Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı eu_iatr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 saatlik nöbetten sonra motora binilmesini hiç tavsiye etmiyorum:az kalsın uyuyakalıyodum motorla giderken de öndekine geçiriyodum:meğersem kırmızı ışık yanmış da...
    demekki fazla nöbet renk körü yapıomuşş..
    çok geçmiş olsun.. daha dikkatli olmalısınn...
    alkollüyken, uykusuzken motora binmicez demekki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Doru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hata

Alıntı eu_iatr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 saatlik nöbetten sonra motora binilmesini hiç tavsiye etmiyorum:az kalsın uyuyakalıyodum motorla giderken de öndekine geçiriyodum:meğersem kırmızı ışık yanmış da...
    Hayır zaten reflekleriniz de zayıflar. Ayrıca öyle durum da binmekten de zevk almazsınız ki. Bne oruçlu olduğum için iş yerine ramazan boyunca getirmiyorum . İnsan yorgun ve bitkin olunca yaptığı işten de zevk almıyor. Motorculuk ciddii iştir. Bunu bir hoca olarak eniyi siz bilirsiniz. BUndan 15 sene evvel aynı hatayı ben de yapmıştım. Ama ben uyudum tabiki arkamda da artçım var. Balık avından geliyoruz. Sabaha kadar hiç uyumdan 1,5 gündür balık yaptık. Sonra ben yolda motorun üzerin de uymuşum. Haberim yok kendimden. Bacaklarıma vuran başak taneleri beni kendime getirdi. Kafam falan tamamiyle düşmüş önüme , yani bayağı bayağı uyumuşum. Bu ara da artçım da uyandı. Yani o da uyuyormuş " ya sen ne yapıyorsun ? , yoksa uydunmu ? " deyince ; yok canım olurmu öyle şey, ben motor tarla da nasıl gidiyor onu deniyordum deyiverdim. (mz 301 idi o zaman ki motorum.)
    Atın yiğidine doru , adamın yiğidine deli derler.

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    hosgeldınn burcııınn

mert961 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abla hoşgeldiniz bende yeniyim ama motor tutkunu bayanlanları görmek beni mutlu etti açıkcası

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    hoşgeldiniz,sizi tebrikediyorum bu özgüveninizden dolayı,doğru bildiğin yolda devam....
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler