Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar (Enis Büyüktaş)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merabalar arkadaşlar,
    Sitenize yeni üye oldum.
    Öncelikle sitenizde gezindim ve motorsikletler konusunda bilgi sahibi ve bilinçli üyelerinizin olduğunu gördüm.

Ben esasen otomobilciyim ve Autoshow, Otohaber, AutoMotor&Sport dergisi takip ediyorum yıllardır. Dünya üzerinde üretilen her marka ile Motor karakteri, yol tutuş, güvenlik, kalite, konfor vb. profesyonel anlamda ilgilenmekteyim.

Motosikletlere ise ilgim yeni başladı; bunun nedeni otomobilimle istanbul trafiğinde kilitlenmiş haldeyken, yanımdan mermi gibi bir Racing'in geçmesi ve beni korkutması oldu. Trafiğe takılmamasının yanı sıra otomobile göre daha düşük kullanım maliyetleri ile de ilgimi çekiyor.
    [B]Önce eğitim (her konuda)[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Hoşgeldin Enis.O dergilere şimdi bir tane daha eklenecek o zaman demek ki Yakında o oto logosu yerinde moto logonu göreceğiz gibi geliyor bana

Hoşbulduk Gerçekten kullandıktan sonra bağımlılık yapacağı söyleniyor. Ancak bu nedenle hayatını kaybedenler var maalesef. Bunların çoğunu da bilinçli olmayan büyük hacimli Racing sürücüleri oluşturuyor. Bu nedenle de bilgi edineceğim sizlerden
    [B]Önce eğitim (her konuda)[/B]

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Tesbit büyük oranla doğru, ancak tabii ki tek neden bu değil ve kaza yapanlar da sadece racingciler değil.

Daha önce motosiklet tecrübemiz yok gibi, bu nedenle CBR 125 gibi ufak bir modelle başlayıp merdivenlerden ağır ağır ve sabırla çıkmanı önereceğim.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz.
    Doğru kararı vermişsiniz.
    Bilinçli bir şekilde motor hayatına atılmanızı dilerim.
    A2 ehliyetiniz yok ise en kısa zamanda iyi bir kursa yazılın.
    Ayrıca , nasıl yeni ehliyet alan birine R8 vermek saçma ise , siz de düşük cc'li motorlardan başlamalı , tecrübe edindikçe büyütmelisiniz.

Iyi sürüşler.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Activa
    Hoşgeldiniz , bilinçli motosiklet sürücüsü bilinçsiz otomobi sürücüsünden daha az risk yaşar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı she adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz , bilinçli motosiklet sürücüsü bilinçsiz otomobi sürücüsünden daha az risk yaşar
    çok güzel kelam...

Enis Bey hoşgeldiniz...doğru yerdesiniz...maksat muhabbet olsun diyelim sizede bir motosiklet aldıralım...ben cbf 150 öneriyorum yaklaşık 3 yıldır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

enginalcar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp xl700
    yaklaşımınızdan ötürü tebrik ederim. Umarım hayatınızın en güzel kararlarından biri olur...

Motosikleti
    Cbf150
    Hoş geldin enis kardeş, umarım tutkulu uzun bir motorcu hayatınız olur
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    farkedermi hepside :) aynı :)
    hoşgeldin aramıza
    DÜŞÜNMEDEN YAŞAYAN İNSAN :bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler