Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 cc'liğin faziletleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Misafir
    mrb arkadaşlar bu siteyi yeni gördüm ve bende artık uslanmaz bi motor hastası oldum tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak donald amca ilk başlangıçta 250 cc.lik motor için ideal dedi bende hiç bişey bilmeden gidip cbr 600 öğrenmeye başladım şuan kullanıyorum ama acemiyim sizce 600 cc de öğrenmek merdivenin üst basamaklarına göz dikmekmi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Evet Donald Amca bunu herkese öneriyor. Duyduğum kadarıyla 250cc'lik motorlarla bir anlaşması varmış ne kadar sattırabilirse kar payı alıyormuş Şaka bir yana benim Donald Amca'nın söylediklerinden çıkardığım en temel şey önemli olanın motoru zaptedebilmek olduğu. Yani gaz verdiğinde altından kayıp gidecek haliylen seni de yere atacak bir motor zarar verecektir sana. Güçlü bir arap atı ile bir tay ya da midilli karşılaştırması örnek olabilir aslında. Motorun kendi başına asileşmesine izin vermemeli onu kontrol edebilmeliyiz.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    cbr hoşgeldin
    apalamadan yürümek gibi bi olay bi anda 600cc ama öğreten hocanada bağlı bence
    125cc mz'le başladım bende bu sene vitesli kullanmaya geçen 250cc klr'ye bindim o zaman anladım dd abimizin dediğini çünkü 125den sonra 250cc bile çok seri geliyor ilk etapda kullansaydım herhalde şimdiye kadar ufak tefek kazalarımız olacaktı geçen arkadaş 1100cc yamaha racinge binmiş o bile diyo kasıyo diye çünkü hem ağır hemde seri dedi dizginleri ele almek zor dedi
    bilmiyorum ama ilerde imkanım olursa bende 600cc almayı düşünüyorum çünkü Türkiye şartlarında bence yeterli hem düz yol yok hemde yollar köstebek yuvası gibi
    ERASER WİLL COME BACK

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    tabi en güzeli ve sağlıklısı küçükten büyüğe doğru...şahsen ben öle yapıyorum.....
    The Power of Dreams

zx-10r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,otomobil
    mrhba arkadaşlar.öncelikle motor kullanıcısı öncelikle kendini iyi tanımalı.yani hangi tepkiler karşısında ne gibi aksiyonlar verebileceğini bilmeli.ister 600 ister 1000 ve üzeri olsun sonuçta güçte hızda o makinanın kullanıcısı emrinde siz o gazı çevirmedikçe,o alet sizi dinler.tabiki küçükten başlamak iidirr.çünkü vitesi ve motosiklet karakteri hakkında en azından ön bilgi sahibi oluırsunuz.benim titanım var ben 900 lük motora bindim.gerçekten çok uçuk geldi ama dedimya motor değil siz motora hükmedin.hepinizi öptüm by
    ---zx-10r Rulez---

Motosikleti
    motorss
    arkdaslar ben 4 senedir honda kinetik kullanıcısıyım ... we kendimi bayaa iyi buluyorumm..suan en buyuk istegimde honda cbr 600 sahibi olmak kendi mi yeterince tecrubeli buluyorum..
    fakat suan daha ehkiyetim yok ayriyetende vitesi motorlarda fazla deneyimim yok
    en yakın zaman da kursa gitmeyi dusunuyorum(10 gun sonra yasım doluyor)
    bana baska ne onerirsiniz ?

tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    evet gercekten 600 luk guzel makına ılk kullanmak ıcın ama bır 1000 lık makınadakı zevkı vermez o ayrı bır konu
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler