Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Selam Anesmotor dan Hakan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr125
    EEE hakan bey saygılar sunarım.Ben biraz liste dışı bir sipariş vermek istiyorum.Çalıştığım fabrikadan ayrıldım acaba sizin çalıştığınız bölgede bana göre bi iş varmı acaba.Adım osman özdemir.Beykoz şahinkayada oturuyorum.İşe gelince ilk 8 ay sigorta yapması önemli değil.Teşekkürler.Sizi burda görmek güzel hakan bey İşinizde başarılar diler en kısa zamanda görüşmek üzere :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 2006
    [QUOTE= Selamlar. Ön lastik ebatı olarak 120/ 60 -17 yazmışsınız. Acaba bi yanlışlık olabilirmi? 120/70 - 17 olabilirmi?[/QUOTE]

merhaba ,

baktım şimdi nettten haklısınız ... 120-70-17 olacakmış
    1. öncelik :Güvenli,dikkatli , henüz motor kullanmayanlara örnek sürüş
    2.öncelik : eğlen,keyif al, sürekli yap
    3. öncelik : asla sevdiklerini unutma !

Alıntı motorlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ,

baktım şimdi nettten haklısınız ... 120-70-17 olacakmış
    Hemen hazırlıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:04 ----------

Dunlop Queilfiler model lastikler
    ÖN : liste fiyatı 374 TL MT özel fiyatı 325 TL (nakit/tekçekim) 355 TL (8 taksit)
    ARKA: liste fiyatı 473 TL MT özel fiyatı 410 TL (nakit/t.çekim) 449 TL (8 taksit)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:09 ----------

Alıntı motorlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan bey sayenizde forum online satış sitesi haline geldi .

Benimde 2006 ER6N gri renk bir motorum var ,
    alalı 3-4 ay oldu ve bazı eksiklerim var ,

160-60-17 , 120,60,17 lastik almam gerekiyor ,
    Aynalarımdan hiç memnun değilim,
    elcik ısıtma,
    ön cam,
    (180cm ve 90 kiloyum) yağmurluk, (montum xl)
    pantolon ,
    kışlık eldiven(L)
    bot(43)

biliyorum çok yazdım ama motor alırken, kask,mont,eldiven,dizlik ,bellik, balaklava alabildim. kalan malzemeyi ise hem kafam karıştı malzeme ve marka konusunda yazılanlardan dolayı hemde fiyat farklılıkları çok fazla olduğundan ürünlerin güvenilirlikleri hakkında soru işaretleri oluştuğundan alamadım.

bu ürünleri mümkünse tek biyerden almak istiyorum. hem fiyat açısından hemde yarın bir sorun olursa tek muhattap ile herşeyi halledebilme kolaylığı açısından ben sürekli çalıştığım bir yer olsun istiyorum.

Konu hakkında yardımınızı rica ederim.

Sevgiler
    Elcik ısıtma
    Liste fiyatı 160 TL MT özel nakit:140,00TL

Kappa ön cam + bağlantı aparatı
    Liste fiyatı 65€+25€ :90€ MT özel nakit 79€ taksitli 85€

Pantolon Revit Factor
    Liste fiyatı 175€ MT özel nakit : 148€ Taksitli : 166€

Pantolon Held Gavia
    Liste fiyatı 100€ MT özel nakit :80€ taksitli 85€

Eldiven Revit score
    Liste fiyatı : 50€ MT özel nakit/t.çekim : 40€ Taksitli 45 €

Kargo Ücretsizdir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:16 ----------

Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EEE hakan bey saygılar sunarım.Ben biraz liste dışı bir sipariş vermek istiyorum.Çalıştığım fabrikadan ayrıldım acaba sizin çalıştığınız bölgede bana göre bi iş varmı acaba.Adım osman özdemir.Beykoz şahinkayada oturuyorum.İşe gelince ilk 8 ay sigorta yapması önemli değil.Teşekkürler.Sizi burda görmek güzel hakan bey İşinizde başarılar diler en kısa zamanda görüşmek üzere :D
    Osman bey aradım bulamadım sizi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı anesmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Servis müdürümle görüştüm. Eğer serviste yapılan en son işlem garanti kapsamında yapıldıysa, konu fabrikaya iletilmesi gerekiyor. Eğer garanti dışında para vererek yaptıysanız işleminizi parça garantisi kullandırılacak. Detaylı bilgi isterseniz 0212 659 41 42.
    hey adamımm beni tatmin edemedin...

sağol bir ara ziyaretine gelmek isterim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hey adamımm beni tatmin edemedin...

sağol bir ara ziyaretine gelmek isterim...
    Memnun oluruz. Her zaman beklerim

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    2002 F 650 GS için metzeler lastik ( model Tourance )

100/90 - 19 : liste fiyatı 100 € MT özel fiyatı : 85€ (nakit/t.çekim) 90 € (8taksit)

130 / 80 - 17 : Liste fiyatı :120 € MT özel fiyatı : 100 € (nakit/t.çekim) 110€ (8 taksit)

Montajı MT için ücretsiz. Ancak balas ayarı yapacak cihazım olmadığı için size bırakıyorum. Saygılarımla.

ilginize teşekkürler anladığım kadarı ile ön arka orjinal lastikleri metzeller
    200 € kdv dahil 8 taksit değilmi ?

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ben de diyorum bi tanışma başlığı neden bu kadar göz önünde diye.

neredeyse her allahın günü ana sayfaya çıkıyor..

meğer bundanmış. herkesin soracağı şeyler varmış

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben anesden memnun kalanlardanım
    hatırlat sana yüzyüze bişey diyecem...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Alıntı mgu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2002 F 650 GS için metzeler lastik ( model Tourance )

100/90 - 19 : liste fiyatı 100 € MT özel fiyatı : 85€ (nakit/t.çekim) 90 € (8taksit)

130 / 80 - 17 : Liste fiyatı :120 € MT özel fiyatı : 100 € (nakit/t.çekim) 110€ (8 taksit)

Montajı MT için ücretsiz. Ancak balas ayarı yapacak cihazım olmadığı için size bırakıyorum. Saygılarımla.

ilginize teşekkürler anladığım kadarı ile ön arka orjinal lastikleri metzeller
    200 € kdv dahil 8 taksit değilmi ?
    Doğrudur toplam kdv dahil 200 € ve vade farksız 8 taksit.Montaj ücretsiz ama balans ayarını yapamıyoruz.

Stoklarla sınırlıdır. MT üyelerine öncelik tanınacaktır.

Gitiim gördüm güzel nede olsa okumuş çocuklar. adet shoeı kask aldım 1000 liğinden. 10 ay vade yaptılar 25 tl artı indirim yanında 1 adet t şhirt 1 adet balaklava ve bir adet sallama çay.Bence ilgi alaka iyiydi.Benimle Erdal bey ilgilendi

İyi günlerde kullanın. Sizi mutlu ettiysek ne mutlu bize

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:23 ----------

Herkezin bayramı şimdiden kutlu olsun. Bayram boyunca vade farksız 8 yerine 12 taksit yapılacaktır.Saygılarımızla.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu başlığı henüz görüyorum .. bu gün held marka montlarla ilgili başlığı görünce aha dedim bir beleş reklamcı daha hemen başlığı çöpe atıp ismini çizecektim ki bide baktım arkadaş parayı basmış düdüğü hakkı ile öttürüyor (Sponsor firma) .

yani bir rezaletten ucu ucuna döndük

Şaka bir yana satış müdürü arkadaş her soruya yanıt vermiş.Hatta kendisi ile alakası olmayan servislik sorulara bile servisden destek alarak cevap yazmış. (metehan yuh diyorum sana satış müdürüne yağ eksilme konusunu sordunya daha sana ne diyim)

Her ne kadar Hakan kardeşimi tanımasamda tebrik ediyorum. Üyeler için (ben dahil) büyük nimet ..

Şimdi gelelim madolyonun diğer kısmına . Hakan bey şu anda sorulan tüm sorulara yanıt veriyor çünki daha yeni hatta çözüm üretmek ona keyif bile veriyo olabilir. ama geçen zaman içinde gereksiz abuk sabuk sorular , memnuniyetsiz müşteriler bu şevki kıracaktır. Bu forumda eski bir yönetici olmam bana işin bu yönünüde öğretti..

