Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Herkese merhaba,
    Tanışma biraz da kendinizi tanıtmadır diye düşünüyorum. 1980 öncesinin hikayesini yaşayanlardanım. Bizim kuşağımız teknolojinin Türkiye'deki macerasının en canlı tanıklarıdır. 80 öncesinde motorsiklet kullanışı ile bugünkü merakı kıyaslarsak gelinen nokta muhteşem.
    Uzunca bir aradan sonra 2000'lerde içimdeki motorsiklet aşkının tekrar alevlenmesi ile Honda XL 200 kullandım. Şimdi Honda CBF 250 biniyorum ve sanırım önümüzdeki bir kaç hafta içinde de XL 650 Transalp'a geçiş yapacağım.
    Motorsiklet gerçekten bir tutku ve yaşam biçimi.
    Selam ve sevgi ile,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    kesinlikle öyle

YOLAVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 250 Cross
    .... HOŞGELDİNİZ. Size katılıyorum ... Motorsiklet gerçekten bir tutku ve yaşam biçimi.....
    ===YOL AVCISI===

Motosikleti
    Cbf150
    hoşgldiniz, birgün hayallerimizin yaşamına kavuşacagız,
    tabi o güne kadar hayallerimiz değişmezse......
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı nertug adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    Tanışma biraz da kendinizi tanıtmadır diye düşünüyorum. 1980 öncesinin hikayesini yaşayanlardanım. Bizim kuşağımız teknolojinin Türkiye'deki macerasının en canlı tanıklarıdır. 80 öncesinde motorsiklet kullanışı ile bugünkü merakı kıyaslarsak gelinen nokta muhteşem.
    Uzunca bir aradan sonra 2000'lerde içimdeki motorsiklet aşkının tekrar alevlenmesi ile Honda XL 200 kullandım. Şimdi Honda CBF 250 biniyorum ve sanırım önümüzdeki bir kaç hafta içinde de XL 650 Transalp'a geçiş yapacağım.
    Motorsiklet gerçekten bir tutku ve yaşam biçimi.
    Selam ve sevgi ile,
    Hoşgeldiniz,
    80 öncesinde Mobylette,Puch,Peugeot,Balkan(Bulgar malı)ve Jawa 250 lere bindim.Yoklukla bollugun birbirine karıştığı yıllardı.Motor azdı,benzin ucuzdu..Parça yoktu,keyif boldu,Üçkağıt yoktu,samimiyet ve dürüstlük boldu.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz,
    80 öncesinde Mobylette,Puch,Peugeot,Balkan(Bulgar malı)ve Jawa 250 lere bindim.Yoklukla bollugun birbirine karıştığı yıllardı.Motor azdı,benzin ucuzdu..Parça yoktu,keyif boldu,Üçkağıt yoktu,samimiyet ve dürüstlük boldu.
    Herhalde en çok özlediğimiz, samimiyet ve dürüstlük. Bulunduğumuz yerden geçmişe bakınca o zamanın gençleri olarak hangi ideolojiyi savunmuş olursak olalım, ne kadar samimi olduğumuzu yine görüyorum. Arkadaşlık kavramı bile değişti.
    Selam ve sevgiler,

Tam dediğin gibi abi motosiklet bir tutku..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    hoşgeldiniz hocam.tutkunuzu hiç kaybetmeyin.

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Merhaba Arkadaşlar,foruma daha şimdi katıldım.Daha önceden de motor almadan önce buradan faydalanmıştım.Benim ilk motor tutkum bu yaz başladı.Amcamın hurdacıdan aldığı mobilete bindim ilk defa.Çok hoşuma gitti.Ardından Vespaya ve honda kinetike bindim.Bu deneyimlerinden sonra Kendim için motor bakmaya başladım.Ve denk geldi.2007 model sıfır ayarında 4000 km de bir honda beat aldım.Şu an çok mutluyum.Ne yaktığını düşünmüyorum bile...

Motosikleti
    vespamm
    asminden selamlar sevgiler.bir vespam var daha ne olsun..

Hoş geldiniz. Tutkunuzun ömür boyu sürmesi dileğiyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler