Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

herkeze ıı aksamlar ıı forumlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok :(
    Merhaba motorcu dostlarım ;
    Aranıza yenı katıldım heyecan buyuk bısıklet dısında ıkı tekere bınmedım dıceksınız yıne geldı bıtanesı basımıza :D ama oyle degılım cok uzun suredır arastırıyorum yasım 23 ist/anadolu yakasında ıkahmet etmekteyım ve servıs danısmanlıgı yapmaktayım.4 tekerler artık sarmıyor yenı heyecanlara yelken acmak ıstedıgımden artık racing bir makıne alıcam tabıkı size 1000lık mı 600 luk mu alıyım demıcem:D 125 alıcaktım ama ondan cok cabuk sıkılcagım ıcın 250R hysoung almayı dusunuyorum. Oncelıkle kursa yazılcam bu hafta A2 ıcın ve bos arazıde vıteslı motoru ogrenıcem bana tavsıyelerınız neler bu makıne benı uzer mi 2006dan berı uretılıyor 5000tl gıbı bır butcem var sıfır almak ıstemem carparım fln yazık gunah ılk motorum uretımden berı teknolojık bır degısım oldumu ve son olrak benıde aranıza kabul edin :

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hoşgeldin aramıza.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Camuka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 ESD
    Hoşgeldin Kardeşim. Hysoung hakkında pek bilgim yok fakat forumdan olumlu olumsuz bir çok bilgi bulabilirsin. Benim fikrim o bütçe ile 2011 Cbr 125 sıfır alman daha mantıklı performans açısından çok farketmeyecekdir sıfır ve yakışıklı bir motora bineceksin 2. Elde her zaman şanslı olamayabilirsin ilk motorun olacağı içinde sorunlarla boğuşmak durumunda kalıpda motordan soğuyabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun kardeşim Allah cc kaza bela vermesin...

Motosikleti
    Alıntı Camuka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Kardeşim. Hysoung hakkında pek bilgim yok fakat forumdan olumlu olumsuz bir çok bilgi bulabilirsin. Benim fikrim o bütçe ile 2011 Cbr 125 sıfır alman daha mantıklı performans açısından çok farketmeyecekdir sıfır ve yakışıklı bir motora bineceksin 2. Elde her zaman şanslı olamayabilirsin ilk motorun olacağı içinde sorunlarla boğuşmak durumunda kalıpda motordan soğuyabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun kardeşim Allah cc kaza bela vermesin...
    yorumunuz ıcın tesekkurler ama o motor goruntusu bıraz zayıf geldı bana kaslı bır motora sahıp olmak ıstıyorum gıtmesede kenara cekınce 600 luk gıbı dursun :D

Camuka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 ESD
    Kesinlikle daha kaslı fakat herkesin öncelikleri farklı olabiliyor. Bana göre öncelik Honda'nın kalitesi ve servis ağı olmakla birlikde uzun süreler seni üzmeyecek olması. Hysoung kullanıcaları beni yanlış anlamasın kötü oldğunu söylemiyorum fakat ikisini yan yana koyduğumuzda Honda derim gözlerim kapalı. Buda benim düşüncem almadan önce muhakkak Hysoung ve Cbr 125 yorumlarını takip et artıları ve eksileri gör derim.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    yine geldi biri basimiza.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı Camuka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum hoş geldin kardeşim cbr özel seridir ve çok iyidirler özellikle türkiyede...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    kaslı motor istiyorum repsoller belki saglamda adamın altında bisiklet gibi duruyor cbr sahıplerı lutfen alınmsaın benım fıkrım :D hysoung konusu 850 sayfa muhabbette donuyor 50 sayfaya kadar okudumda cok net bılgılere rastlamadım acaba nerelerde bnm sorum su alıcam bu motor redlıne yok yuksek devırden motor bıtme sorunu yasanmıs olursa rektefıyesı asagı yukarı neye cıkar bırde sızce karburatorlu mu yoksa enjeksıyonlu mu alsam ... bunları cevaplayan olursa devamı gelcek

Motosikleti
    ??? cevaplıcak yokmu :/

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hoşgeldin...

servis danışmanı olduğuna göre 4 tekerlerden anlıyorsun senin anlıyacağın japon ile çinliyi TATA ile HİLUX karşılaştırması olarak düşün

tabiki 250 cc bir motorun sürekli redline aralığında kullanılması ciğerini yorar birde hyosung ise tabiki ekstra yorulacaktır.

masrafı ise senin motoru yorman ve ustanın seni yolmasına göre değişir net birşey söylenmesi çok zor

anlayacağın dilden söylemek gerekirse servis konusunda da TATA ile HİLUX karşılaştırması yapabilirsin...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı fall_racer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba motorcu dostlarım ;
    Aranıza yenı katıldım heyecan buyuk bısıklet dısında ıkı tekere bınmedım dıceksınız yıne geldı bıtanesı basımıza :D ama oyle degılım cok uzun suredır arastırıyorum yasım 23 ist/anadolu yakasında ıkahmet etmekteyım ve servıs danısmanlıgı yapmaktayım.4 tekerler artık sarmıyor yenı heyecanlara yelken acmak ıstedıgımden artık racing bir makıne alıcam tabıkı size 1000lık mı 600 luk mu alıyım demıcem:D 125 alıcaktım ama ondan cok cabuk sıkılcagım ıcın 250R hysoung almayı dusunuyorum. Oncelıkle kursa yazılcam bu hafta A2 ıcın ve bos arazıde vıteslı motoru ogrenıcem bana tavsıyelerınız neler bu makıne benı uzer mi 2006dan berı uretılıyor 5000tl gıbı bır butcem var sıfır almak ıstemem carparım fln yazık gunah ılk motorum uretımden berı teknolojık bır degısım oldumu ve son olrak benıde aranıza kabul edin :
    Yeni kasa cbr 125 gayet kasli.yeni baslayan biri olarak goruntu ve hiz acisindan seni fazlasiyla keser diye dusunuyorum

Motosikleti
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin...

servis danışmanı olduğuna göre 4 tekerlerden anlıyorsun senin anlıyacağın japon ile çinliyi TATA ile HİLUX karşılaştırması olarak düşün

tabiki 250 cc bir motorun sürekli redline aralığında kullanılması ciğerini yorar birde hyosung ise tabiki ekstra yorulacaktır.

masrafı ise senin motoru yorman ve ustanın seni yolmasına göre değişir net birşey söylenmesi çok zor

anlayacağın dilden söylemek gerekirse servis konusunda da TATA ile HİLUX karşılaştırması yapabilirsin...
    rektifiye maliyetlerini bir cozsem motoru 5 aldıktan sonra 5 te harcamayalım ustune:/

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa cbr 125 gayet kasli.yeni baslayan biri olarak goruntu ve hiz acisindan seni fazlasiyla keser diye dusunuyorum
    ya zevkler sanırım bılemıyorum ama kıyasladıgım gorunus olarak ıkısı cok farklı aslında fıyat olarak ekonomık ama dedıgım gıbı SS tarzında durmuyor cbr125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)