoşgeldiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)