İşallah bu şevkin kırılmaz.. Kolay gelsin .

bu arada yöneticilere %80 indirim yapmanda beni ziyadesi ile duygulandırdı
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu başlığı henüz görüyorum .. bu gün held marka montlarla ilgili başlığı görünce aha dedim bir beleş reklamcı daha hemen başlığı çöpe atıp ismini çizecektim ki bide baktım arkadaş parayı basmış düdüğü hakkı ile öttürüyor (Sponsor firma) .

yani bir rezaletten ucu ucuna döndük

Şaka bir yana satış müdürü arkadaş her soruya yanıt vermiş.Hatta kendisi ile alakası olmayan servislik sorulara bile servisden destek alarak cevap yazmış. (metehan yuh diyorum sana satış müdürüne yağ eksilme konusunu sordunya daha sana ne diyim)

Her ne kadar Hakan kardeşimi tanımasamda tebrik ediyorum. Üyeler için (ben dahil) büyük nimet ..

Şimdi gelelim madolyonun diğer kısmına . Hakan bey şu anda sorulan tüm sorulara yanıt veriyor çünki daha yeni hatta çözüm üretmek ona keyif bile veriyo olabilir. ama geçen zaman içinde gereksiz abuk sabuk sorular , memnuniyetsiz müşteriler bu şevki kıracaktır. Bu forumda eski bir yönetici olmam bana işin bu yönünüde öğretti..

İşallah bu şevkin kırılmaz.. Kolay gelsin .

bu arada yöneticilere %80 indirim yapmanda beni ziyadesi ile duygulandırdı
    Tesekkür ederim Aman ne yaptınız %80 valla biz kazanamıyoruz o kadar

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    hoş geldin abicim
    ben baştan sona kadar ekipmanlarımı en yakın sürede yavaş yavaş dizmek istiyorum yardımcı olursun artık kardeşine
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin abicim
    ben baştan sona kadar ekipmanlarımı en yakın sürede yavaş yavaş dizmek istiyorum yardımcı olursun artık kardeşine
    Kesinlikle Elimden gelenin en iyisini yaparım

Motosikleti
    _honda cbf 250_

kampanya..

hakan bey merhaba..
    şu prohel 245 tl. olan kampanyadan prohel montun yerine held yagusa montu alabilirmiyim..held yagusa montu 150 tl bize özel yaptınız..prohel montta fiyat olarak aynı.olur derseniz 0546 541 87 39 ben kemal görüşelim sipariişi geçeyim.bayram bayram iş olsun ..
    iyi bayramlar...
    [B]2006_6_kanuni seyhan 150
    2009_7_honda cbf 250
    2010_3_bütün dolmuşlar benim[/B]

Alıntı berman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan bey merhaba..
    şu prohel 245 tl. olan kampanyadan prohel montun yerine held yagusa montu alabilirmiyim..held yagusa montu 150 tl bize özel yaptınız..prohel montta fiyat olarak aynı.olur derseniz 0546 541 87 39 ben kemal görüşelim sipariişi geçeyim.bayram bayram iş olsun ..
    iyi bayramlar...
    İki model arasında maliyet farkı olduğu için aynı fiyata vermem çok zor. Ama isterseniz 275 tl den taksitle, held mont + prohel veya prosev pantolon + maske verebilirim.İyi bayramlar

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar hakan )
    2006 cbf 500 üme hava filtresi, koruma demiri, takım lastik ve ön cam düşünüyorum.marka ve fiyatlarını(tabi bana bırakabileceğin fiyatı) yazarsan sevinirim.
    iyi bayramlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    merhaba hakan hoşgeldin, geçen depo üstü çantayı senden alamadık, şimdi yamaha ybr 250 için lastik alıcam, motorun üzerindeki lastikler iyi ama indirimli olursa alayım dursun bi köşede, ölçülerini veriyorum. ön. 100/80M/C 52S - arka: 130/70M/C 62S motorun üzerindeki lastikler pirelli sport demon aynı ölçülerde başka marka varsa onlarında fiyatlarını yazarsan memnun olurum, iyi bayramlar

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler