Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhabalar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Bi İzmir'li olarak bulunuyorum şu an Kocaeli'de..Yıllardır alışılmış o güzel iklimden ayrılıp buraya gelmek biraz can sıkıcı şimdilik..Umarım kısa zamanda sıkıntımı atıcak tanışmalar yaşarım da, buraların da tadını çıkarabilirim..İstanbula yakın olması beni tek cezbeden şey aslında..Her neyse; Kocaeli Karamürsel Gemi İnşaatı öğrencisi olarak bendeniz Muhammet Nihat ÇAY hepinize hayırlı gaz çekmeler diler..En geç sizin segmanlarınız aşınsın dostlar..
    Hiç bi zaman hiç bi makinada Kawasaki'nin kadranının altından aktığı gibi akmadı yol..
    :bounce:Let The Good Times Roll:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    hoşgeldiniz

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Muhammet hoşgeldin kardeşim. Benim arkadaşlarımın evi var Gazanfer bilgenin orda ben neredeyse haftanın her günü ordayım. Bu caminin orda birkaç genç sanırım motoru yeni kullanmayı öğreniyorlar akşamları çıkıp turluyorlar başak da motorcu görmedim o saha varya oralarda dolaşıyorlar genelde =) siyah bi makine var ne olduğunu çözemedim...
    Asla pes etme !

hoşbuldum runbex hocam..sağolun..

AYKTCNKNYR hocam hoşbuldum..malesef ülkemizde motosiklet kültürü apache'liğe sarılmaya başlandı..genç arkadaşlarımız sağolsun..daha ortamı görüp tanıma fırsatım olmadı..ev arama işleriyle falan uğraşıyorum, malum..ama yakında getiricem bi makina buraya da..motosikletsiz kaldığımda elim ayağım titremeye başlıyo..anlarsın..
    Hiç bi zaman hiç bi makinada Kawasaki'nin kadranının altından aktığı gibi akmadı yol..
    :bounce:Let The Good Times Roll:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)